Şimdi Ara

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] (520. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
46.007
Cevap
245
Favori
2.619.505
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 518519520521522
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Adam en azından tv nin hakkını vermiş. 27" te 8k nın tadı başka filan demiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Daniel Faraday

https://twitter.com/EVGA_JacobF/status/1308515301764419585

Çoook iyi duruyor bayıldım ya
    Bende sabah gördüm muhteşem ötesi.

RGB den bir haber olan zevksiz ve RGB yi sadece rainbow sanan,zevk özürlü insanlar atlamış tabi.Buna reddit de dahil.

Lightbar bir kere ARGBW. Bu ne demek kahverengi tonunu bile kayıpsız ve ledleri sırıtmadan (light diffusion) verebilen bir led dizilimi.

Kartın tasarımı Mclaren p1 den bir e bir alıntı. Kırmızı çizgileri siyah ile değişiyor ve 10 numara kart olucak.

Tema ve RGB ile düzgün bir setup çıkaran adam için bir nimettir.

Ayrıca Jacob ın 4 tane solid color ı koymasındaki amaç ne kadar perfect bir şekilde verebilmiş ledler. Yorumlarda lightbari OFF şekilde renklerimi değişik diye sorulmuş

Evga yarı yolda bırakırmı

• quote:

Orijinalden alıntı: Gamer007_

Mudur oneriyorlarda en saglam markada bile rm 850x cikis 2li buna anlam veremedim , ayrica zotac markasindada tek 4 den 2 li ye donustirucu cikiyor ayni sekilde
    3 lü ıcinde 3 x Dual 6-pin to 8-pin cable cikiyor sprun yok gibi her markada cikiyordur umarim kablo kirliligi olmaz
    yanlışınız var rm850 kullanıyorum ve 3 tane 6+2 pin çıkıyor
  • Bunların kartı piyasaya sokacağı filan yok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cayatai

Bunların kartı piyasaya sokacağı filan yok.
    vatan saat başı fiyat arttırıyor daha kart yok ortada.
  • Gabriel kullanıcısına yanıt
    Amazon dan alıcam ben sizede tavsiyem tr den almayın. Amazon hem güvenilir hemde garantisi garanti. Bunlar gibi keriz yolma taktiği uygulamıyor.

• Ben herhalde 3070 super 16gb ekran kartını bekleyeceğim. Zaten stokta yok her türlü bekliyoruz. 2070s ile idare ederim.
    https://www.notebookcheck.net/Nvidia-s-upcoming-RTX-3060-Super-8-GB-RTX-3070-Super-16-GB-and-RTX-3080-Super-20-GB-models-confirmed-by-Gigabyte-listing.494640.0.html

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]

• Bence NVIDIA GA102 leri ziyan etmek istemiyor. 20gb olanını 900$ dan alırız.
  • 3080 20GB ve 3070 Super 16GB

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turbo-powwer -- 23 Eylül 2020; 11:8:26 >
  • turbo-powwer kullanıcısına yanıt
    3080 30 GB 😆

• Gabriel kullanıcısına yanıt
    Stoğu girmeyen Ürünün fiyatını artırmak nasıl bir aç gözlülük ona anlam veremiyorum.

Dolar düşünce hiçbiri yansıtmaz. Ama kuruş artınca hemen oooo arttı fiyatı arttıralım hemen.

Bu kadar bekledim daha da bekleyeceğim.

Kart gelene kadar 8 - 9 TL yi görecek gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: OssiiE

Stoğu girmeyen Ürünün fiyatını artırmak nasıl bir aç gözlülük ona anlam veremiyorum.

Dolar düşünce hiçbiri yansıtmaz. Ama kuruş artınca hemen oooo arttı fiyatı arttıralım hemen.

Bu kadar bekledim daha da bekleyeceğim.

Kart gelene kadar 8 - 9 TL yi görecek gibi.
    Bizmikiler kazıkçı eyvallah ama, doların her saniye arttığı ülkede perakendecinin yapabilceği birşey yok kendi karını sağlamak zorunda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi donda -- 23 Eylül 2020; 11:2:5 >
  • turbo-powwer kullanıcısına yanıt
    30GB benim itx kasaya sığmaz hocam
    3070 16GB bekleyeceğim ben

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • OssiiE kullanıcısına yanıt
    Yurtiçi ve yurtdışı perakendiciler ciddi anlamda 2080 super ,ti gibi kartların stokları mevcut bunları eritmeden bence 3000 serisi piyasaya çıkmaz. Dolar artar-artmaz o ayrı konu.

Takip ediyorsanız Amazon.com,Amazon.de,Amazon.fr,newegg.com gibi sayfalarda da stok bulunmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: turbo-powwer

3080 20GB ve 3070 Super 16GB

30 GB i nereden çıkarıyorsun onu anlamadım. Herhalde yanlış yazdın farkında olmadan ve sana cevap verenlerde 30gb diye devam ediyor hiç slayta bakmadan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • K@r@K@L3M kullanıcısına yanıt
    Aslında sen kacırdın sanırım. insanlar dalga geçmiş 30gb yazmasıyla. ciddiye alan yok yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OssiiE

3080 30 GB 😆
    Beyler yazım yanlışı işte amaaaan takıldığıız şeye bak kabak gibi yazıyor 20 işte da
  • 
Sayfa: önceki 518519520521522
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.