Şimdi Ara

Nvidia Shield Tv (Ana Başlık) (179. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.314
Cevap
204
Favori
412.005
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 177178179180181
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Signor_ali

Bu arada eklemeyi unuttum google play den otomatik güncellemeleri kapatın ve geforce now'ı güncellemeyin

Alıntıları Göster
    Sorunsuz oynadığım oyunlar;

-Cs go (ping den dolayı rekabetçi de hoş olmuyor)
    -Pes 2020 (takılmadan problemsiz oynuyorum)
    -Euro truck simulator 2
    -Quantum Break
    -Argo
    -Rise of the Tomb Raider
  • Dostlar bu cihazı daha çok evde 86 inch tvde film izlemek için kullanacağım. Tavsiye eder misiniz? Game edition ile tv arasında ne fark var? 10 bit 4K hdr 265 sıkıntısız oynatıyor mu? Başka bir cihaz tavsiye eder misiniz? Şimdiden teşekkürler .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sorunsuz tüm formatları oynatır ses dahil
  • Bana şimdi güncelleme var dedi. 8.0.1 yükledi.

• Guncellemeden sonra Nvidia Game çalışmıyor

• Signor_ali kullanıcısına yanıt
    Dili İngilizceye çek tekrar dene

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • alycannn kullanıcısına yanıt
    Işe yaramadı maalesef

• Tam detaylı bakamadım ama tavuk oyunu varya onu açtı. Önce kullanıcı girişi istedi, nvda.co/login cepten ekranda ki kodla giriş yaptım.
    Önce yuvarlak döndü bağlanmadı hata verdi.
    Ayarlardan nvda kullanıcıyı kaldırdım tekrar girdim oldu.
    Steam için bayağı bekledim bağlanmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi magellan74 -- 3 Ekim 2019; 8:18:16 >
  • Beta olduğu için stabilite aramak mantıksız olur. Geçen sefer geforce game in güncellemesini kaldırınca sorun çözülmüştü şimdi sistem güncellemesi geldiği için haliyle artık güncelleme kaldırılamıyor. Nvidia forum'a yazdım ama bi cevap alamadım. Oyun oynayan arkadaşlar güncelemesin bence şimdilik.
  • Merhaba,

bazı cihazlarda problemler olmuş aşağıda verdiği linki inceleyip nvida ya cihazın bilgileri ile başvuruda bulunun. Çözüme kavuşuyormuş.
    https://www.nvidia.com/en-us/geforce/forums/shield-tv/9/320501/no-geforce-now-access/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tuncayt -- 3 Ekim 2019; 18:38:59 >
  • kurt41 K kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler 👍

• kurt41 K kullanıcısına yanıt
    işe yaradı. teşekkürler.

• Sanırım Puhu tv de sorun var. Dizi açılıyor, sonra siyak ekrana düşüyor. Ses var görüntü yok.

Aynı sorunu yaşayıp çözebilen varmı acaba.
  • beserkr B kullanıcısına yanıt
    Bende de aynı problem var, çözemedim

• Android 10 güncellemesi alır mı ?

• Arkadaslar cihazi en uygun nereden alabiliriz turkiyede?

bir de cihazi genelde film, dizi icin kullanacagim. gereksiz bi yatirim mi olur sizce?
  • Arkadaşlar

Konu bilindiği üzere Nvidia Shield Tv (Ana Başlık) tır.Buradaki üyeler bu cihaz ve ekipmanları hakkında bilgilerini,önerilerini ve tecrübelerini paylaşmaktadır.Alım ya da satım içeren mesajlarınızı ikinci el bölümünde paylaşabilirsiniz.
    Anlayışınız için teşekkürler.
  • Cihazın adaptöründen gelen ses için amazonla iletişime geçerim ve olanlar..

02:40 PM MEST Nana (Amazon): I will transfer you, please do not close the chat

02:41 PM MEST Ali Koken: merhaba
    02:42 PM MEST Melike Arslan(Amazon): Hallo können Sie Deutsch schreiben ?
    02:43 PM MEST Ali Koken: can you speak turkish
    ?
    02:43 PM MEST Melike Arslan: Kann ich ihnen eine Rufnummer geben wo Sie uns telefonisch erreichen ?
    02:44 PM MEST Ali Koken: Türkçe konuşursan anlaşabiliriz. Ben Türkiye'deyim arayamam :)
    02:45 PM MEST Melike Arslan: Moment bitte.
    02:48 PM MEST Melike Arslan: Ich kann nicht auf Türkisch schreiben
    02:49 PM MEST Ali Koken: :)) adın Türkçe ama. Beni türkçe bilen birine aktarabilir misin
    02:50 PM MEST Melike Arslan: Ja ich bin eine Türkin aber ich darf nicht auf Türkisch schreiben
    02:51 PM MEST Ali Koken: Tamam ben türkçe yazayım sen almanca yaz ben çeviririm. Firmanızdan bir cihaz aldım adaptörden uğultu sesi geliyor. Nvidia ile görüştüm yeni adaptörü verecekler fakat Türkiye'ye gönderim yapmıyorlar.
    02:51 PM MEST Melike Arslan: Handelt es sich hierbei um,
    Nvidia Shield TV Media Streaming Player (16 GB, inkl. Fernbedienung und Shield Controller) schwarz
    02:52 PM MEST Ali Koken: Biraz önce destek ekibinizle konuştum ingilizce olarak. Beni arayacaklarını söylediler.
    evet
    02:52 PM MEST Melike Arslan: Das ist jetzt defekt oder?
    02:52 PM MEST Ali Koken: Evet bozuk, ilk aldığımda çalışıyordu şimdi garip sesler gelmeye başladı.
    02:53 PM MEST Melike Arslan: Ich kann ihnen gerne die Erstattung nach Rücksendung veranlassen
    02:53 PM MEST Ali Koken: Hayır iade istemiyorum.
    02:54 PM MEST Ali Koken: Cihazımın adaptörünü değiştirmeyi üretici firma kabul etti.
    02:54 PM MEST Melike Arslan: Wir haben diesen Artikel nicht auf Lager
    02:54 PM MEST Ali Koken: onlarla da yazıştım fakat Türkiye'ye gönderim yapmıyorlar.
    bana cihaz adaptörü lazım kısaca
    02:55 PM MEST Melike Arslan: Ama diesen Artikel haben wir nicht auf Lager
    02:55 PM MEST Ali Koken: Tamam fakat üretici firma bunu göndermeyi kabul ediyor sadece Türkiye'ye gönderemiyor.
    siz yardımcı olamaz mısınız.
    02:56 PM MEST Ali Koken: Alahım iki Türkün farklı dillerde anlaşmaya çalışması ne kadar garipmiş hayatımda yaptığım en ilginç destek görüşmesi bu oluyor :)
    02:57 PM MEST Melike Arslan: Haklisiniz :)
    02:58 PM MEST Ali Koken: nasıl bir yol izleyebilirim. Nvidia size gönderse siz de bana gönderseniz olmaz mı
    02:58 PM MEST Melike Arslan: Wie Sie sich es wünschen geht leider nicht
    02:59 PM MEST Ali Koken: Tamam ne yapmalıyım o zaman
    02:59 PM MEST Melike Arslan: Das was ich für Sie machen kann ist die Erstattung nach Rücksendung
    03:00 PM MEST Ali Koken: İade etmek istemiyorum.
    03:00 PM MEST Melike Arslan: Was anderes kann ich leider nicht veranlassen
    03:01 PM MEST Ali Koken: Hiç yardımcı olmadın :(
    03:02 PM MEST Melike Arslan: Kann ich Sie anrufen ?
    03:02 PM MEST Ali Koken: evet lütfen
    Almanca konuşacaksan arama ama
    :)
    03:02 PM MEST Melike Arslan: Ich werde Sie dann an unsere Türkische abteilung weiterleiten
    03:02 PM MEST Ali Koken: tamam
    03:02 PM MEST Melike Arslan: Türkce konusacagim
    03:03 PM MEST Ali Koken: tamam
    03:04 PM MEST Melike Arslan: Könnten Sie mir die Rufnummer geben
    03:04 PM MEST Ali Koken: +90 506 5000 ***

• quote:

Orijinalden alıntı: Signor_ali

Cihazın adaptöründen gelen ses için amazonla iletişime geçerim ve olanlar..

02:40 PM MEST Nana (Amazon): I will transfer you, please do not close the chat

02:41 PM MEST Ali Koken: merhaba
    02:42 PM MEST Melike Arslan(Amazon): Hallo können Sie Deutsch schreiben ?
    02:43 PM MEST Ali Koken: can you speak turkish
    ?
    02:43 PM MEST Melike Arslan: Kann ich ihnen eine Rufnummer geben wo Sie uns telefonisch erreichen ?
    02:44 PM MEST Ali Koken: Türkçe konuşursan anlaşabiliriz. Ben Türkiye'deyim arayamam :)
    02:45 PM MEST Melike Arslan: Moment bitte.
    02:48 PM MEST Melike Arslan: Ich kann nicht auf Türkisch schreiben
    02:49 PM MEST Ali Koken: :)) adın Türkçe ama. Beni türkçe bilen birine aktarabilir misin
    02:50 PM MEST Melike Arslan: Ja ich bin eine Türkin aber ich darf nicht auf Türkisch schreiben
    02:51 PM MEST Ali Koken: Tamam ben türkçe yazayım sen almanca yaz ben çeviririm. Firmanızdan bir cihaz aldım adaptörden uğultu sesi geliyor. Nvidia ile görüştüm yeni adaptörü verecekler fakat Türkiye'ye gönderim yapmıyorlar.
    02:51 PM MEST Melike Arslan: Handelt es sich hierbei um,
    Nvidia Shield TV Media Streaming Player (16 GB, inkl. Fernbedienung und Shield Controller) schwarz
    02:52 PM MEST Ali Koken: Biraz önce destek ekibinizle konuştum ingilizce olarak. Beni arayacaklarını söylediler.
    evet
    02:52 PM MEST Melike Arslan: Das ist jetzt defekt oder?
    02:52 PM MEST Ali Koken: Evet bozuk, ilk aldığımda çalışıyordu şimdi garip sesler gelmeye başladı.
    02:53 PM MEST Melike Arslan: Ich kann ihnen gerne die Erstattung nach Rücksendung veranlassen
    02:53 PM MEST Ali Koken: Hayır iade istemiyorum.
    02:54 PM MEST Ali Koken: Cihazımın adaptörünü değiştirmeyi üretici firma kabul etti.
    02:54 PM MEST Melike Arslan: Wir haben diesen Artikel nicht auf Lager
    02:54 PM MEST Ali Koken: onlarla da yazıştım fakat Türkiye'ye gönderim yapmıyorlar.
    bana cihaz adaptörü lazım kısaca
    02:55 PM MEST Melike Arslan: Ama diesen Artikel haben wir nicht auf Lager
    02:55 PM MEST Ali Koken: Tamam fakat üretici firma bunu göndermeyi kabul ediyor sadece Türkiye'ye gönderemiyor.
    siz yardımcı olamaz mısınız.
    02:56 PM MEST Ali Koken: Alahım iki Türkün farklı dillerde anlaşmaya çalışması ne kadar garipmiş hayatımda yaptığım en ilginç destek görüşmesi bu oluyor :)
    02:57 PM MEST Melike Arslan: Haklisiniz :)
    02:58 PM MEST Ali Koken: nasıl bir yol izleyebilirim. Nvidia size gönderse siz de bana gönderseniz olmaz mı
    02:58 PM MEST Melike Arslan: Wie Sie sich es wünschen geht leider nicht
    02:59 PM MEST Ali Koken: Tamam ne yapmalıyım o zaman
    02:59 PM MEST Melike Arslan: Das was ich für Sie machen kann ist die Erstattung nach Rücksendung
    03:00 PM MEST Ali Koken: İade etmek istemiyorum.
    03:00 PM MEST Melike Arslan: Was anderes kann ich leider nicht veranlassen
    03:01 PM MEST Ali Koken: Hiç yardımcı olmadın :(
    03:02 PM MEST Melike Arslan: Kann ich Sie anrufen ?
    03:02 PM MEST Ali Koken: evet lütfen
    Almanca konuşacaksan arama ama
    :)
    03:02 PM MEST Melike Arslan: Ich werde Sie dann an unsere Türkische abteilung weiterleiten
    03:02 PM MEST Ali Koken: tamam
    03:02 PM MEST Melike Arslan: Türkce konusacagim
    03:03 PM MEST Ali Koken: tamam
    03:04 PM MEST Melike Arslan: Könnten Sie mir die Rufnummer geben
    03:04 PM MEST Ali Koken: +90 506 5000 ***
    geçmiş olsun.
    benim de msj larım vardır. burada kumanda çabuk pil tüketmesi, sorunu aynen yazıştım. sonuç türkiye gönderim yok. örnek almanya da bir adrese elden gönderebilirseniz kargo ücreti ödemeden oradan ilgilenecek bir arkadaş orada ki adres üzerinden ön ödemeli(bunu çözemedim, ısrarla ben kargoyu almanyadan siz parasını öderseniz gönderebilirim dedim tamam ön ödemeli dediler) olarak alman yerel adresten nvidia ya gidiyor nvidia ücretsiz olarak yerel alman adresine gönderiyor oradan da yine elden türkiye yerel adrese geliyor....
    burada almanya örnektir. avrupa adresi diyorlar..
    burada zaman kavramı uzun oluyor.
    ürün kendisi ya da muadili almak istesem çok büyük para oluyor yutdışı alışveriş vergi meselesi.
    ben çözümü yeniden şarj edilen piller ve şarj aleti ile çözdüm. şimdilik.

yukarıda anlattığım yöntem uzun zaman uzunluğu sorun değilse yazışma ile avrupa adresi ile ücretsiz nvidia kargo kabul ederse işlem çözülebilir

• An itibariyle 4. kez arandım yeni bir cihaz gönderecekler eskisini bana gelen cihazdaki kod ile amazona iade edeceğim. Bu yaşıma kadar deneyimlediğim en iyi alışveriş oldu

• 
Sayfa: önceki 177178179180181
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.