Şimdi Ara

Oda Arkadaşımın Leş gibi kokması (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
238
Cevap
7
Favori
39.870
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
253 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaşına üç tane deodorant al. Birincisi koltuk altı için, ikincisi apış arası için, üçüncüsü ayak için de. Her gün sabah kalktığında duştan sonra bunları dediğim bölgelere uygula de. 24 saate kadar etkilidir. Çocuğun çarşafına yorganına oda spreyi sık. Elbiselerinin arasına naftalin koy. Etkili sonuç alırsın. Fakir'in kötü havayı filtre eden cihazını al diyeceğim ama oda 1200tl civarı. Pahalı kaçar. Sen en iyisi odanı değiştir. Daha az maliyetli olur. :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-05BCBF09E -- 22 Ekim 2019; 16:52:47 >
  • Wampire^^ kullanıcısına yanıt
    Avukat arkadaşları göreve çağırıyoruz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ilaç şirketini ara odayı dezenfenkte etsinler tabi ki arkadaşınla :)
  • Ben kyk da çekmiştim bu sıkıntıyı, sadece yatmak için gider olmuştum çok yıpratıcı bir durum psikolojik olarak çünkü bir şey yapamadıkça kendi kendine sinir oluyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dr.Blueman -- 22 Ekim 2019; 16:56:10 >
  • por favor kullanıcısına yanıt
    hocam doğduğun yer mezun olduğun okul önemli değilse izmir'i, karşıyakayı, kanada'yı neden karıştırdın araya? kısaca hayır deyip geç işte...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-2B1D9FF8F

hocam doğduğun yer mezun olduğun okul önemli değilse izmir'i, karşıyakayı, kanada'yı neden karıştırdın araya? kısaca hayır deyip geç işte...
    ne diyeceğimi sana mı soracağım ?
    ne demek istediğimi anlamamışsın, neden o şekilde yazdığım malum, anlamadıysan kendini zorlamana gerek yok.
  • por favor kullanıcısına yanıt
    zorlanacak bi şey yok, her şey açık zaten.
  • Konuyu açan güzel açmış. Kendisinin temiz olduğu ne malum. Ayrıca İNSAN olamamış. Sen ne hakla insanları memleket yazarak bu şekilde hakaret ediyorsun. Senin annen ve baban uzay dan mı geldi?

İnsanları bu şekilde hakaret ederek bir yere varamazsın. Anca kendi pisliğini ortaya koyarsın. Eğer bir sıkıntın varsa, çözüm üret. Şampuanı yoksa şampuan al. Kokuya ihtiyacı varsa koku al. İnsan olmayı önce kendinle öğren. Ahlaksız velet.

• sen koku görmemişsin askere gidince ne demek isteyeceğimi anlarsın:)
    böyle bir sorununuz var ise sohbet ederken oda arkadaşınızı nazikçe uyarabilirsiniz, bir sorununun veya derdinin olup olmadığını sorabilirsiniz, ne yapması gerektiğini anlatabilirsiniz imkanı yok ise ona yardım edebilirsiniz sonuçta bu bir süreçtir bütün bunlara rağmen hala aynı devam ediyorsa kalacak başka bir bakabilirsiniz.
    bu hayatta herkes eşit koşullara sahip olamıyor. bunu düşünerek hareket etmeliyiz.
  • .......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-EF8F31CE3 -- 25 Şubat 2021; 2:32:7 >
  • Türkçe bilmeyen adamın yurtta ne işi var? :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: CoolSnow

Hocam böyle bir deneyiminiz paylaşmanız bana da böyle bir hamlede bulunmam için motivasyon kattı. Bakayım arkadaşla anlaşabilecek miyim. Eğer kafam yatarsa ve kendi bildiklerini diretmekten vazgeçerse çok güzel anlaşabilirim. Ama Köyünden 3 5 arkadaşı var, sürekli onlara uyuyor, hala dışarıya karşı soğuk yaklaşıyor.
    Aynen öyle çok çabuk vazgeçmemeliyiz baba göre. Eğer dinlemeyip inadına aynı şeyleri yaparsa o zaman yapacak bir şey yok. Ama sizi dinleyip bir şeyler değişmeye başladığında siz de emin olun mutlu oluyorsunuz. Hatta aradan yıllar geçtikten sonra size güzel bir anı olarak kalıyor. :)
  • Okurken ben utandım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6 yıl kyk da kalmış birisi olarak söylüyorum, insan bir kere alışınca alışıyor ve umursamıyor,yazan arkadaşın ilk yılı olduğunu düşünüyorum. Bazen insan tahammül edemiyor haklısın. Ama kyk'nın bana kattığı en önemli şey kaldığım süre boyunca unutulmayacak anılar ve arkadaşlıklar edinmekti.
  • Rencide etmeden konuşmaya çalış bence. Büyük ihtimal anlattığın bir çok şeyin farkında bile değil.
  • Yerli komedi dizilerindeki güldürü unsuru olarak özellikle eklenen acayip karakterler gibi.   Sonuç ne oldu merak ettim şimdi.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.