Yüzbaşı
11 Eylül 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 20 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba arkadaşlar,

Ünlü ve rahmetli amerikan bilimadamı Carl Sagan ın 80 yıllarda bir bilim dergisinde yazmış oldugu makalede,yapmış oldugu ve güçlü bilimsel olaslık hesaplarına göre açıklamış oldugu galaksimizde yaşanılabilir veyahutta başka medeniyetlerin oldugunu sölediği gezegen sayısı 18.000 dir.Bilimsel konularda siz değerli arkadaşlarımında düşüncelerini almak isterim..Acaba siz neler düşünürsünüz bu konuda?

Bilgi:samanyolu'nun merkezi topağı yaklaşık 10.000 ışık yılı çapında, görece küçük ve yoğun bir küredir.merkezi topağın çevresindeki diskin genişliği yaklaşık 100.000 ışık yılı
kalınlığıysa sadece 2.000 ışık yılıdır.gökadamız bilindiği kadarıyla dört belirgin sarmal kola sahiptir.sarmal kollarda bol miktarda bulunan gaz ve toz bulutları gökadanın merkezini ve öteki kollarını tam olarak görmemizi engeller.samanyolu'nda yaklaşık 300 milyar yıldız bulunuyor.son gözlemler, gökadamızın çok belirgin olmasada çubuklu sarmal yapıda olduğunu gösteriyor.

Arkadaşlar film gibi gelebilir ama,geçen sene odamda otururken bahçede akşam saatlerinde duydugum sese irkildim,baheçeye çıktıgımda yerde 1 m ye yakın bir iz oluşturarak gömülmüş halde bu taşı buldum..acaba bana bu konu hakkında yardım edebilecek biri var mıdır? Taşın cinsi hakkında?
dün tier 10 lardan sıkılıp oynamaya tekrardan başladığım devasa TD SU100Y gerçekten bir canavar..T34 e 507 rhm ye yüksek patlayıcıyla 675 vurdugum kahraman..ateş etmekten zevk aldığım çok güzel bir tanktır..Öneririm..İyide kazandırır..dün 8 maçta 320k para kazandım..
Bu tankla ilgili savaş deneyimlerinizi aktarabilir misiniz?
Abi şu tank hakkında bilgi verir misiniz oynayan varsa bu tankla?
Merhaba arkadaşlar,

Ben 2 yıllık bir wot oyuncusuyum vmx puanım 1300-1350 lerde dolaşır durur..Çoğu heavy tankım ruslardandır..İs-4 ve is-7 var garajda ama ST-I ile oynadığım maçların çoğunda inanılmaz derecede öldürülmesi güç bir oyuncu oluyorum..Bu tankı fazla bilmeyen bilipte fazla oynamayan arkadaşlar için bilgilendirme yapıyorum..
250 mm taret ile kasayı saklayıp (ki kasa muazzam sağlamdır) direk 2 adet is-7 almışlığım var full güçlerde...258 delen o muhteşem top bana çift mükemmellik yıldızları bile kazandırmıştır...Accuary si bi alman jagtiger kadar olmasada yakındır ona..11,25 reload time 2,8 aim time ile beni bu tankla mevzi aldığımda durduramıyorlar.

St-I size hafif açıyla taret göstererek baktığında: taret yanaklardan 400mm, top çıkış tarafında yaklaşık 335 mm olur..Bir düşmana direk hafif bir açıyla ilerlerseniz 245 mm ye kadar çıkan bir ön zırha sahip olursunuz..Binayı cephe alıp kasayı 10-15 derece ile gösterip mevzi aldığınızda kasa olur size 380mm taret 350mm..Butank bir harikadır. 35-45K arasında çoğu maçta katışıksız gelir getirior bana..genellikle bu tankla 2500 ve üzeri damage alırım..

ve en son Bu tank prof oyuncu tankıdır..ve sizden benim kaçırmış olabileceğim noktalar hakkında tecrübelerinizi aktarmanızı rica ederim..
Hakkında
Forum İmzası:
WORLD OF TANKS-- Vigor56
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 6 yıl
Mesaj Sayısı: 447
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 449
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 4.065 (Bu ay: 59)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 138 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.