Şimdi Ara

Nvidia Shield Tv (Ana Başlık) (180. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.314
Cevap
204
Favori
411.991
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 178179180181182
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar merhaba. Ben de bir Shield TV alarak araniza katilmis bulunmaktayim.

Bir seyi merak ediyorum, ben PC de bir film izledigim zaman SVP isimli programi kullanarak filmleri 60fps de izliyorum. (yani normalde 24 kare olan filmleri zorlayarak 60 kare gibi oynatiyor) bunu shield TV de yapmanin bir yolu var midir? Bircok yeni televizyonda bu ozellik var, isimleri hep degisiyor True motion veya soft motion gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lyzard

Arkadaslar merhaba. Ben de bir Shield TV alarak araniza katilmis bulunmaktayim.

Bir seyi merak ediyorum, ben PC de bir film izledigim zaman SVP isimli programi kullanarak filmleri 60fps de izliyorum. (yani normalde 24 kare olan filmleri zorlayarak 60 kare gibi oynatiyor) bunu shield TV de yapmanin bir yolu var midir? Bircok yeni televizyonda bu ozellik var, isimleri hep degisiyor True motion veya soft motion gibi.
    neden 24 p filmi 60 hz izlemek istiyorsunuz.
  • ali beyendi A kullanıcısına yanıt
    yillardir o sekilde izledigim icin gozum ona alismis durumda. 24p herhangi bir film izledigim zaman tek tek kareleri sayiyorum sanki
  • Lyzard kullanıcısına yanıt
    bence guzel olmaz ama tabikii sizin terciginiz.Filmin orjinal karesi nasilsa oyle izlemek lazim.
    Kodi kurun ayarlardan 60 hz ayarlayin zaten tum filmler 60 hz oynatacaktir.Bende kodi ayarlarinda = goruntu yenileme hizini ayarla= seklinde.Siz bu ayari kapayin .
  • Arkadaşlar cihazın yeni versiyonu çıkmış

https://www.youtube.com/watch?v=nFHJZi_vulw&feature=youtu.be

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    hocam tam olarak nerede bu bolum adim adim soyler misiniz? kodi de ayarlarda reflesh rate var onu 59.97 yaptim hicbir fark yok 24p aciyor yine
  • Signor_ali kullanıcısına yanıt
    28 inde satışı başlayacakmış sanırım 200 dolardan gamepedsiz olarak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Ayarlar -sıstem- yenılem hız 60 hz
    ayarlar- yurutucu-goruntu yenıleme hızını ayarla*kapalı* Olacak
    Aynen dediginiz gibi yaptim ama hicbir sey degismedi

• Signor_ali kullanıcısına yanıt
    çok daha farklı değişim isterdim. 2015 VE 2017 Cihazlarının bunu almasına hiç gerek yok. Bu arada cihzlarımız öyle bir cihaz ki yıllardır nvidia küçük değişiklikler yapıp versiyon yeniliyor. Sanırım bundan sonrası 8K destekli nvidia olacaktır.
  • Herkese merhaba. 1.5 yıldır Nvidia Shield 2017 kullanıcısıydım. Geçtiğimiz hafta sattım. 1.5 yıllık süreçte Netflix, IPTV ve 265 fimler dışında çok da kullanmadım cihazı. Neredeyse hiç oyun oynamadım, joystick toz tabakası ile kaplandı kullanılmamaktan 😊 Ay sonu yeni versiyonu çıkıyormuş, sorum şu ki acaba bu cihaz benim için gereksiz mi. Bu işleri sorunsuz yapabileceğim başka bir cihaz almak daha mı mantıklı olur. Fikirlerinizi önemsiyorum arkadaşlar

Mumkun degıl.Nvidia Shield 60 hz ayarli olacak.Zaten hic bir ayar yapmazsaniz Nvidia Shield 60 hz gosteriyor,Netfilxte de oyle ve bence cihazin en buyuk eksisi,yayina gore otomatik olmamasi.bunun icin refresh rate diye bir ap var sadece netfilx icin 24 p ayarladim yani cihaz kendiligindan 24 p olmasi mumkun degil...
  • Aynı şeyi bende düşünündüm bu arada ben deli gibi pes oynuyorum. Herşey yolunda ve güzel çalışıyorken gereksiz bir harcama olur diye düşündüm kendi adıma. Ram de artış olsaydı ciddi ciddi düşünürdüm ama bana sanki gereksiz gibi geldi tercih sizin 😉

• Oyun in PS4 var onu bile doğru dürüst kullanmıyorum. Açıkçası mibox ya da Amazon 4k cihazlar fiyat anlamında makul görünüyorlar. Acaba mı diye düşünüyorum ama karar veremedim bir türlü.
    Shield e karşı hislerim " 4 oda 1 salon bir evde 1 oda kullanıyormuşum " gibi 😊

• Bana hesapta yeni çıkacak olan cihaz trolleme gibi geldi. Ortada Nvidia tarafından hiç bir şey yok. Bir YouTube videosu her yere haber oldu. Ne nvidia cephesinde bir hareket var ne sosyal medya hesaplarından vs. sanki birilerinin trollemesi gibi geliyor.

Ayrıca kaç sene önce çıkmış bir cihazı sadece işlemciyi biraz upgrade edip, kumandasını değiştirip gamepad'siz olarak piyasaya sunacaklarını da hiç sanmıyorum.

O kumandanın nvidia üretimi olacağını da düşünmüyorum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thuglife -- 18 Ekim 2019; 15:36:11 >
  • Bende de olmuşken iyisi olsun diye bir düşünce var bu yüzden sanırım ev teknoloji çöplüğü oldu bu arada iki gün önce mibox s aldım gittigidiyor dan 399 a oturma odasına kurdum hafif takılmalar var onu görünce kendi odama iyiki nvdia almışım dedim

• Slm arkadaşlar shield satan varsa bana msj atabilir almayı düşünüyorum

• Arkadaşlar ben pek kullanamadığım için satıyorum bilginiz olsun.

• saydam330 S kullanıcısına yanıt
    Hangi model kaç tl

• Beyler gamer modelini alayım mı yeni modeli beklemeye gerek var mı?

• 
Sayfa: önceki 178179180181182
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.