Şimdi Ara

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] (308. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
46.007
Cevap
245
Favori
2.619.488
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 306307308309310
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2080 i satıp 3080 alma niyetim var ama nvidia nın süperi vs ti si bitmiyor.2080 aldım bir ay sonra süperini çıkardılar.Aynı şeyin başıma gelmesini istemiyorum.
  • Hocam her gecen gun 2080 ın fıyatının dusmesı demek hele kı 3060ti ve 3070 geldıgı zaman.Ilerıde satman ıcın fıyatını oldukca dusurmen gerekecek.Ben senın yerınde olsam sımdıden satmaya calısırdım.

Tı ler cok yakın zamanda gelecektır ama superler eger gercekten gelecekse bıle en erken hazıranda gelırler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arthur_Morgan

corsair a da ben guvenmiyorum hocam. eski bir model vs650 vardi. 2 sene sonra psu arizalandi. pc yuke girince pc res atiyordu. psu degistirince sorun duzeldi. high power veya seasonic gibi markalar daha kaliteli geliyor bana. ayni sekilde rx 5700 serisindeki problemlerin hepsi kardesime high power 750 gold almam ile son buldu. dediginiz olay ise ayni sekilde arkadasimin basina geldi elektrik gitmesi ile high power psu yandi ama pc komponentlerine hic bir zarar gelmedi. sizde anakarta zarar gelmis hocam. bence psu nun kendisi yanip pc yi korumasi daha onemli
    Biraz da şans işi hocam elektronik işi. Seasonic kendini kanıtlamış bir marka her PSU su gözü kapalı alınabilir kesinlikle. VS650 serisi çok iyi bir seri değil açıkçası RM750 ile kıyaslayamam.

High Power da kendini kanıtlamış bir marka ürünleri nispeten daha ucuz bir tık daha kalitesi düşük kullanılan devrelerin ama günlük kullanımda zaten bu çok ama çok önemli değil gibi. Hayırlı olsun kazasız belasız çalışsın da.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• QP'dende alinmaz anlasildi onlarda iyice şımarmış onlarda bize gecirmenin pesinde fırsatçı kazıkçı bir firmaymış demekki
  • Furkanydn kullanıcısına yanıt
    Fiyat mı açıkladılar ?
  • Hay psularınız patlasın yeter ama ya.Gıdın burada https://forum.donanimhaber.com/forumid_297/tt.htm konu acın konusun kırletmeyın artık surasını.

Ekran kartı bolumunde 12 sayfa psu konusulmus yok mu yonetıcısı buranın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WARTIME -- 15 Eylül 2020; 13:48:43 >
  • Bu fiyatlar çok yüksek. Hele ki sıfırdan bilgisayar toplayacak benim gibiler için 4k oyun deneyimi yaşayalım diye monitörle birlikte 17-18 bin tl yi gözden çıkarmak gerekiyor. Hayal kırıklığı gerçekten.

Konsola dönmek daha sağlıklı görünmeye başladı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Dominic_Toretto_

Fiyat mı açıkladılar ?
    Vatanla aynı 50 lira filan ucuz
  • Furkanydn kullanıcısına yanıt
    TR'de hangi firmadan alınabilir ki? Bunlar bu fiyatı açıklamışken hangisi kârından ödün verip daha uyguna satacak. Zaten stok çok sınırlıymı?. Ne olursa olsun bu fiyattan 5 dakika içinde bitecek o kartlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WARTIME

Hay psularınız patlasın yeter ama ya.Gıdın burada https://forum.donanimhaber.com/forumid_297/tt.htm konu acın konusun kırletmeyın artık surasını.

Ekran kartı bolumunde 12 sayfa psu konusulmus yok mu yonetıcısı buranın
    Bu konuda bilgisayarla alakalı tüm donanımlar hakkında konuşulabilir.

Yönetici
  • quote:

Orijinalden alıntı: WARTIME

Hocam her gecen gun 2080 ın fıyatının dusmesı demek hele kı 3060ti ve 3070 geldıgı zaman.Ilerıde satman ıcın fıyatını oldukca dusurmen gerekecek.Ben senın yerınde olsam sımdıden satmaya calısırdım.

Tı ler cok yakın zamanda gelecektır ama superler eger gercekten gelecekse bıle en erken hazıranda gelırler
    Kartlar bir çıksın testleri falan görelim.
  • alpknkc kullanıcısına yanıt
    Anca KDV indirim kovalıcaksınız, Vatan yada HB yapıyor. neredeyse avrupa firmalarının fiyatına yakın oluyor bazı durumlarda.
  • Açıklanan , girilen fiyatlarla ilgili görüşüm, ortada büyük cinsellik var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lemartes

Anca KDV indirim kovalıcaksınız, Vatan yada HB yapıyor. neredeyse avrupa firmalarının fiyatına yakın oluyor bazı durumlarda.
    Onu anca RTX 2000 serisine yaparlar hocam. Şu an ki durumda uzun bir süre böyle bir şey olacağını sanmıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • WARTIME kullanıcısına yanıt
    Ne alaka be kardeş, adamlar 3000 serisi için güç kaynağı soruyor soruyoruz. Herhalde burada soracağız burası 3000 serisi ben bu kartı alacaksam bu kartın konu başlığı altında sorarım ne soracaksam. Aaa PSU'um yandı bana PSU önerin demiyor kimse burada 3000 serisi kart alacam bu karta hangisi gider diyoruz.
  • alpknkc kullanıcısına yanıt
    Dünyada sınırlı sayıda üretilmiş 20 Lamborghini ilk Türkiye'de satışa çıkarılacak. Bu süreçte bunları sadece TC vatandaşları alabilecek dense, ilk günden hepsi biter yine.
  • Vay be fiyatlara bak

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • psu konusunda soru işaretlerini çözmeye yönelik bazı testler buldum arkadaşlar

öncelikle aşağıdaki gibi bir video var MSI RTX 2080 Ti Lightning Z ekran kartı ve 10900k işlemci kullanılmış ve prizden yapılan ölçümlerde max 660 watt çekmiş.
    https://www.youtube.com/watch?v=elaGbhgO8EM&feature=youtu.be&t=823

bu testte kullanılan ekran kartı MSI sitesinde official sitesinde referansa göre 350 wattlık bir kart yani mevcut gelen 3080 lerden daha yüksek enerji tüketimine sahip bir kart. MSI çıkaracağı 3080 kartların 320 watt ve 340 watt çekeceğini belirtmiş.
    https://www.msi.com/Graphics-card/GeForce-RTX-2080-Ti-LIGHTNING-Z/Specification

özetle 750 wattlık psu lar şu aşamada rahat yeterli olacak gibi görünüyor.

• 
Sayfa: önceki 306307308309310
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.