Şimdi Ara

Oda Arkadaşımın Leş gibi kokması (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
238
Cevap
7
Favori
39.873
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
253 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    10 snaiye önce saldim devasa bir ses owW

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kas adam

10 snaiye önce saldim devasa bir ses owW
    Ben kaç saattir ossuruyorum gaz bombası gibiyim komşular geldi noluyor diye korkmuşlar deprem oluyor zannetmişşer

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Abi eve çıkacaksın tek başına en iyisi.
    Kimseyle uğraşmamış olursun.Yurtların Allah belasını versin.Seneye eve çıkmazsam üstüme gökdele devrilsin.

• Geçmiş olsun hocam. Üniversitenin ilk yılında 3 kişilik odada kalırken bizde de böyle bir pislik vardı. Ayakları berbat kokuyordu. Bu şerefsiz olmadığında bile oda ayak kokuyordu. Bizde odadaki diğer arkadaşla beraber dövmek zorunda kalmıştık elemanı

• Benim odam da geçen sene Batmanlı bir çocuk vardı. Çökelek kokuyordu. Leş gibi kokuyordu. Elbise yıkama , banyo yapma , diş fırçalama gibi alışkanlıkları yoktu. Çok pis bir çocuktu. Odaya girince o soğuk hava da cam açıyordum sürekli. Horlama kısmına bir şey yapamazsın. O zaman ayrı eve çıkman lazım. Horlama istemsiz oluyor. Her oda da var yani. Kaçabileceğin bir şey değil. Özel yurtta bu tarz şeyler daha az yaşanıyor.
  • Koku buram buram benim odaya yayıldı. Matematik edebiyat tarihten önce hijyen eğitimi verilmeli diye çok dedim okullarda.
    Halk eğitim veriyo zaden diyen embesiller yüzünden çevre leş gibi kokuyor.
    Yurt yönetimine şikayet et onlar gerekli takibi yapar.
    Yurt yönetimi deyince benim yurtta gereksiz 6 memur vardı müdür ve yardımcısı haricinde. Ne yaptıklarını 3 sene çözemedim. Onlara dert yan da biraz iş yapsınlar.

• Sanırım birçok insanın başına gelmiş bir sorun benim de geldi yapabilecegin şeyler şahısla konuşmak ki ben anlayacağını sanmıyorum ve koku da gitmeyecektir , yurt idare ile konuşacaksın odanı veya şahsın odasını değişecekler özel yurtlarda bu oda değişme pek sorun olmuyor diye biliyorum ama devlet yurdunda çok sorun eden var. Başka çözüm 1+0 eve çıkmak.

• Arkadaşına kobalt bombası fırlat. Dünyadaki diğer yaşamlar yok olursa sorumluluk benden değil söyleyeyim.

• Askerde de cok oluyor bu tiplerden cocugu doverek banyoya goturup araba fircasiyla yikiyorduk biz tavsiye ederim

• Askerliği komple kaldırsınlar da bu tipler ömür boyu böyle yaşasınlar.

• Bizim odada böyle bir sorun yok ama harbiden zor olmalı. Sürekli onun pisliğini çekmek insanı odadan soğutur. İşte tamamen şans işi. Git idareyle konuş bence yapamıyorum falan de odamı değiştirin de bir yol gösterirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İTÜinş -- 20 Ekim 2019; 10:17:17 >
  • eve çıkın kafanız rahat olsun. artık yurtlar ile ev arasında pek bi fiyat farkı yok. evde de ev sahibiyle uğraşıyorsun gerçi.

• Oğlum okuduğum 2 dk boyunca boğuluyomuş hissine kapıldım içim darlandı

• Cocuk horlarken masa titriyor bölümü beni en cok geren bölüm oldu. Horlamaya dayanamiyorum ben de, cok rahatsiz eden bi sey.

• Febrezelemeyi denedin mi hocam kotu kokulari hapseder

• BigMuffin kullanıcısına yanıt
    Döşemeci selim bey de geldi

• Dr. Doctor kullanıcısına yanıt
    Reklamdan pay al hocam bari ama arkadasini oynatma

• Trabzon'da özel yurtta kalıyorum, 750 tl yi böyle bir rezalete verdiğime üzülüyorum. Çocuk Gelsin 1 gün bile daha duramam. Konuşacağım, böyle bir sorun var, ben yapamıyorum diye. Umarım yanlış anlamaz çünkü iletişimde büyük bir sıkıntı var, her şeyi ters anlıyor. Belki çocukluğunda çok ezmişlerdir, suçluluk duygusuyla yönetilmiştir.

Hadi hayırlısı, Salı günü umarım kurtuluyorum.
  • Gece camdan at camı silelim kanka gel de . Sonranbunu çıkar cama it arkasından . Sonra intahar notu yaz onun ağzından kurtulursun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi antonio_06 -- 20 Ekim 2019; 13:6:51 >
  • (bkz: bundan bize ne olması)

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.