Şimdi Ara

odamın duvarını kaplamayı düşünüyorum. (süper) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.466
Cevap
533
Favori
231.201
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • up güzel resimler paylaşabilirsiniz fikir açısından
  •  odamın duvarını kaplamayı düşünüyorum. (süper)
    bunu yapmayı düşünüyom.
  • [Deleted by Admins]
  • Görünce bende bu konuyu ne zaman açtım dedim meğerse adaşımmış Güzel görünüyor bence odan büyükse iyi durur.Yanlız anlamadığım şey o çözünürlükteki resmi nerden bulacaksın? Acaba o programın kendisindemi var?
  • hocam benim odam pekte ufak sayılmaz yani bir tane bayagı büyük duvarım var boş duruyor oraya meesela programda hazırlasak ozalitçide laser yazıcıdan çıakrtsak sayfası 25 krş zaten 50 syf bile olsa 12.5 ytl yapar daha uyguna gelir peki benim 50 syflık bişey için mutlaka hd bi foto mu buulmam lasım bide bunu ozalitçide yaptırabilicekmiyim
  • Mükemmel Duruyo
  • quote:

Orjinalden alıntı: mertgs67

Mükemmel Duruyo

Hort
  • güncel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

odamın duvarını kaplamayı düşünüyorum. (süper)

• quote:

Orjinalden alıntı: Dante

sağlam graffiti yapabilen bi arkadaşınızı bulup duvara graffiti attırmak çok daha şekil olur kanımca. ben öyle yapmayı düşünüyorum. dev gibi yazı yazacak alevli malevli, birde koltuğun üstünden ateşler çıkıyor gibi bir görüntü. bence deneyin böyle şeyleri. ya da duvar kırılmış efekti verebilirsiniz. hayal gücünüze göre, sağlam şeyler çıkar baya. ama çok sağlam graffitici arkadaşınız olması lazım ve sprey boyalar için 50-60 ytl gözden çıkarmak lazım.

500 tlye graffiti yapilir.tam istedigin gibi.boyalar benden
  • İşte aradığım konu buydu tşkler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darkchild -- 20 Şubat 2009; 20:07:17 >
  • Bu forumda her yere sordum burdan da sorayım, odalarla ilgili güzel düşünceler var o yüzden, ben şey arıyorum; gün ışığında görünmeyen sadece siyah ışıkta görünen boya arıyorum, mümkünse kırmızı ve yeşil renklerde. Bulamazsam direk uv boyalarından alacam, bi de neon lamba...Sanırım tek eksik disko topu kaldı, flaşörümüz de var
  • süper konu kaybolmasın
    ben resim arayışına çıkıyorum
  • kartuşu doldurup hemen yapıcam söyle 15-20 a4 kağıdına bilgisayarın arkasındaki duvara süper olucak ya.çok güzel bi resim bulmam lazım
  • yaw siyah kartuş ne kdra dolar?

siyah beyaz resim bastırıcam kendi yazıcımdan.???
  • bu arada ilk resim şehrin azizlerinden bombadır film
  • Bunu yapmak için yüksek çözünürlüklü resim gerekiyor değil mi? Varsa elinizde paylaşır mısınız? Mesela şu Scarface olabilir ya da Godfather filminden.
  • Buna kartuş yetmez a........
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ultio

yaw siyah kartuş ne kdra dolar?

siyah beyaz resim bastırıcam kendi yazıcımdan.???

geçen gün sordum bi dükkana 8 TL dedi kartuş dolumuna renkli renksiz fark etmiomuş.
  • Beyler şöyle yüksek çözünürlükte kaliteli film posterleri bulabileceğim bir site söyler misin?
  • quote:

Orjinalden alıntı: GebereJackson

Bunu yapmak için yüksek çözünürlüklü resim gerekiyor değil mi? Varsa elinizde paylaşır mısınız? Mesela şu Scarface olabilir ya da Godfather filminden.

Hayır gerekmiyo... ben normal yada oprta boyda resimleri büyütterek denemeler yaptım... gerekmiyo yüksek çözünürlük... ama orta boy resimde milimetreyi 3 olarak ayarlarsanız bence daha ayrıntı olur... 5 mm çok geniş bi aralık ve resmin netliğini bence iyi veremiyo.. .

Mesela şu resmi 3mm ile tarattığınızda rasterbator programı ile.... gayet güzel bi sonuç çıkıyo ortaya... bu adamı poster yapmayı düşündüm sonra tekrar BMW yapmaya karar verdim...

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.