Şimdi Ara

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
46.007
Cevap
245
Favori
2.619.490
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bozulma falan olmaz ise her türlü gider sıkıntı yok. Bu fiyatlar ile ürün almak cidden zor artık ülkemizde. Adamların vergi artışı yapmadığı hiç birşey kalmadı. Her şey acayip yükseldi ne yazık ki. Yurt dışından almak bir nebze karlı oluyordu, artık çok sağlam bir yurt dışı indirimi olmaz ise burdan pahalıya geliyor..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3060 ve 3070 kaç tl den tr ye gelir fikri olan var mı?
  • ne zaman gelecek bu kart. kasımda sistem toplayacağım da bekleyeyim mi yoksa 2000 serilerden mi almalıyız çıkmazsa.
  • enevre kullanıcısına yanıt
    bence kesinlikle bekle. yaz sonunda duyurulabilir.
  • SoruSorcam kullanıcısına yanıt
    hocam artık 3070 6 bin tl den falan satılır ülkede :D
    çok iyimsersiniz
  • Crysis açarmı abi bu kart
  • Siz kaçtan bekliyordunuz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Ülkemize özel soğutmalı marka modellerinin aralık ocak gibi gireceğini düşünür isek; O zamana kadar dolar ne olur kestirilemez.
    Dolar üstünden konuşmakta yarar var görüşündeyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SaLVaToRe_V

Crysis açarmı abi bu kart
    Zor.
  • Konu biraz erken oldu gibi ama ne dersin?

Veyahut kullanıcılar (ilk mesaj harici) sonlardaki yorumları takip edecekler artık...
    ağustos gibi duyurulmasını herkes bekliyor desek yanlış olmaz. TR'den almayı düşünüyorsanız en geç ekim gibi pazara girer , dünya da ise eylül gibi piyasa da olacaktır.
  • MSI 3060 Gaming Z modeli 4000TL den giriş yaparsa anında alırım. Ama 5000TL den aşağı geleceğini pek ihtimal edemiyorum, kaliteli markalı kartların. Kurun gidişatı da çok önemli.

Tepe modeller daha erken çıkıcak eylül-ekim gibi 3060 gecikebilir gibi.
  • Demeyin Öyle hocam 4000-5000 ler havada uçuşmasın. 3080 ti o zaman alınamaz olur.
  • lofer_freud kullanıcısına yanıt
    Şuan da MSI 2060 Gaming Z modeli 3500-4000TL arası gidip geliyor. Bir ara HB 3300TL ye indirmişti. 3060'da 4000-5000TL arası normal bence bu kura göre. 300$ dan çıksa kart hesabını sen yap işte. :)
  • 1080 kullanıcısıyım 3070 almayı dusunuyordum fakat 2080 ıle aynı performansta gelecegıne daır soylentıler var.Bu yuzden 3080 almam lazım kı bır anlamı olsun.3080 de 8k-9k tl den cıkarsa yandık yanı onuda alamayız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WARTIME -- 21 Mayıs 2020; 6:40:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WARTIME

1080 kullanıcısıyım 3070 almayı dusunuyordum fakat 2080 ıle aynı performansta gelecegıne daır soylentıler var.Bu yuzden 3080 almam lazım kı bır anlamı olsun.3080 de 8k-9k tl den cıkarsa yandık yanı onuda alamayız.
    Bende 3080 yada super modelini almayı düşünüyorum bence şuanki muadil kartlardan 1000'er tl daha yüksek geleceğini düşünüyorum
  • 3080 7500 den satilir

• Bir sorum olacaktı da şimdi bu kartları alırsak iyi bir monitörde lazım.

Diyelim 3070 ekran kartını aldım 24 inc full hd 144 hz ips monitöre taksak kart darboğaz yaşar mı? Yada şöyle bir mantık olabilir mi? 24 inc monitör alayım da 5 6 sene iyi bir grafik ayarlarında götürsün? Yoksa 27 inc'de 2k da yine 5 6 sene götürür mü?

Diğer seçenecek 27 inc 2k 144 hz lik bir monitör almak. Şİmdi kart 2 3 sene 27 inc monitörde full ayarlarda zaten çok güzel çalışırsa sonra zorlanırsa çözünürlüğü 1080p durumuna mı çekmek zorunda kalacağız? O zamanda keskinlik gider yada çözünürlüğü kısmadan oyunun grafik ayarlarını kısarız.

Bence 3070 ler çıkınca devir artık 27 inc 2k 144hz monitörlerin devri olacak. Biraz büyük tabi ancak göz alışır herhalde. Burada daha önce 27 inc kullanmış yazarımız var mı? Fikirlerini de almak isterim.

27 inç gecilecekse 2 k şart bence. Bende gtx1080 var iken 24 inc kullaniyordum. Sonra 27 2k geçtim ve rtx2080 geçtim. Şuan yeni nesil kart lainacaksan 2 k olması gerek bence

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.