Şimdi Ara

Nvidia Shield Tv (Ana Başlık)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: vahdettinp Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 1 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
4.358
Cevap
113
Favori
176.149
Tıklama
Giriş
    673 Mesaj

Stereo performansını denediniz mi? Flac Spotify vb..??
    Film odasında Zidoo Z9S kullanıyorum zaten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    tuncayt kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Sony 55XF9005, Pioneer VSX1131, Polk Audio CSi A6, Heco Victa Prime 702, Polk Audio DSW PRO 550wi, Audio PRO Stage 22, WD TV LIVE, Xiaomi Mi Box, Zidoo Z9S, Giga Blue HD 800 SE Plus, PS4, Xbox One X
  • Onbaşı
    37 Mesaj
    |
    |

• Çavuş
    41 Mesaj
    Şu an kurulumu yapıyorum,android telefonum var seçeneği ile, 1 saattir ‘hesap ve internet bilgileri alınıyor’ diye tarama yapıyor...normal mi ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
  • Onbaşı
    37 Mesaj
    Son zamanlarda oyunların açılmaması sebebini sanırım çözdüm. Sanırım iki haftadır süren bu durumun Nvidia uygulamasına gelen güncelleme. Ayarlardan uygulamalara geçip hesaplar bölümünden nvidia hesabımı kaldırdım. Ardından yine ayarlardan uygulamalar bölümüne girip nvdia uygulamasının güncellemesini kaldırdım. Aynı zamanda steam uygulamasıyla birlikte nvdia uygulamasının verilerini ve varsayılan ayarlarını sildim. Cihazı yeniden başlattım ve nvidia uygulamasına hesabımı tanıtıp açtım her şey yolunda görülüyor.
    Iptv URL yi nasıl ekliyoruz, tek yek yazarak değil herhalde çözemedim, birde android 8 i güncellendi. 9 u desteklemiyor mu ?

• Binbaşı
    1333 Mesaj

Çeşitli programlar var bunun için kodi, IP extreme ve IPTV gibi uygulamaları yükleyebilirsiniz

|
    |
    Covannii kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    37 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Covannii

Iptv URL yi nasıl ekliyoruz, tek yek yazarak değil herhalde çözemedim, birde android 8 i güncellendi. 9 u desteklemiyor mu ?
    Ben tivimate kullanıyorum gayet başarılı bir defalık hepsini yazmanız lazım linkin başka yolu olduğunu sanmıyorum

|
    |
    Google'ın Android TV uygulaması ile kopyala yapıştır yapılabilir. Nvidia shield in de programını telefona yükleyebilirsiniz.

Bahsettiğim programlar telefona yüklenecek

|
    |

|
    |

• Onbaşı
    37 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Covannii

Arkadaşlar, sürümü güncelledim, android 8, 9 u desteklemiyor mu ?
    Son güncelleme android 9
    |
    |
    merhaba,
    bende ki kumanda 1.43 yazılımında da işe yaramadı 2 gün gidiyor piller.şarj edilebilen pil almıştım artık bu şekilde devam ediyorum.
    sorun donanımsal dedi nvidia amerikaya istedi.

arkadaşlar vavoo 2.2 kurulduğunda çalışmıyor, internet yok hatası veriyor
    bilgisi olan var mı
    not.. modem kapa aç yaptım düzeldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BILGILI -- 24 Eylül 2019; 19:4:42 >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Signor_ali

Son zamanlarda oyunların açılmaması sebebini sanırım çözdüm. Sanırım iki haftadır süren bu durumun Nvidia uygulamasına gelen güncelleme. Ayarlardan uygulamalara geçip hesaplar bölümünden nvidia hesabımı kaldırdım. Ardından yine ayarlardan uygulamalar bölümüne girip nvdia uygulamasının güncellemesini kaldırdım. Aynı zamanda steam uygulamasıyla birlikte nvdia uygulamasının verilerini ve varsayılan ayarlarını sildim. Cihazı yeniden başlattım ve nvidia uygulamasına hesabımı tanıtıp açtım her şey yolunda görülüyor.
    Peki oyunları oynayabiliyormusunuz bende aynısını yaptım fakat oynayamadım sıfırladım cihazı tekrar kurulum yaptım yine giremiyorum

Benim kumandanın üstüne bir şeyler dökülmüş sanırım. Sol yön tuşu çalışmıyor. Nvidia Shield ile kullanılacak uygun fiyatlı bir kumanda tavsiye edebilecek kimse var mıdır?
    Konsol : Playstation 4 Notebook: MSI CX61 2OD-231XTR - LENOVO Yoga 500
    Blu Ray/Media Player:
    Nvidia Shield TV & Pioneer BDP-140 & Himedia Q5 Quad Electric Filter : MONSTER HTS 5100 SE Fotoğraf : PENTAX K-5+Canon G12

Nothing is true, Everything is permitted.
  • Binbaşı
    1507 Mesaj

Ben logitech harmony ile kullanıyorum amazon da satılıyor ama biraz pahalı.

|
    |
    charnel kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    260 Mesaj

Bende oyun açılırken bekliyor.Wait in queue yazıyor oyun açılmıyor.
    |
    |
    Signor_ali kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    yeni güncellemeden sonra zaman ayarı bozulan var mı

saat dilimi kapa aç bozuluyor her iki ayarı da denedim kapayıp ertesi gün açtığımda zaman ayarı düzgün olmuyor
    bu ve benzeri durum yaşayan var mı
    |
    |

Orijinalden alıntı: sarabaci

Peki oyunları oynayabiliyormusunuz bende aynısını yaptım fakat oynayamadım sıfırladım cihazı tekrar kurulum yaptım yine giremiyorum

Alıntıları Göster
    Kusura bakma yeni gördüm mesajını ben oynayabiliyorum gece yada gündüz fark etmiyor. Bazen açmazsa geforce now a girip en alttan server bölümüne geçip oradan bağlantı testi yapıyorum ping genelde 55-60 arası çıkıyor ve şu ana kadar sorun yaşamadım.
    quote:

Orijinalden alıntı: Signor_ali

Kusura bakma yeni gördüm mesajını ben oynayabiliyorum gece yada gündüz fark etmiyor. Bazen açmazsa geforce now a girip en alttan server bölümüne geçip oradan bağlantı testi yapıyorum ping genelde 55-60 arası çıkıyor ve şu ana kadar sorun yaşamadım.

Alıntıları Göster
    Bu arada eklemeyi unuttum google play den otomatik güncellemeleri kapatın ve geforce now'ı güncellemeyin
    Arkadaşlar önümüzdeki hafta bu cihazı yurtdışından aldırmayı düşünüyorum bir iki sorum olacak.

Pubg mobile oynayanınız varmı?performansı nasıl tam kontrol sağlanabiliyormu?

Gaming edition 400tl gibi bir fiyat farkettiriyor elimde xbox 360 kolu var 50tl lik bir adaptör alıp onu kullansam bir kayıp yaşarmıyım?

Cevap verebilecek olanlara teşekkürler şimdiden

|
    |
SEO
Canlı Tv izle
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,484
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.