Şimdi Ara

Nvidia Shield Tv (Ana Başlık) (177. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8.315
Cevap
204
Favori
411.967
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 175176177178179
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Covannii

Nvidea shild mi, apple 4K mı tavsiye edersiniz ? DigiturkPlay, netflix, YouTube, IPTV kullanacağım
    Ben de iptv ve netflix için için aldım çok memnunun cumartesi günü geldi amazon de den aldım yaklaşık 1500₺ civarında vergiler dahil. Dün de pes 2020 aldım gayet memnunum tavsiye ederim.
  • Merhabalar, bir arkadaşa da cevapta bahsettiğim üzere cihaz İngiltere'den yaklaşık 5 günde geldi hafta sonu dahil. geldiğinden beridir ets2 cs go (ping yüzünden rekabetçi tat vermiyor) ve ücretsiz oyunları oynuyorum çok memnun kaldım. Dün pes 2020 aldım ve oynuyorum gayet güzel çalışıyor takılma donma yok evim Konya'da türksat internet kullanıyorum 20mps sadece ping yüzünden uyarı veriyor ama takılmadan oynuyorum.

Pes 2020 ilk açtığımda Türkçe açıldı oynadım bir süre sonra kapatıp tekrar açtığımda İngilizce açıldı, ne yaptıysam çözemedim. Sizin başınıza böyle bir sorun geldi mi.

oyunu geforce library den silip tekrar kurarsam Türkçe açılıyor fakat bunun dışında ne yaparsam yapayım hep ingilizce :/
  • Slm, oyun konsolu anlamında ps4, Xbox ile kıyaslayabilir mi ? (Ürünün bu arada yurtdışından siparişini verdim, joyistick siz modelinden)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Covannii C kullanıcısına yanıt
    Cihaz oyunlarda max 1080p 60hz video kalitesi sunuyor.Eğer nette bir sıkıntı yoksa kıyaslanabilir.Joyistikli modelini alsaydınız daha iyi olurdu.
  • Signor_ali kullanıcısına yanıt
    Pes 2020'de online maç yaptınız mı?Ne kadara aldınız.
  • sirinmustafa S kullanıcısına yanıt
    Ps 4 yakın bir hava veriyor mu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Covannii -- 12 Eylül 2019; 18:21:32 >
  • sirinmustafa S kullanıcısına yanıt
    ABD den bi arkadaşım aldı, henüz gelmedi. Bir daha değişim için yormak istemedim. Buradan alacağım kolu, çoğu joystick lerle uyumludur, herhalde

• quote:

Orijinalden alıntı: sirinmustafa

Pes 2020'de online maç yaptınız mı?Ne kadara aldınız.
    Merhaba online maç yapmadım daha ilk pes deneyimim önce çözmem lazım.iki gündür canımı sıkan bir sorun var nvidia serverlara akşam bağlantı kuramıyorum. Bu sabah turksat teknik servis geldi hattı kontrol etti sorun yok dedi. Benim gibi akşam oyun açamayan varmı acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Signor_ali kullanıcısına yanıt
    nvidia games içersinde server seçeenekler var . Oradan denemekte fayda var .
    Cihazı almak için biriNci sebep oyun olmamalı. oYUN Konusunda işlevini iyi görüyor. PS4 'de alacağınız oyun 500 liraysa pc'de satın almak ve nvidia da oynamak keyifli oluyor. Ama cihaz bir ps4 değil bunu da unutmamak lazım. 2015'de cihazı belkide Türkiye'de kullanan ilk kişiyim. Herşey bir yana cihaz hala üstüne birşey katıyor.

iyi bir pc varsa ve 5ghz destekli modem ve tabii ki pc niz de varsa satın aldığınız oyunları kablosuz cihaza aktarabiliyorsunuz, takılmadan sanki ekrana ps4 bağlıymış gibi çok iyi bir şekilde oynayabiliyorsunuz.

Nvidia her ne kadar wifi konusunda çok iyiyse de ethernet ile bağlamak frekans karışıklığı gibi dertleri ortadan kaldırır.

Logitech F710 joystik bağlarsanız oyun konusunda da iyi bir deneyim yaşarsınız.

kendi 2017 model joystigini kullanırsanız pc den görüntüyü aktarsanız dahii çok iyi derecede titreşim olayının keyfini çıkarabilirsiniz.

• tuncayt T kullanıcısına yanıt
    Logitech f710 mu kendi joystick ni mi önerirsiniz üstat, teşekkürler

Kendi Joystigi şarjlı ( 2017 ) ve kulaklık girişi var. Oyunlarda (steam) titreşimi destekliyor. Mesela Pes falan oynarken adamla çarpıştıgında, düştüğünde faul yaptıgında vs. keyifli oluyor. 1. joystigin varsa nvidia ise , 2. si logitech yada başka bir cihaz olabilir. Ama birinci joystik bence kesinlikle nvidia olmalı bunun bir diğer nedeni de cihazdan çok uzaklaşssan bile çekmeme problemi yaşamıyorsun.
    Teşekkürler üstadım 😊

denedim ama olmadı maalesef iki gündür böyle öncesinde problem yoktu
  • Bu shield tv ye güncelleme mi gelmiş benim ekrandaki herşey ufalmış bütün simgeler küçücük olmuş bilgisi olan var mı?

• Nvidia gamese girebilen varmı acaba ben bağlanamıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: sarabaci

Nvidia gamese girebilen varmı acaba ben bağlanamıyorum
    akşamları açılmıyor gündüz sıkıntı yok sebebini bende anlamadım. Vpn kullandım sonuç yine de değişmedi
  • Arkadaşlar problem genel olabilir. Bütün güncellemeleri yapmayı deneyin.
  • Bu cihazın ses kalitesi(Müzik için) Mi Box'a göre pozitif fark yaratır mı? Network playerlar çok pahalı, onun yerine Shield alsam, stereo bir amfiye bağlayıp FLAC, MP3, Spotify, Internet Radio, YouTube Music vb.. için kullansam nasıl olur?

Evin bir odasını sinema odası yaptım, diğer odayı da müzik için hazırlamak istiyorum. Stereo amfi, Shield, pikap gibi..

• The Electro-Man kullanıcısına yanıt
    Fazlasıyla ihtiyacını görür. Bende ses sistemine bağlı 7+1 . Keyifli oluyor. Mi box da da benzer deneyimler yaşayabilirsin. Güncellemeler konsundan nvidia shield 2015 den bu yana aynı cihazlara güncelleme veriyor. Google Stadia desteği de gelecek. Mevcut Joystigiyle keyifli olur diye düşünüyorum. Tabii herşey bütçeyle alakalı.

Aşağıda verdiğim linktede kıyaslaması var.
    https://www.faceofit.com/nvidia-shield-tv-vs-mi-box-3/
  • 
Sayfa: önceki 175176177178179
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.