Şimdi Ara

Obj. 430 mu - Obj. 140 mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
4.869
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    orta sınıf tanklarla oynamasını daha çok sevdiğim için genelde onlara doğru ilerliyorum. Bu yüzden garajımda olmasını istediğim tanklardan biride T62A,
    fakat o yolda bir Obj. 140 ve baska bir yolda da Obj 430 var, ikisi arasında çok büyük farklar yok gibi onlardan birinide garaja koymak isterim.
    Benim için manevra, seri atış ve isabet çok önemli tabi topun eğim açısınıda unutmamak gerekir.

• Hepsinin arasında çok az fark var t62aya git obj140da açarsın. t54 ile oynaması eskisi gibi zevkli değil ama idare eder.
  • T62a yı yeni aldım sayılır, okadar zevkli bir tankki(nooblar yüzünden oyundan da tanktan da soğudum ya), (obje 140 kasıyorum aynı zamanda) tekrar t54 oynamak eziyet geliyor.
    Yalnız benim t62a da takıldığım max hızı 50 km/h olması med tank için yavaş kalıyor.

Topu harika.....
  • quote:

Orijinalden alıntı: poyraz_371

T62a yı yeni aldım sayılır, okadar zevkli bir tankki(nooblar yüzünden oyundan da tanktan da soğudum ya), (obje 140 kasıyorum aynı zamanda) tekrar t54 oynamak eziyet geliyor.
    Yalnız benim t62a da takıldığım max hızı 50 km/h olması med tank için yavaş kalıyor.

Topu harika.....
    obh 140 gayet seri benim beğendiğim bir orta tank t62a yı al hem de onu kas
  • quote:

Orijinalden alıntı: kanguru_kesesi

obh 140 gayet seri benim beğendiğim bir orta tank t62a yı al hem de onu kas

Alıntıları Göster
    beyler obj 140 hızlı aim alması çok iyi artı donanımlarla reload süresi 5,33 e kadar iniyor ki bu zaten onu müthiş bir katil yapıyor..her pronun garajında vardır..t62a nın tek + sı taret zırhı çok az daha iyi..obj çok ammo rack yiyor ona dikkat etmek lazım sağ arka çaprazdan tarete mermi alırsanız işiniz zorlaşır..heleki wtf e 100 gördünüzmü kaçın..en çok ammo rack yapan tank odur obj 140 a..

• quote:

Orijinalden alıntı: E25 Tank Destroyer

beyler obj 140 hızlı aim alması çok iyi artı donanımlarla reload süresi 5,33 e kadar iniyor ki bu zaten onu müthiş bir katil yapıyor..her pronun garajında vardır..t62a nın tek + sı taret zırhı çok az daha iyi..obj çok ammo rack yiyor ona dikkat etmek lazım sağ arka çaprazdan tarete mermi alırsanız işiniz zorlaşır..heleki wtf e 100 gördünüzmü kaçın..en çok ammo rack yapan tank odur obj 140 a..

Alıntıları Göster
    140

• quote:

Orijinalden alıntı: CeinDe

140

Alıntıları Göster
    E50M var memnunum. Obj 430 gövde zırhı iyidir. T62-A ve Obj 140'a göre daha çok sektirir. Bu birazda sana kalmış. Test serveri açıkken iki tankı da alıp dene bence.
  • Uzun aradan sonra hort olacak ama yeni konu açılmaması adına son güncellemerden sonra fikrinizi almak isterim arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysfmre

Uzun aradan sonra hort olacak ama yeni konu açılmaması adına son güncellemerden sonra fikrinizi almak isterim arkadaşlar
    bende 140 ve 62a da var, t62a ile 2k dan fazla maçım olmasına rağmen bana obj daha iyi gibi geldi ama bilmiyorum, aralarında çok bi fark yok. 430 hakkında bilgim yok
  • 140 kullanılıyor genelde klan savaşlarında sanki
  • quote:

140 kullanılıyor genelde klan savaşlarında sanki
    140 ve 62a var bende 62a yı daha çok seviyorum her ne kadar 140 da 5 skill mürettebat olsa da 62a daha iyi geliyor bana (4 skill) 430 malesef elimde değil heves ettim kasayım die ama 416 ile oynamak tam bi işkence olarak geldi beni taret arkada olduğu ve tam dönmediği için aslında med değilsin ama zırhın da yok lightlar bile çat çat atış sokuo sana ortada kalmış garip bi tank o yüzden o yoldan gitmeni öneririm t54 ü hala garajımda tutuyorum t54 ile 62a ve 140 ı açmak daha mantıklı bence. klan savaşlarına gelincek olursa da öncelik her zman 140 oluo 2 terich 907 ve 430 en son tercih ise 62a oluo rus med leri için
  • 416 dan çok zevk alıyorum her ne kadar dediğiniz durumlar mevcutsa da alçak yapısınn faydasını oldukça çok görüyorum ayrıca 6 sn de bir 300 küsür vuran topu da güzel
  • faky F kullanıcısına yanıt
    arkadaşım aralarında sadece motor ve dönüş hızları ve birazda obj 430 topu daha az eğiliyor ama en iyi zırh ında tavsiyem test surveri indir wot. ona göre karar ver ama obj140 bitanedir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali5107

arkadaşım aralarında sadece motor ve dönüş hızları ve birazda obj 430 topu daha az eğiliyor ama en iyi zırh ında tavsiyem test surveri indir wot. ona göre karar ver ama obj140 bitanedir.
    cevaplar için teşekkür ederim arkadaşlar,
    Test serverda iki tankıda deneme firsatım oldu.
    Benim için top eğim açısı önemli olduğu için Obj. 140'ı daha çok sevdim
    Hatta T62A'dan bile önce onu almaya karar verdim:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: faky

cevaplar için teşekkür ederim arkadaşlar,
    Test serverda iki tankıda deneme firsatım oldu.
    Benim için top eğim açısı önemli olduğu için Obj. 140'ı daha çok sevdim
    Hatta T62A'dan bile önce onu almaya karar verdim:)

Alıntıları Göster
    430 en iyi zırh ve atış hızına sahip. Top eğimi 140'tan 1 derece kötü, T-62A'la eşit. Manevrası, diğer 2 tanktan biraz geri; ancak motor/ağırlık oranı daha iyi.

140/62A yerine tercih ederim; ancak hattı zordur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Castle Bravo -- 2 Haziran 2015; 5:15:06 >

• 140 a donanım olarak ne öneriyorsunuz peki kullanan arkadaşlar
  • ysfmre kullanıcısına yanıt
    hacım bu hadise spot tankları haricinde nerdeyse fikstir, çok ufak fark gösterir.

rammer: top sürgüsü neyin
    vert stab: düşey dengeleyici

spot ağırlıklı snipe yapceksen: kaplı optik (dürbün takan manyaklar da var)
    maks ateş gücü kasacaksan: havalandırma (vents)

ahanda şöyle bir de link vereyim millet ne yapmış hesabı:

http://www.vbaddict.net/tankstats/soviet_union/medium/object_140-66

yukardaki tablardan istatistikleri görebilirsin.
  • Bu 140 lar cok etkili 3 140 in plat oldugu takimin kaybetmesi zor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: veterangamer

Bu 140 lar cok etkili 3 140 in plat oldugu takimin kaybetmesi zor.
    t 54 ten aldığım zevki 140 dan alamıyorm :(
  • quote:

t 54 ten aldığım zevki 140 dan alamıyorm :(

Alıntıları Göster
    a44 den aldığım zevki 350 400 e yakın vuran topu vardı

obj 416 fulledim daha az vuruyordu 430 versiyon 2 stok oynuyorum hız arttı delmesi az 201 deliyor 9 tier tank ve 201 delme çok yetersiz

goldu 330 deliyor son topunu takıcam onunda apsi fazla delmiyor 217 civarı
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.