Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Oda Arkadaşımın Leş gibi kokması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
230
Cevap
7
Favori
35.901
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Oda Arkadaşımın Leş gibi kokması
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    195 Mesaj
    Abi bu insanlar nasıl leş bir koku yaydıklarının farkında değil mi. Terlerinden mi kaynaklanıyor, sürekli altlarına mı sıçıyorlar anlamıyorum. Deodorant parfüm filan da kullanmıyorlar. Bu resmen çevreyi rahatsız etme suçu. Ben bu kokuya katlanmak zorunda mıyım.

Bir de bu kişi yurtta oda arkadaşım ya! Artvin'den küçük bir köyden gelmiş, doğru düzgün 2 kelimeyle mantıklı bir cümle bile kuramıyor. Bir de leş gibi koku yayınca hepten soğuyor insan. Diş fırçasını dişi ağrımaya başlayınca alıp kullanıyor.(2 haftada bir) Ağzından çıkan kokuyu 5 metreden alıyorum. Şaka gibi ya! Bir de yanımda neden dişim ağrıyor diye sızlanıyor.

Vücudundaki kıllar yüzünden de olabileceğini sanıyorum (maymun benzetmesi yerinde olur), oraya yerleşmiş bakteriler bu kokunun sebebi olabilir. Olayın kötü yanı bu koku her tarafa siniyor. Şuan kendisi 3 günlüğüne yok ama yatağına sinen kokuyu 3 metre mesafeden alabiliyorum. Duş alıp ıslak havlusunu yatağa serdiğinde ise yemin ederim oda lağım gibi oluyor. Sanırım duş almayı da bilmiyor, çünkü insan mis gibi şampuan kokmalı, değil mi?

Bir de her gece jet motoru gibi horluyor. Kulak tıkacı takmama rağmen hala duyuyorum (3m marka turuncu olanlardan). Hatta çocuk horlarken masa titriyor...

Düzgün iletişim de kuramıyorum. Diyorum horluyorsun, o da "yo ben horlamam" diyor. Bir keresinde odanın camını aç, oda leş gibi kokuyor dedim, çocuk "ben camı açmadım" diyor. Benim masaya oturmuş, her taraf kıllarıyla dolu, yerde siyah siyah pislikler var. Bilgisayarımdaki Ortak kullanıcısna giriş yapmış sonra çıkamamış. Diyorum, masama mı oturdun, bu pislikler ne? O da "yo ben oturmam" diyor. Ne deyim ben buna şimdi...

Cümle yapısından keşfettiğim bir şey geçmiş zaman kipini kullanamaması. Ve sürekli suçlu psikolojisinde cevap vermesi. Bugün neden yağmur yağıyor desem çocuk bana "yo ben yağmur yağdırmam" diyecek. Zaten geldiğinden beri bana en fazla 200 300 kelime söylemiştir.

Bu kadar tahammül etmek yeter. Sırf odamı sevdiğim için çıkmak istemedim ama yetti be! Geldiğinde Diyeceğim ya sen çıkarsın odadan ya ben. Kötü olan ise ona yeni oda arkadaşı olarak verecekleri çocuğa acıyorum.

• Geçmiş olsun hocam. Üniversitenin ilk yılında 3 kişilik odada kalırken bizde de böyle bir pislik vardı. Ayakları berbat kokuyordu. Bu şerefsiz olmadığında bile oda ayak kokuyordu. Bizde odadaki diğer arkadaşla beraber dövmek zorunda kalmıştık elemanı

O durumu çok iyi biliyorum. Eğer beni bir kişi yalanlarıyla aldatır veya hiç sevmediğim bir harekette bulunursa hemen tüm insanlara karşı içimde bir güvensizlik büyümeye başlıyor. İnsanlara olan samimiyetimi bozuyor bu insanlar. Normalde bir insanın dış görünüşüne pek takmazdım ama yanımdaki bu çocuk yüzünden seçici yaklaşıyorum. Eli yüzü düzgün olmayan insanlara mesafeli davranıyorum. Eskiden bunları düşünmezdim bile...

Sanırım içimde bulunan kendini koruma mekanizmam, egom tetikleniyor...

• Yüzbaşı
    501 Mesaj
    Boşver. Arkadaş bulup seneye aparta taşınmaya öneririm. Hatta 2+1 eve 3 kişi taşınabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bursaspor. -- 21 Ekim 2019; 21:7:50 >
    |
    |
    değerini bil o arkadaşın. seninle her türlü kavgaya gelir. böyle samimi insanlar az kaldı

Öyle güzel yazmışsın ki koku buraya bile geldi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Sen galiba sütten çıkmış ak kaşık olmasın. Şaka bir yana insanın önce kendisine saygısı olması lazım. Ben sinir krizi geçiririm o ortamda. Temizlik imandan gelir kardeşim kişisel öz temizliğini mütemadiyen yapmalısın. Kimi insanın teri gerçekten ağır kokuyor. Lise arkadaşımdan bilirim yazın günde 2 defa duş aldığını söylerdi. Fakat yinede koku oluyordu.parfum ,deodorant hak getire.Acilen iyi bir arkadaş ile ev tutabilirsin.

Zaten şuan o pişmanlığı yaşıyorum. Böyle saçma sapan bir yurtta kalacağıma 1500 e dubleks eve çıkardım. Yer Trabzon ve yurt özel yurt. Aylık 750 veriyorum, keşke o taahhütü yapmasaydım. Şuan sınıftaki arkadaşlarımla evde parti veriyorduk...

Tamam uç bir hayal oldu, ama oldu...
    |
    |
    ÖzgünK kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam sütten çıkmış ak kaşık olabilirim çünkü yerleşmeden odanın her tarafını çamaşır suyu ile sildim. Duvarları bile...
    Ama cidden kendisine saygısı olmayan, yalan konuşan, cahil insanlardan o kadar soğudum ki içimde onlara karşı bir nefret büyümeye başladı. Bu insanlar yaşamaktan nasıl memnun olabilirler anlamıyorum.
    |
    |
    muaz1984 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: CoolSnow

Hocam sütten çıkmış ak kaşık olabilirim çünkü yerleşmeden odanın her tarafını çamaşır suyu ile sildim. Duvarları bile...
    Ama cidden kendisine saygısı olmayan, yalan konuşan, cahil insanlardan o kadar soğudum ki içimde onlara karşı bir nefret büyümeye başladı. Bu insanlar yaşamaktan nasıl memnun olabilirler anlamıyorum.

Alıntıları Göster
    Kanka uzun zamandır merak ediyordum sadece bende mi oluyor diye demek ki sende de var

Uzun süre böyle insanlarla muhatap olunca kişinin diğer insanlarada bakışı değişiyor sanki her insan öyleymiş gibi geliyor insanları hor görmeye başlıyorsun

Böyle bir durum yaşadın mı?

• Teğmen
    195 Mesaj

O durumu çok iyi biliyorum. Eğer beni bir kişi yalanlarıyla aldatır veya hiç sevmediğim bir harekette bulunursa hemen tüm insanlara karşı içimde bir güvensizlik büyümeye başlıyor. İnsanlara olan samimiyetimi bozuyor bu insanlar. Normalde bir insanın dış görünüşüne pek takmazdım ama yanımdaki bu çocuk yüzünden seçici yaklaşıyorum. Eli yüzü düzgün olmayan insanlara mesafeli davranıyorum. Eskiden bunları düşünmezdim bile...

Sanırım içimde bulunan kendini koruma mekanizmam, egom tetikleniyor...
    fenyapamayansayısal kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: fenyapamayansayısal

Oğlum bu yurtlarla ilgili arasam en az milyon tane yazı bulurum bende aynı durumdan mağdurum 18 tane falan oda arkadaşı eskittim.

Pis olanlardan kurtuldum osbirci imamhatipli sapıklar geldi onlar gitti kro olup gram beyni olmayan cocuklar geldi onlar gitti şuan veledler var odamda yeni gelmişler ikiside anaya babaya söven birbirlerine sövüp duran

saygısız tipler.

Yemin ederim ahiret sınavını verdim ya
    Kusura bakma ama 18 tane eskittiysen sıkıntı karşı tarafta değil sende

4 8 15 16 23 42
  • Binbaşı
    1221 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    roneoner12

Oğlum bu nasıl bi betimleme valla helal olsum adamın kokusu bana bile geldi midem bulandı şuan

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yüzbaşı
    610 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: CrystalCacik

Kusura bakma ama 18 tane eskittiysen sıkıntı karşı tarafta değil sende

Alıntıları Göster
    Kanka inşallah öyledir yoksa hem bu şanssızlığıma üzülürüm hemde insanların bu kadar aptal olmasını kaldıramam

|
    |
    Benim odamdaki çocuk tam bir saygısız,jkendine müslüman sadece kendini düşünen herifin teki eğer bu saatte hala uyumadıysam bunun çıkartığı Salak saçma kapı sesinden(gecenin 2 sinde 2-3Kez nereye çıkıyorsun amk)leptop sesinden mal mal iş yapmasından dolayı uyuyamadım .Yurt çok zor beyler bende eve çıkıcam bu gidişle ama İstanbul’da evlerde baya uçuk fiyatlı umarım uygun ev bulurum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    3450 Mesaj
    eleman nasıl bi pislik la böyle
    |
    |

ASUS Zenfone 5 (ZE620KL) 2018 Kullanıcı Kulübü
    64 GB || Geceyarısı Mavi
  • Binbaşı
    1167 Mesaj

Hocam aende onun yanında gür ve şiddetli bir sesle ossurarak cevap ver anlasın yatağının üzerine falan mıç

|
    |
    Bahsedilenler: Draxen

|
    |
Reklamlar
google reklamları
instagram takipçi
haberler
son dakika
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,368
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.