Şimdi Ara

Oda Arkadaşımın Leş gibi kokması (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
238
Cevap
7
Favori
39.862
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
253 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kimi hor görmüşüm ter kokusuyla diğer insanları rahatsız edenleri mı baya iyi yapmışım ha. E ne oluyor Antepli olunca ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • askeriyede yok o koku yahu. heryer şampuan, traş köpüğü kokar :D
  • Askerde bizim bölükte akşam yatarken birinin ayağı koksa, çavuş o adamı yatağından kaldırıp ayağını yıka öyle gel derdi.
    Senin kaldığın yurtta da askeri bir disiplin sağlanması lazım.
  • İnsanlara anlayacağı dili iyi seçmen lazım. Al yanına kardeşim bazı durumlar var sana söyleceğim yanlış anlama diye.
    Dişlerin sararmış çevrendeki insanlara bu itici gelir.
    Banyo sonrası sabah dışarı çıkmadan deodorant kullan eğer ki maddi bir durum varsa yardımcı olayım.
    Kardeşim ayaklarımız kokuyor hadi kalkın yıkamaya diye teşvik edici şeyler söylemek daha güzel olur.

Ezici kırıcı sert cümlelerle çözülebilecek bir şey değil.
  • sen öyle dersen kesin 'yo ben çıkmam' diyecek :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: Captain Snuk

O değil de bu yurt olayı kimseyi memnun etmiyo cidden safi sorun.Kendi eski oda arkadaşlarımı düşünüyom.
    Kimi odada leş leş yemekler yemek istiyodu ve terli terli oturabiliyordu ben bişey demedikçe , kimi klozet kapagini kaldırmadan işiyordu(bir kere uyarmıştım çözüldü sonra), kimi sabah akşam ses yapıyodu umursamıyordu(bencil biriydi her istediğini yapmaya çalışıyordu ve her yaptığı veya yapmak istediği şey için de hep bi haklılık payı çıkartmaya çalışarak kafa sikiyordu, bundan kendim ayrıldım).

Bence benim gibi, bir arkadaşınızla aynı odada kalın yani oda değişimi yaptırın, çünkü rastgele gelen bi insanla aynı odada sadece 3m uzaklıkta yatıp kalkma fikri çok uçuk.
    kapağı kaldırmadan işeme kısmını anlamadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Northrop Grumman

kapağı kaldırmadan işeme kısmını anlamadım

Alıntıları Göster
    Klozet kapağını diyor hani oturma organımızı koyduğumuz var ya :) Eğer ayakta çiş yapılıyorsa kapağa sıçrıyor.

• Bu ne lan!

Lombak'taki, "Biraz da Yiğrenelim" köşesi gibi

• kenxx K kullanıcısına yanıt

• Gülmekten okuyamadım O anlattığın tiplere askerde rastladım sadece yurt hayatı görmedik maalesef.
  • Valla senin oda arkadaşın yine iyi benim odada 10 Kişi kalıyorduk sene 2002 odada sabaha kadar 4 kişi cuğara içiyordu yatakları yere atıp kumar oynuyorlardı parasına. Sabaha kadar içiyorlardı meyhane gibi. Sabah dersim var diyordum biz ikinci öğretimiz bize ne dersimiz akşam diyorlardı yan tarafta odada bir eleman vardı yurdun battaniyelerini çalıp satıyordu gece 1 de dolabından piknik tüpünü çıkarır sucuklu yumurta yapıp millete satardı gece tarifesiyle zemindeki tostçu bile o kadar kazanmıyordu gece gece yurt sucuk kokuyordu. İçki satıyordu. Katta bir sapık vardı balonun içine boşaltır gece yarısı içine de su doldurur top gibi tuvalete gidersin balonun içinde yüzen spermler. Tuvalet taşının dışına pisleyen biri vardı neler neler

• Çok berbat kokuyorsa elemanın yedikleri içtiklerindendir, yıkanmasa da kokar ama teke gibi kokmanın başlıca sebebi yiyecekler, baharatlar. Yoksa yıkanmayanon kokusu çekilmez olsa istanbulda otobüse binemezsin

• fenyapamayansayısal kullanıcısına yanıt
    hocam az anlatsana olayları merak ettim imamhatplileri özellikle akkxhahahahaha

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yahu askerdeyim 24 kişilik koğuşun en az 16’sı leş gibi kokuyor. Hele hele gece nöbetten dönüp koğuşa girmeye kalkarsanız kokudan giremiyorusunuz.
    Şükredin

• quote:

Orijinalden alıntı: Moueson

Sende anlat hocam . Hatta ayrı bir konu aç ki KYK da kalmayı düşünenler için fikir olsun . Ben hep derim 3-4 kişi tek bir odada kalamaz insanın doğasına ters bir kere. Her insan özel bir yaşam alanı ister. Kimse başkasının pisliğini yada gürültüsünü çekmek zorunda değil!

Alıntıları Göster
    Knk ben 10 tane falan konu açtıysam bunların 9 unda kykdan dert yanmışımdır insanlar full kyk da kalıyor napsın gariban kesim.

Ama bu sıkıntıları yaşatanların çoğuda gariban kesim hiçbiri ak kaşık değil

Adam ailede hayvan gibi yaşamaya alışmış napacan sen buna yurt odasında guduruyor

• Ben okuyorken 5 kişilik odaydı, 1 kişi kokardı. Bi arkadaş da kokuyorsun git yıkan derdi, ne günlerdi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi golkipir -- 20 Ekim 2019; 23:43:15 >
  • Kardeş değiştirsine odanı ne bu isyan

• quote:

Orijinalden alıntı: Go All The Way

hocam az anlatsana olayları merak ettim imamhatplileri özellikle akkxhahahahaha
    Kanka bir odaya denk geldik müdür namussuzu torpil yapmış bizim odayı boşalttırdı kendi torpilli elemanlarını o odaya koydurdu bizide başka bir odaya 2 li 2 li postaladı.

Gittiğimiz odada biri islami bilimler okuyor.
    Diğeri endüstri mühendisliği ama çocukları bi görsen abiiiii kafayı yersin
    Bu imamhatipli olan odada yorgan altında osbir çekiyodu bir kere odada bununla yalnızdım gözümün önünde yapmaya yeltendi kızdım yorganın altına girdi 110 kilo falandı yorganı üstüne çeker uyurdu birde gecenin köründe kış ayında cam açardı aptal.

Diğeri günde 3 saat falan arda diye bir salakla konuşurdu telefonda.
    Hiç susmazdı sesi borazan gibiydi.
    Tuvalete işeyemiyorlardı heryere sıçratıyorlardı.
    Bunların arkadaşları odayı istila ederdi.

• Bizim de askerde 16 kişilik koğuşumuzda vardı böyle kokan bir tip.

Adam bir de üni. mezunu, nişanlısı falan da vardı. Çekindiğimizden bir türlü söyleyemedik. İma ettik, biraz uzaklaştık falan ama ne yaptıysak anlamadı...

Hem ağzı kokuyordu hem ter kokuyordu.

Zaten haftada bir mi 4-5 günde bir mi ne duş alıyordu. Sırtı falan kıllı biriydi. Olabilir ama böyle olduğu için biraz daha hassas olması gerektiğini bilmesi gerekirdi diye belirtiyorum.

Bir gün duşa gircem dedi. Baktık havlusunu aldı gitti. Elinde şampuan falan yoktu. Hem haftada bir duş alıyorsun hem de şampuan kullanmıyorsun. Roll on falan zaten kullanmıyordu.

Resmen odayı kokutuyordu. Biz camı açınca da üşüdüm falan diyordu utanmadan.

• fenyapamayansayısal kullanıcısına yanıt
    hahzhahahah üslup falan çok iyi hocam bunları karakter olarak kullan bi hikaye yaz tutar valla komik

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.