Şimdi Ara

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] (2136. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
46.007
Cevap
245
Favori
2.619.510
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21342135213621372138
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Asus Msi Gigabyte Türkiye den garanti bekleyen yok. Onların garantileri ve servisleri de kendilerine kalsın. Bırakın arızalı kartı tamir etmeyi sağlam kartı da bozar onlar. Bize Amazonun müşteri desteği yeter. Amazon hiç bir zaman müşterisini üzmedi üzmez de .. gerekirse para iadesi bile alırsınız içiniz rahat olsun

• Size de hayırlı olsun hocam.O zaman bize 1 ay kart yok :) Kargo kısmında 150tl olanı seçtim inşallah teslim süresinde ciddi bi fark olur.

• rebelxn kullanıcısına yanıt

Evet amazonun kendi garantisi üretici garantileri yukarıda arkadaş yazmış büyük ihtimal yok. Evga dışında uluslararası garanti veren yok diye biliyorum ben.

• 0rka kullanıcısına yanıt
    Amazon garanti veriyorsa sıkıntı yok bence asus yetkili servisten daha iyi bir çözüm sunacağı kesin:)
  • CoLD07 kullanıcısına yanıt

Tr den aldım ama faturam yok vs der geçersin ücretli işlem yaptırırsın büyük ihtimalle. Normal servislik vermiyorlar o kesin zaten ama ücretli yapın siz para kazanacaksınız. Söz böyle TR ye zorlamaya çalışıyorlar insanları. Zorladıkları kadar iyi de hizmet verseler içimiz yanmaz.

Bir ara nerede okudum bilmiyorum ama Resmi Türkiye servislerinin yurtdışı da olsa faturalı ise o ürüne bakmak zorundalar diye okumuştum. Fakat çok uğraşmak gerek. Bir şekilde kulpuna uydurulmuş herşey.

• amazon co uk listesi olan varsa atabilirmi 3060 ti ve 3070 için özellikle

• rebelxn kullanıcısına yanıt
    NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]

Net üzerinden alınmış örnek cevap.

• Beyler 6200 liraya asus rog strix 3060ti amazon japonyadan alinir mi teslimat tarihi henuz belli degil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Teşekkürler bilgilendirme için.

• Mephisto. kullanıcısına yanıt

Çok iyi fiyat

• KavunluDondurmaa kullanıcısına yanıt

sabahtan beri oturuyorum başında ne ara satışa girdi hiç görmedim

Alınmaz. 6500'e Rtx 3070 Tuf yakalamaya çalışın. Ayrıca oradan sipariş vermek oldukça zor, 3 tane hesap açtım farklı numaralarla ve kartlarla hepsini kapattılar, sanırım kart satmak istemiyorlar NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Celonfix -- 24 Ocak 2021; 16:14:29 >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Eminmisin???
  • Armant81 A kullanıcısına yanıt

Rog strix için çok iyi fiyat. 6500-6600 e tuf 3070 de alınır.

• Bana dediler ki neden 3070 yerine 3060 Ti aldın? (param da vardı halbuki) Şu videoyu izledikten sonra almadım. 1080p 144 Hz monitör + Ryzen 5 3600 işlemci kullanıyorum.

3070 benim işlemciyle hakikaten darboğaza girerdi. Ryzen 5 3600 ile 1080p'de alınabilecek en iyi kartı bana göre 3060 Ti. Hatta 3060Ti ile eğer oyunu 1080p düşük ayarlarda açarsam dahi darboğaza düşüyor bu işlemciyle. +6-10 FPS için ekstradan 2000 lira vermenin mantığı yok bana göre.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shadow Ryzen -- 24 Ocak 2021; 16:13:52 >

• Thathurts kullanıcısına yanıt

fr ve it de genelde sürekli stok düşüyordu 2 gündür 763 euro ya kargo gümrük dahil. jp den alırsan garanti yok fiyatı da 6500 civarı değmez bence.

• Juliassen kullanıcısına yanıt
    Hocam hala mı alamadınız kaç gündür görüyorum sizi bu 3070 tuf peşinde
  • 
Sayfa: önceki 21342135213621372138
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.