Şimdi Ara

Oblivion GOTY ve Skyblivion Türkçe Yama Çalışması (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
140
Cevap
6
Favori
10.971
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ne durumda çeviri?
  • hayalperest44 kullanıcısına yanıt
    Ustanın konusuna baktım niyetim Temmuz ama bilemiyor demiş. Çevirinin son yüzdelerine yaklaşınca net bir tarih veriyorlar zaten.
  • TheWorld21 T kullanıcısına yanıt
    Hocam Kolay gelsin yama devam ediyor mu diye merak etmiştim cevap verirseniz çok sevinirim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheWorld21

Elder Scrolls Türk adminlerinin bizden gizli olarak bir süredir çevirdiğini öğredik ve onlara katıldık, açıkçası küfür yiyeceğim diye buraya bakmadım bile. Elder Scrolls Türk sitesinde duyuru yapılmış ve alımlar açılmıştır;

http://www.elderscrollsturk.com/forum/oblivion-calismalariniz/oblivion-turkce-yama-calismasi-10173/msg102072/?topicseen#msg102072

ara ara bilgilendir bizi lütfen.

• Emeğiniz için teşekkürler
  • Yarısı geçilmiş çevirinin. Türkçe oynamak güzel olacak oblivionu. Mükemmel müziklerle beraber. Birde combat için animasyon modu olsa güzel olur
  • Çevirinin %82si çevrilmiş Bu yıl çıkar büyük ihtimal aksilik çıkmazsa.
  • Bayadır çevirisi devam ediyor elder scrolls türk sitesinde. Adamlar bu evreni seviyor ve bize o yüzden çeviriyorlar beğendiğim bir ekip.
  • Beklemedeyiz umarım çok fazla geç kalmaz. Emekleriniz için teşekkürler
  • Kolay gelsin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Heyecan içerisinde beklemedeyiz. Oblivion'u tekrar ama Türkçe bitirmek için sabırsızlanıyorum.
  • Türkçesini dört gözle bekliyorum :D
  • Oblivion yaması devam ediyor

http://www.elderscrollsturk.com/showthread.php?tid=7700&pid=130114#pid130114

Resimler alıntıdır.

Oblivion GOTY ve Skyblivion Türkçe Yama Çalışması

Oblivion GOTY ve Skyblivion Türkçe Yama Çalışması

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dürüstİnsan -- 17 Aralık 2016; 13:35:36 >

• son attıgınız mesajlara baktım içim kıpır kıpır oldu oblivionu şöyle bi 100 saatten aşşagı oynamam yama çıkarsa :D az bile dedim 200 saatte olabilir
  • harunefetr kullanıcısına yanıt
    Ne yalan söyleyim Türkçe olması güzel tabi ama beni en çok müzikleri etkiliyor bu oyunun Yama çıkarsa bende bir 80-100 saat gömerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dürüstİnsan -- 18 Aralık 2016; 21:47:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 21 ocak 2017. Sitenin duyurduğu tarih.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • O kesin değil. Amaçları o tarihlere kadar bitirmek olabilir. Çünkü yarıyıl tatili 23 ocakta başlıyor. Yarıyıl tatiline denk getirmeye çalışabilirler ama kesin değil. Bana göre çeviri işi bitmiş ya da bitmeye çok yakın olabilir. Test aşamasıda olacağından 1 ay kadar test işine gider. İnşallah yarıyıl tatiline kadar biter

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • böyle işler yapan insanlar müthiş insanlar. gerçekten çok teşekkürler yapanlara
  • oyunu dün yükledigimde yamadan haberim yoktu. kitapların ve görevlerin çevirisinin olduğunu biliyordum tam indirecekken %100 tr yamanın çıkacağını duyunca çok mutlu oldum. bütün çeviri ekibine kolay gelsin.

ayrıca yüklerken karşılaştığım özellikle nexus modları oyunu daha yapay hale getiriyor sadece godray efeckt ve texture efekt i yeter hatta fazla bile. oyun zamanında atigt800 gibi bi kartta oynamıştım ozamanın güzel kartıydı ama full graikte oynayamiyorduk zaten
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.