Şimdi Ara

Oblivion GOTY ve Skyblivion Türkçe Yama Çalışması (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
141
Cevap
6
Favori
10.970
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uchigatana -- 7 Haziran 2017; 19:49:24 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oblivion skyrimden daha güzel bir oyun bence bu oyun da skyrim gibi modlanabiliyor. Grafik modlarıyla oyunu güzelleştirebilirsiz. Elinize sağlık çok güzel bir iş.

• Peki sizin öneriniz neler? Alıp oynanmalı mı sizce?

• Bethesda hinlik yapmadıkça ayın 22sinde oyunu almayı planlıyorum. Gerçi başarımlar falan yokmuş böyle olunca korsan oyun oynamaktan pek de bir farkı kalmıyor ama eski oyun neticede. Umarım sağlam bir indirim görür.
  • Bir RPG oyunu daha Türkçe olmuş. Elinize sağlık.
  • Türkçe yamayı bozmayacak hd yama modlarını deneyen oldu mu hiç?
  • skyblivion'un çıkışı veya ne durumda olduğu hakkında bilgisi olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ceyhunceyhan

Peki sizin öneriniz neler? Alıp oynanmalı mı sizce?

Oynanışı sıkıcı. Skyrim vs falan bekleme bundan. Ana hikayeleri güzel. Ortamlar güzel. Ek paketleri gayet iyi. İçerik için oynanır.

• Deluxe edition Türkçe yaması çıktı. Böylece oyun tamamen Türkçe oldu. Ufak tefek kısımlar kalmış ama ilerde düzeltelebilirler belki
    http://www.elderscrollsturk.com/konu-oblivion-deluxe-turkce-yama.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dürüstİnsan -- 14 Haziran 2017; 17:52:14 >
  • Burası biraz daha aktif ve göz önünde olduğu için buraya sormak istiyorum. Oyunu akşam saatlerinde satın aldım, Türkçe yamasını da kurdum. Mekanikleri Skyrim'i bile sollar ancak grafikler kabul edersiniz ki epey sönük kalıyor. Sonuçta 11 yıl olmuş. Tabii grafik her şey değil ve hikaye böylesi bir oyunda temel direk ancak birazcık cila çeksek fena olmaz sanki. Bana, özellikle ışıklandırma modu tavsiye edebilecek var mı? Yalnız yapay görünmesini de istemiyorum, malum bazı modlar vıcık vıcık bir hale sokabiliyor oyunu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zebercet

Burası biraz daha aktif ve göz önünde olduğu için buraya sormak istiyorum. Oyunu akşam saatlerinde satın aldım, Türkçe yamasını da kurdum. Mekanikleri Skyrim'i bile sollar ancak grafikler kabul edersiniz ki epey sönük kalıyor. Sonuçta 11 yıl olmuş. Tabii grafik her şey değil ve hikaye böylesi bir oyunda temel direk ancak birazcık cila çeksek fena olmaz sanki. Bana, özellikle ışıklandırma modu tavsiye edebilecek var mı? Yalnız yapay görünmesini de istemiyorum, malum bazı modlar vıcık vıcık bir hale sokabiliyor oyunu.

Bu kanala bakarsan aradığını bulabilirsin. PCnin güçlü olması gerekiyor tabi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dürüstİnsan -- 24 Haziran 2017; 19:6:28 >

• Usta sağ olasın. Oblivion Mod Manager üzerinden bir texture modu kurdum dün, Qarl Texture Pack ismi, duvar ve kaya dokularında özellikle fark ettirdi yalnız tüm modlar bu şekilde kurulmuyor. Bu Qarl mesela direkt mod klasörüne atılıp Oblivion Mod Manager üzerinden kuruluyor ancak bazen Data dosyası şeklinde iniyor kimisi, içinde meshes ve textures adında alt klasörler oluyor, bunları ayrı bir programla oyuna gömmek gerekiyor sanırım çünkü mod isminde kalıp bir dosya bulunmuyor. Onu da ben beceremedim. Ya bir tane ışıklandırma modu kursam tamam olacak aslında, tek göze batan şey ışıklandırmalar, onun dışında dün bir fırtınaya denk geldim, ağaçların sallanması, gece karanlığıyla fırtınanın birleşmesi yüzünden burnunun ucunu görememek, uğultu vs. böyle bir atmosfer Skyrimde bile yok.
  • türkçe yama için illa goty olarak mı yüklemek gerek yoksa sadece paketsiz oyunun saf halini indirsekte çalışır mı?
  • Malum yoldan edinilen versiyonlarla yama çalışıyormu arkadaşlar?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zebercet

Usta sağ olasın. Oblivion Mod Manager üzerinden bir texture modu kurdum dün, Qarl Texture Pack ismi, duvar ve kaya dokularında özellikle fark ettirdi yalnız tüm modlar bu şekilde kurulmuyor. Bu Qarl mesela direkt mod klasörüne atılıp Oblivion Mod Manager üzerinden kuruluyor ancak bazen Data dosyası şeklinde iniyor kimisi, içinde meshes ve textures adında alt klasörler oluyor, bunları ayrı bir programla oyuna gömmek gerekiyor sanırım çünkü mod isminde kalıp bir dosya bulunmuyor. Onu da ben beceremedim. Ya bir tane ışıklandırma modu kursam tamam olacak aslında, tek göze batan şey ışıklandırmalar, onun dışında dün bir fırtınaya denk geldim, ağaçların sallanması, gece karanlığıyla fırtınanın birleşmesi yüzünden burnunun ucunu görememek, uğultu vs. böyle bir atmosfer Skyrimde bile yok.

Türkçe yama ile çoğu çalışıyor ben sizin gibi 2 arada bir derede kaldım meshes ve textures adlı dosyalı modlar nasıl kuruluyor bilmiyorum. Data dosyasına atıyorum oyunun açılışında tık atıp giriyorum umarım yapıyorumdur oyuna girerken hiç hata almadım.

• Oyun nvidia 650 ekran kartımı algılamıyo . Algılaması için ne yapabilirim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Mockingbird.

Oyun nvidia 650 ekran kartımı algılamıyo . Algılaması için ne yapabilirim

onu bilmiyorum ama mod olayını sonunda çözdüm :)

artık modlarla süper şekilde oynuyorum.
  • Arkadaşlar obliviın alt yazılarını kurdum ama yazılar küçük nasıl büyütürüz .kurarkende laege seçmiştim

• GOTY ile Deluxe Edition arasındaki fark nedir arkadaşlar ? 2 Ayrı çeviri var sitede.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.