Şimdi Ara

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] (2218. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
46.007
Cevap
245
Favori
2.619.505
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22162217221822192220
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hocam 3080' i aldığınız rakamın altına verecekseniz bana satın, ben aynı fiyata da alırım, en azından oyun oynayacak birine bir hayrınız dokunmuş olur.

ucuza mining yapan adama gideceğine bana gelsin :)

şaka bir yana satacaksanız ucuza vermeyin sakın.

ben kartı iyi fiyata satarsam ya 6800XT kovalarım ya da XBOX Series X alır konuyu kapatırım.

@Devoin

• Devoin kullanıcısına yanıt
    Ben satmak yerine mining yapmayi tercih ettim.4 ay icinde parasini cikartip oyunuma devam etmeyi dusunuyorum.
  • MuratBayrakçı kullanıcısına yanıt

Valla 3080ti düzgün fiyattan gelsin söz size satarım sıkıntı yok ama hayal gibi duruyor :)

Dediğiniz gibi yapın bencede ama işte 6800XT stoğuda felaket durumdaydı en son..

Hayırlısı olsun herkes için NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] 

• OPTİMİST kullanıcısına yanıt

dediğiniz gibi eski ve çok iyi olmayan oyunlarda var ama iyi oyunlar da bulunuyor.

Gördüğüm iyi oyunlardan örnekler;

Medium

Desperados 3

Ace Combat

Destiny2,

Doom

Dishonered2

Dragon Age

The Witcher 3

Forza 4

PES2021

Greedfall

Hell Blade

Shadow Of War

Piiars Of Eternity

Rage 2

RE 7

Soulcalibur 6

Starwars Jedi Fallen

Skyrin SE

Rainbow Six Siege

Wolfenstein Young Blood

World War Z

Ayrıca;

Gears serisi, BF serisi, Halo serisi, Mass Effect serisi, Dead Space serisi, NFS serisi, Battlefront serisi, The Walking Dead serisi, Wastland 3 dahil tüm seri, Yakuza serisi.

aslına bakarsanız hiç fena değil.

• NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ottomanempiree -- 13 Şubat 2021; 12:46:23 >

• Kartlar geldi sonunda 3 ayrı yerden 23 eylülde sipariş vermiştim isviçre deki asus bayilerinden en azında biri gelir ikisi iptal olur diye ilki aralık 24 teslim olmuştu şimdi en sonuncusu gelmiş arkadaşa kısmetse bir ay sonra gelecekler bir daha kesinlikle çıkış zamanı kart felan almam

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]

• mebusa kullanıcısına yanıt

Hayırlı olsun. kaça geldi strixler hocam

• ottomanempiree O kullanıcısına yanıt
    O zaman kur yüksekti isvicrede yabancı kartlarda dolardan işlem yaptıkları için 7600 tl 7800 tl 7550 tl den yansımış oldu sanırım ekstre ye bakmam lazım tam söylemek için aşağı yukarı bu fiyatlardi inat ettim iptal etmedim çok mail yolladılar ne zaman geleceği belli değil iptal edelim vs diye zira kendileri 899 frank tan sattıkları ürünü 1400 kere çıkarmışlardi
  • quote:

Orijinalden alıntı: mebusa

Kartlar geldi sonunda 3 ayrı yerden 23 eylülde sipariş vermiştim isviçre deki asus bayilerinden en azında biri gelir ikisi iptal olur diye ilki aralık 24 teslim olmuştu şimdi en sonuncusu gelmiş arkadaşa kısmetse bir ay sonra gelecekler bir daha kesinlikle çıkış zamanı kart felan almam

10 GB modelleri almanız talihsizlik olmuş biraz lakin hayırlı olsun.NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] 

-------------

3000 serisi mining dalgası + ortam şartlarından ötürü patates olup gitti , artık 4000 serisinde görüşmek üzere.NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Question-X -- 13 Şubat 2021; 17:7:27 >

• Question-X kullanıcısına yanıt
    Kime göre talihsizlik olmuş sana göre ise bir beis yok benim.yerime düşüncelerini dile getirdiysen bu membal sana düşmez ki kaldı ki zaten imi ayrı evde pc var bir tanesi boşa çıkıyor onuda tüm kartlara verdiğim.paraya satar çıkartırım ölçün neye göre ise başka şeyleri baz al konusmadan önce
  • quote:

Orijinalden alıntı: mebusa

Kime göre talihsizlik olmuş sana göre ise bir beis yok benim.yerime düşüncelerini dile getirdiysen bu membal sana düşmez ki kaldı ki zaten imi ayrı evde pc var bir tanesi boşa çıkıyor onuda tüm kartlara verdiğim.paraya satar çıkartırım ölçün neye göre ise başka şeyleri baz al konusmadan önce

tamamda sertleşmene gerek yok.

aferin sana daha da çok al getir burda sat keriz çok.

• frzstate kullanıcısına yanıt
    Başka yerde gider sıkıntını çocuk
  • merhaba arkadaşlar,

5800 TL ye aldığım PALIT RTX3070 GAMINGPRO kartımı Cuma günü 11.500 TL' den satıp 12.500 TL' ye XFX MERC 6800XT' ye geçiş yaptım, 3000 kullanıcıları arasından ayrılıyorum sağlıcakla kalın :)

• quote:

Orijinalden alıntı: MuratBayrakçı

merhaba arkadaşlar,

5800 TL ye aldığım PALIT RTX3070 GAMINGPRO kartımı Cuma günü 11.500 TL' den satıp 12.500 TL' ye XFX MERC 6800XT' ye geçiş yaptım, 3000 kullanıcıları arasından ayrılıyorum sağlıcakla kalın :)

Güle güle kullanın... NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] 

Aynı sistemde 3070 puanı kaç acaba?

• Hicks kullanıcısına yanıt

teşekkür ederim :)

aynı sistem ile RTX3070 ;

• 3080Ti çıkacakmı bilgisi olan varmı? birde fiyatlar düşme ihtimali varmı 2. el 3090 2 ay sonra kaç tl olur takip edemedim

• https://www.amazon.de/-/tr/dp/B08NX14LV1/ref=sr_1_2?dchild=1&m=A206ULAR6UT9T8&marketplaceID=A1PA6795UKMFR9&qid=1613420142&s=merchant-items&sr=1-2

Fiyat Uygun Geldi.Ben Almıştım İptal Ettim. 9500 TL geliyor. Farklı bir satıcı ama amazon gonderiyor.2 Yıl garanti veriyor.30 gunde direk geri iade.

Hayırlısı olsun alacak kişiye.

• 
Sayfa: önceki 22162217221822192220
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.