Şimdi Ara

octavia rs neden tutulmuyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
3.534
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhabalar ben skodanın web sitesine her girdiğimde Octavia RS ye bakmadan çıkmam aracın dış tasarımı oldukça etkili görünüyor bana , yalnız bu aracı trafikte hiç görmedim ne güncel modelini ne eski modellerini , neden tutulmuyor acaba sizce ?
     octavia rs neden tutulmuyor

• çok benzin Yakıyor ve aşırı yağ eksiltiyor.2.0 TFSI WV MOTORU.
  • Bu tarz aracın binicisi az olur, sebebi yağ yakması filan değil.
    Sadece ülkemizde insanlar araç kullanım zevkini yaşamıyor / yaşayamıyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne kadar iyi olursa olsun o fiyatlara skoda almak istemiyor türk halkı 3.16 c serisi filan bakıyorlar bana kalsa rs tdi alır geçerim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Saka makinası denılen araclardan bir tanesidir golf e 100 bın veren bunu almıyor maalesef

• O kadar para verecek olsam Leon Cupra alırım . En azından performans yaşamış olurum .
  • valla megane RS leon cupra vs dururken skodayı kim neden tercih etsin ki
  • Çok ufak partiler halinde geliyor ve satılıyor

Bi tane gördüm İstanbul'da.
  • çöp. . . . . .
  • sedan performans arabası alacak olsam impreza sti ya da evo x varken octavia rs aklıma bile gelmez.
  • Almanyada cok fazla gordum octavia rs ve stationwagon sedan bile degil. Adamlar asmid abi olayi. Hem spor hem aile otomobili niyetine kullaniyorlar. Turklere haram gibi sey benzinli spor otomobile binmek.

• Bize reva olarak goruluyor. Yeterli mi ?

• Skoda diyince insanın aklına çarpık bacak diye tabir edilen kamyonet ve motoru arkada 120L modeli gelioyor belkide bundan.
  • zaten tutulması beklenmiyor
    özel modeller olduğu için sadece meraklıları alıyor
  • İstinye Yokuşu'nda gördüm bir tane, yardıra yardıra çıkıyordu yokuşu.
    Pek bir numarası yok.
  • uygun fiyatli ikinci eli vardida bizmi almadik

• Tutulması için çok fazla sebep yok ancak güzel makina olduğundan eminim.Evli ve çocuk çoluğa karışmış ancak hızlı aile babalarına göre biçilmiş kaftan olarak görüyorum ben onun dışında Sadece spor araç olarak haftasonu binilecekse Megane RS Golf GTI Tarzı bir araç daha çekici
  • Adam alırım 1.4turbo dayarım chipi al sana spor araba.2.0 araba vebalı muamelesi görüyor özellikle premium olmayan markalarda

• öncelikle görmemiş bir topluma sahip olduğumuzdan arabanın getirileri değil markası önemlidir, yani aynı fiyata performansı kalitesi yarısı bir bmw mercedes koysan yanına bu arabanın yüzüne kimse bakmaz doğal olarak

tabi bir diğer durum da varki bu arabanın asıl satıldığı yerlerde araba o kadar da üst düzel mali durum gerektiren bir araç değilken burada neredeyse ev parası
  • 125 hatta 121 bin TL'ye Leon Cupra varken, 120 bin TL 220 beygirlik Octavia RS'e verilmez zaten. Türkiyede düzenli olarak satılmasını beklemeyin bu aracın sadece hız meraklısı olan bu aracı seven ve parası çok olan kişiler alıyor. Türkiye'de hiç alan oldumuı bilmiyorum ama, 2 tane Test aracı var Yüce Auto'nun. Biri Yarış Mavisi 2.0 TDI 184'lük 8.Etap'ta gördüm 34 KY 7200 yada 2700 idi plakası. Diğerini başka bir forumda görmüştüm muhtemelen oda 2.0 TSI olan.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.