Şimdi Ara

Ocz vertex 2 Yurt dışı değişim için gönderim(Değişti) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
158
Cevap
4
Favori
3.815
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • peki ssd tamir edildikten sonra kargoyu kim ödüyor?ocz mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkiye'den giden ticket'ların iletişimini ALmanya'da yaşayan OCZ çalışanı Serdar Bellikli cevaplıyor. Yalnız eskiden götür getir masrafını onlar karşılıyordu fakat zaman içinde sorunlu ürün sayısı artınca müşterinin karşılamasını istemeye başladılar.
  • Her zaman gönderen taraf öder. Ama OCZ kuralları değiştirdiyse bilemem.
  • ben de bugün yolladım. uçakla ve taahhütlü. 8.75 dedi. Ispartadan yolladım. bana agility 60gb gönderecekler vertex2 60gb nin yerine. Serdar bey daha göndermeden yerine gelecek ürünü söyledi sağolsun...
  • quote:

Orijinalden alıntı: metal_my666

hadi hayırlısı inş. tez zamanda gider gelir :)

Sağolasın abim.

quote:

peki ssd tamir edildikten sonra kargoyu kim ödüyor?ocz mi?

Ssd tamir edilmiyor yenisi ile değiştiriliyor ..:)

quote:

Türkiye'den giden ticket'ların iletişimini ALmanya'da yaşayan OCZ çalışanı Serdar Bellikli cevaplıyor. Yalnız eskiden götür getir masrafını onlar karşılıyordu fakat zaman içinde sorunlu ürün sayısı artınca müşterinin karşılamasını istemeye başladılar.

Gönderirken verdim inş onlar gönderirken bana yüklemezler malum onların kargosu bizimki kadar olmaz fiyatlar uçuk olabilir :)

quote:

ben de bugün yolladım. uçakla ve taahhütlü. 8.75 dedi. Ispartadan yolladım. bana agility 60gb gönderecekler vertex2 60gb nin yerine. Serdar bey daha göndermeden yerine gelecek ürünü söyledi sağolsun...

Uçakla ve Kayıtlı 9 tlye de ben gönderdim..Tabi ben göndermeden bana gönderecekleri ssd yi söylemedi serdar bey bakalım inş bi sıkıntı çıkmaz.. :)

• @By CrAzY;

sen hangi model yollamıştın? İmzanda vertex2 40 gb yazıyor. onu mu yolladın? bana agility 3 60 gb dan başka yollayamayız dedi vertex 2 60 gb için. bakalım sana ne yollayacaklar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: alprkrkmz

@By CrAzY;

sen hangi model yollamıştın? İmzanda vertex2 40 gb yazıyor. onu mu yolladın? bana agility 3 60 gb dan başka yollayamayız dedi vertex 2 60 gb için. bakalım sana ne yollayacaklar?

Vertex 2 40 gb gönderdim ..

Büyük bi ihtimal 60 gb bi model gelir hangisi olur bilemem 40 göndermezler diye düşünüyorum..
  • Ssd yurt dışına gitmiş bulunmakta bide sıkıntısız ellerine geçerse tamamdır ..

Serdar bey mesaj göndermiş..

Ocz vertex 2 Yurt dışı değişim için gönderim(Değişti)

Buda Ptt takip...

• By CrAzY;

bende senle aynı gün gönderdim. benimki daha ulaşmamış hollandaya

gerçi baktım şimdi senin posta 14ünde yurt dışına gönderilmiş benimki 15 inde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2D4E48676 -- 16 Temmuz 2012; 19:27:37 >
  • quote:

By CrAzY;

bende senle aynı gün gönderdim. benimki daha ulaşmamış hollandaya

gerçi baktım şimdi senin posta 14ünde yurt dışına gönderilmiş benimki 15 inde

Dert etme gider geç olsun güç olmasn

Hayırlısıyla gidip geleydi :D
  • benim posta ulaşmış OCZ ye. 13 ünde yolladım 17 de teslim. neredeyse Türkiye içi kargo tteslimi kadar.

bakalım ne zaman kargo çıkışı yapacaklar
  • quote:

benim posta ulaşmış OCZ ye. 13 ünde yolladım 17 de teslim. neredeyse Türkiye içi kargo tteslimi kadar.

Yurtdisi ssd satiyorum ocz'nin cogu kimse garantisi yuzunden pek yanasmiyor ama ocz'nin sundugu garanti turkiye sartlarinin cok uzerinde, ustelik kimsenin agiz kokusunu cekmiyorsunuz defalarca musteri hizmetlerine telefon acmiyorsunuz sonuc ne oldu diye, sitenin uzerinden bir rma olusturmak 2-3 soruya yanit vermek yetiyor.

Kendimde bu markayi kullandim ve halende kullaniyorum buyuk ihtimalde uzun sure kullanicam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • alprkrkmz ;

Hala benimki yurt içine sevk edildi diyo inş sıkıntı olmaz ya bak kurt düşdü içime :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MMCNR -- 18 Temmuz 2012; 1:50:11 >
  • quote:

benim posta ulaşmış OCZ ye. 13 ünde yolladım 17 de teslim. neredeyse Türkiye içi kargo tteslimi kadar.

Sana söylemeleri lazımdı aslında genelde 7-14 gün süre istiyorlar.
  • @cocainbar;

evet aynen öyle. ocz bu konuda harika. Hollanda merkeze yazıyorsunuz ama sizle Türkçe iletişim kuruyorlar. bu bile yeter.

@By CrAzY;

hocam valla anlamadım. yurtiçine ilk giden senin posta. ama ilk iletilen benim posta. mehteran gibi 2 ileri 1 geri mi çalışıyor posta servisi anlamadım. inşaallah ulaşır sağ salim.

@selcuk_tr_31;

normalde 7-14 gün diyorlar ama 2 TL gibi bir farkla uçakla gönderiyorlar gemi ya da karayolu değil. ve 4-7 gün içinde teslim demişlerdi ptt de. ama 4 günde teslim şaşırttı beni çünkü bazen Türkiye içi kargo gönderiyoruz 3 günde ancak gidiyor. üstelik biz arkadaşla normal posta yolladık yurtdışına. hani kargo olsa demek ki daha çabuk ulaşacak.
  • yok artık.. OCZ yeni ssd nin çıkışını yapmış... Kargo firmasından mail gelmiş...

• ben mesajı atarken UPS ten farklı bir mail geldi takip kodu içeren. adamlar hızlı çalışıyor hakkaten.
  • quote:

yok artık.. OCZ yeni ssd nin çıkışını yapmış... Kargo firmasından mail gelmiş...

4 4lük firma

zaten bu şeklide büyük olunuyor satış sonrası servis ile. adamlar hem müşteri kaybetmiyor hemde müşterisinden müşteri kazanıyor.

• Hadi bakim 60gb agility 3 ün üstüne kondun seni şanslı seni....
  • @cocainbar;

aynen. türkiyede olsa garanti süresinin sonuna dek süründürürler. iş günü hesabı yaparlar. zaten OCZ yi severdim. şimdi iki katına çıktı sevgim.

@selcuk_tr_31;

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.