Şimdi Ara

Ocz vertex 2 Yurt dışı değişim için gönderim(Değişti) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
159
Cevap
4
Favori
3.811
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: alprkrkmz

Serday Bey den bir haber gelmiş. ssd nizi agility 4 64gb ile değiştirelim eğer kabul ederseniz demiş.

araştırdım agility 4 vertex 2 den bile daha kötü. mesela vertex2 okuma yazma 285/275 agility4 64gb okuma/yazma hızı 300/200.

vertex 2 iops 50000. agility 4 64gb 46000 iops. dedim bana hiç eşit bir değişim gibi görünmedi bu.

bakalım ne diyecekler.

Kağit uzerinde gorunen o farklari anlamazsinki. Okuma yazma hizina gore ssd aliyorsaniz zaten kafadan hata yapiyorsunuz demektir ki yukaridaki farklar o kadar fazla degil anca test programlariyla aciga cikar gunluk kullanimda o iki diskin farkini anlayin dukkanimdaki ssd'yi ucretsiz veririm.

Serdar bey cok guzel bir teklifte bulunmus, bence kabul edin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bencede güzel teklif,değerlendirebilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cocainbar

quote:

Serday Bey den bir haber gelmiş. ssd nizi agility 4 64gb ile değiştirelim eğer kabul ederseniz demiş.

araştırdım agility 4 vertex 2 den bile daha kötü. mesela vertex2 okuma yazma 285/275 agility4 64gb okuma/yazma hızı 300/200.

vertex 2 iops 50000. agility 4 64gb 46000 iops. dedim bana hiç eşit bir değişim gibi görünmedi bu.

bakalım ne diyecekler.

Kağit uzerinde gorunen o farklari anlamazsinki. Okuma yazma hizina gore ssd aliyorsaniz zaten kafadan hata yapiyorsunuz demektir ki yukaridaki farklar o kadar fazla degil anca test programlariyla aciga cikar gunluk kullanimda o iki diskin farkini anlayin dukkanimdaki ssd'yi ucretsiz veririm.

Serdar bey cok guzel bir teklifte bulunmus, bence kabul edin.

yok hocam onu biliyorum. ben hani fiyat ederi hakkında dedim. elbette günlük kullanımda asla farkedemeyiz. ben sadece pek adil değil gibi düşünmüştüm.
  • Yok bence denk zaten garantiside agility 4un daha fazla tabi eski diskin uzerine eklerlerse garantisini.

• alprkrkmz ;

Günlük kullanımda fark etmez arkadaşların dediği gibi ama sende haklısın adil olmamış sonuçda ona yakın bişeyler göndermesi gerekiyo biz daha iyilerini beklerken yaptıklarına bak işmi
  • Neye gore adil olmamis?

Verilen disk vertex 2 60gb alinan disk agility 4 64gb. En son cikan disk. Bana gayet adil gorunuyor Birde ocz hizdan ziyade stabiliteye daha cok onem vermeye basladi gibime geliyor zira cok fazla degisim oluyor. Daha yavas ama daha sorunsuz diskler cikartiyorlar. Ornek olarak vertex 4 3e gore kagit uzerinde yavas bir disk.

• en son olarak Serday Bey ya size yeni agility 3 verelim ya da gönderin agility 4 göndereleim demiş.
    sizce hangisini alayım?
  • Agality lerde donma problemi oluyor bundan şikayetci üyeler var bende vertex ama tabi sen bilirsn..

Adil dediğimiz olay sadece agalitye göre aktarım hızları bunu zaten masaüstünde farkedemez günlük kullanımda ssd zaten farkını gösteriyor.
  • Evet arkadaşlar en sonunda yeni ssd geldi tekrar. dün geldi ancak sistem kurmam ancak bugün oldu. diğer ssd gibi sıkıntı çıkarmadı şükür. direkt kurdum. bir sıkıntı yok şu anda.

özlemişim ssd rahatlığını HDD çekilir çile değil
  • quote:

Evet arkadaşlar en sonunda yeni ssd geldi tekrar. dün geldi ancak sistem kurmam ancak bugün oldu. diğer ssd gibi sıkıntı çıkarmadı şükür. direkt kurdum. bir sıkıntı yok şu anda.

Hadi hayırlı olsun :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: By CrAzY

quote:

Evet arkadaşlar en sonunda yeni ssd geldi tekrar. dün geldi ancak sistem kurmam ancak bugün oldu. diğer ssd gibi sıkıntı çıkarmadı şükür. direkt kurdum. bir sıkıntı yok şu anda.

Hadi hayırlı olsun :)

çok teşekkürler kardeşim. biraz uğraştık ama olsun değdi sanki. geç oldu da güç olmadı
  • Aynen öyle kullanıyorsun ya sıkıntı yok :)
  • Benimki tekrar bozuldu boot etmiyor :(

Hiç bişey yapmıyorum ama bozuyor kendini sistemde de bişey yok tekrar göndercem bu sefer agality isteyeceğim.
  • Yardim arkadaşlar 7 aydır kullandiğim yurtdışı ocz agality 2 ssd uçtu, ingilizcem olmadiğı icin ne yapacağimi bilmiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: espial

Yardim arkadaşlar 7 aydır kullandiğim yurtdışı ocz agality 2 ssd uçtu, ingilizcem olmadiğı icin ne yapacağimi bilmiyorum

Öncelikle Rma açman gerekiyor..Ocz nin sitesine gir Rma Ticket kısmı var orayı tıkladıkdan sonra gelen pencereye bilgilerini ve şikayetlerini yazıyorsun ...1 2 saate mail geliyor mailde ne yazıyorsa altındaki adresle cevap veriyorsun zaten yardımcı olan türk serdar bellikli abimiz o yardımcı oluyor daha sonra adreslerini gönderiyorlar ptt ile 9 tlkarşılığı hollandaya gönderiyorsun 1 haftada yenisini gönderiyorlar
  • quote:

quote:

Yardim arkadaşlar 7 aydır kullandiğim yurtdışı ocz agality 2 ssd uçtu, ingilizcem olmadiğı icin ne yapacağimi bilmiyorum

Öncelikle Rma açman gerekiyor..Ocz nin sitesine gir Rma Ticket kısmı var orayı tıkladıkdan sonra gelen pencereye bilgilerini ve şikayetlerini yazıyorsun ...1 2 saate mail geliyor mailde ne yazıyorsa altındaki adresle cevap veriyorsun zaten yardımcı olan türk serdar bellikli abimiz o yardımcı oluyor daha sonra adreslerini gönderiyorlar ptt ile 9 tlkarşılığı hollandaya gönderiyorsun 1 haftada yenisini gönderiyorlar

cevabiniz için teşekkür ederim. Ilk formu da belirtilen sikayet kismini turkce doldurabilirmiyim ingilizcem
    yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

cevabiniz için teşekkür ederim. Ilk formu da belirtilen sikayet kismini turkce doldurabilirmiyim ingilizcem
    yok.

Bilgilerinizi verirseniz eğer adınız soyadınız adres ssd vsvs ben doldurabilirim.Eğer yok ben kendim doldurcağm dersenizde ben size türkçe olarak ticketın resmini göndereyim ona göre doldurun.

Edit:Tabiki türkçe doldurabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MMCNR -- 17 Ağustos 2012; 4:02:37 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

yok.

Bilgilerinizi verirseniz eğer adınız soyadınız adres ssd vsvs ben doldurabilirim.Eğer yok ben kendim doldurcağm dersenizde ben size türkçe olarak ticketın resmini göndereyim ona göre doldurun.

Edit:Tabiki türkçe doldurabilirsiniz.

Cevabiniz için tekrar teşekkür ederim. Mümkün ise dediğiniz resim olarak gösterirseniz sevinirim. Bir sorum daha olacak rma oluştururken hangi bölgeyi secmek gerek global, avrupa gibi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk sayfa
     Ocz vertex 2 Yurt dışı değişim için gönderim(Değişti)

İkinci sayfa
     Ocz vertex 2 Yurt dışı değişim için gönderim(Değişti)

Ben amerikayı seçtim diye hatırlıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MMCNR -- 17 Ağustos 2012; 15:49:58 >
  • quote:

Your Trouble Ticket has been submitted with the following information:
    -------------------------------------------------------
    Trouble Ticket ID: 2***
    User: F*** Y***
    Date and Time Submitted: 08-18-2012 @ 05:14:39AM
    Trouble Type: SSD Drives
    Trouble Priority: RMA Needed
    Short Description: OCZSSD2-2AGTE60G
    Please save this email for your records

Regards,
    ocztechnology@exdesk.com
    Please DO NOT REPLY to this email notification. Please click on the following link below to correspond:

http://www.exdesk.com/OCZTechnologyGroup/index.cfm?addcomment=yes

All tickets will expire after 7 days from the last response date

Thank you.

Bu ne anlama geliyor ne yapmam gerek.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.