Şimdi Ara

Oblivion GOTY ve Skyblivion Türkçe Yama Çalışması (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
140
Cevap
6
Favori
10.971
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Oblivion GOTY ve Skyblivion Türkçe Yama Çalışması

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dürüstİnsan -- 17 Mayıs 2017; 0:34:11 >

• bir hafta-10 güne kadar çıkacak deniyor hadi bakalım
  • Kesin bir tarih verseler de rahatlasak...
  • Yama devam ediyor mu ne zaman yayınlanır bilgisi olan var mı ?
  • Hedef 2023

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Devam ediyor. Sıkıntılar çıktı. Bazı karakterlerin seslerinin çıkmaması gibi. Baştan aşağı çalışılıyor diye biliyorum. Umarım yakın zamanda çıkar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bekliyoruz mayıstan önce çıkarda askere gitmeden oynama fırsatım olur inşaAllah..
  • quote:

Orijinalden alıntı: feha

Bekliyoruz mayıstan önce çıkarda askere gitmeden oynama fırsatım olur inşaAllah..

İki tertip gidiyorsun demek. Allah sabır versin. Ben gitmeden önce bırak video oyunlarını stresten yerimde duramıyordum. Benim askerlik yaptığım yerde (o zamanlar hep dayak yok diye anlatılırdı askerde) tekmeli tokatlıydı ama şimdi korkmana gerek yok sükunet var artık, askere el kalkmıyor -diye biliyorum. :D
  • Çok geçe kaldı ama çevirmenler böyle konusmamıstı şimdiye çıkması lazımdı yamanın çevirmenlerin dedigine göre.
  • Geç çıksın ne fark eder. 8 Yıldır bu kadar kapsamlı bir çeviri çalışması yapılmadı biliyorsunuz. Oyunu zamanında video oyun dergilerinin tam çözüm bölümünden takip ederek bitirebiliyorduk. Çıktığında resmen nostalji kuşağı yaşanacak o ıssız ve tekin olmayan Oblivion kapılarından tekrar içeri giriyoruz hem de Türkçe :)
  • N'oldu bu yamanın durumu? Bayadır ses seda çıkmıyor çevirmenlerden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayalperest44

N'oldu bu yamanın durumu? Bayadır ses seda çıkmıyor çevirmenlerden.

Beklemeye devam edeceksin.
  • Beyler yama gecikecek çünkü yamayı yapan arkadaşlarımızın sınavları vs... olduğundan yavaşladı çeviri işi. Yaz aylarında çıkar büyük ihtimal ama bakalım. Sonuçta böyle bir oyunun Türkçe yamasını 2-3 kişiyle yapmak oldukça zor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dürüstİnsan -- 2 Mayıs 2017; 11:28:19 >
  • Beklemeye devam. Bu ay çıksa bari.
  • hayalperest44 kullanıcısına yanıt
    İnşallah çıkar. 21 ocaktan bekliyorum :( ha çıkacak diye. tam 5ay oldu.
  • Çıkarsınlar da ağız tadıyla, anlayarak oynayabilsek şu oyunu. Skyrim'den daha çok beğeniyorum Oblivion'u.
  • Beyler Türkçe yama bitmiş durumda. Ama yama aktif olunca diyaloglarda senkronizasyon bozulmuş. Yani npc sesleriyle altyazılar arasında kopukluk varmış. Sorunu çözdüklerinde hemen yayınlanacakmış yama
  • Ses sorunu çözülmüş. Arayüzle ilgili çeviriler ve ufak tefek sorunlar giderildikten sonra yama hemen çıkacak arkadaşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dürüstİnsan -- 17 Mayıs 2017; 0:32:21 >
  • Dürüstİnsan kullanıcısına yanıt
    Merhaba.
    Konuyu açan arkadaş 1 yıldır foruma giriş yapmamış olarak görünüyor. Siz kendisiyle veya çeviri ekibiyle irtibat içindemisiniz? Aktif olarak yamanın ilerleyişini takip edebileceğimiz ve çıktığında indirebileceğimiz başka bir platform var mı? Ve son olarak yamanın ne zaman yayınlanacağı hakkındaki son durum ve gelişmeler nedir acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mundt -- 3 Haziran 2017; 1:7:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mundt

Merhaba.
    Konuyu açan arkadaş 1 yıldır foruma giriş yapmamış olarak görünüyor. Siz kendisiyle veya çeviri ekibiyle irtibat içindemisiniz? Aktif olarak yamanın ilerleyişini takip edebileceğimiz ve çıktığında indirebileceğimiz başka bir platform var mı? Ve son olarak yamanın ne zaman yayınlanacağı hakkındaki son durum ve gelişmeler nedir acaba?

http://www.elderscrollsturk.com/konu-oblivion-turkce-yama-calismasi-7700.html

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.