Şimdi Ara

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] (2092. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
46.007
Cevap
245
Favori
2.619.490
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20902091209220932094
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

ben daha o seviyeye bile gelemedim, bol şans

• beyler nasıl alıyorsunuz ya 3 aydır kart alamıyorum tr den . yardım edıcek varmı amazondan 6 7 k arası kart alabırım kullanıcıyım sıstem dızdım ekran kartı alamıyorum

• tayfunsulan kullanıcısına yanıt

suan ıncehesapta 13 bın tl o kart

• b0Ni kullanıcısına yanıt

Burda ödenmiş görünen vergi ile bizden alınan arasında fark varsa bunu müşteri hizmetlerine iletsek süreç hızlanır mı acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: avanak_abdi

Burda ödenmiş görünen vergi ile bizden alınan arasında fark varsa bunu müşteri hizmetlerine iletsek süreç hızlanır mı acaba?

müşteri hizmetleri otomatik hesabınıza iade edilir demişti bana. Öyle de oldu.

• beyanla ilerlemiyor o süreç. kendileri otomatik yatırıyorlar merak etmeyin.

• quote:

Orijinalden alıntı: barcan1961

beyler nasıl alıyorsunuz ya 3 aydır kart alamıyorum tr den . yardım edıcek varmı amazondan 6 7 k arası kart alabırım kullanıcıyım sıstem dızdım ekran kartı alamıyorum

BOT kuracaksın ya da web sayfasında F5 nöbeti tutacaksın ya da aşırı şanslı olacaksın... Başka türlü uyguna kart alamazsın.

• Yoizhik kullanıcısına yanıt
    3080 aldım ben 15 gün önce gaming x trio modelini tek vardı vatanda 9.700 e almıştım
  • ` quaD. kullanıcısına yanıt

Bana da birkaç kez iade geldi hiçbir şey yapmadan. Ama bi arkadaş ben sorarım her zaman demişti. Son siparişimle alakalı sorun yaşayınca yardım bölümünde gezinirken vergi iadesi diye bir başlık gördüm. O takıldı biraz da kafama.

• Affection and Hatred kullanıcısına yanıt

Araştırayım hocam teşekkürler.

• nasıl alıyonuz ya 5700 xt bakıyorum 750 850 dolar arası . sabah mı bakmak lazım taktık vermek ısteyen var mı

• Fakat helal olsun Amazon a bir nebzede olsa, Yerli ve Milli olarak kaziklanmamiza mani oluyor adamlar.

• https://prnt.sc/xgqlci daha erkene atar mı?

• TheBrandy kullanıcısına yanıt
    Hocam yukarda ben sordum aynısını. Erkende gelebilir demişti bir arkadaş. Belli olmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheBrandy

https://prnt.sc/xgqlci daha erkene atar mı?

bende tarih bile belli değildi. tarih belirlenirse mail atarız yazıyordu. bugün DHL ile yola çıktı ( amazon.de)

• byturkuaz kullanıcısına yanıt
    Strix mi hocam ? Aynı kartımı almıştınız
  • 16 ocakta amazon.de den aldığı 3070 suprim sonunda yola çıktı , polonyadan geliyo , suprimlerin deposu polonyoda sanırım :)

25 ocak teslim tarihi diyor baya iyi gümrük işleri filan salıya sarkar kesin

• wildwachsend kullanıcısına yanıt
    Yok msi suprim benim ama , depoya geldiği gibi sevk oluyor . Acele etmeyin 10 güne bi bakmışsınız kart sizde
  • re_death kullanıcısına yanıt
    byturkuaz kullanıcısına yanıt
    Hafta sonu gümrük çalışmıyor hocam geldiği gibi bırakıyorlar. Hadi gözün aydın :)

@byturkuaz teşekkürler hocam umarım dediğiniz gibi olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wildwachsend

Hafta sonu gümrük çalışmıyor hocam geldiği gibi bırakıyorlar. Hadi gözün aydın :)

@byturkuaz teşekkürler hocam umarım dediğiniz gibi olur.

ama anladığım kadarı ile amazon.de ( öncelikli olarak ) tek seçtiriyor kargoyu. 1-2 yıl önce böyle değildi.

ancak com.tr üzeirnden aldığınızda dikkat ederseniz zaten kargo daha ucuz ve standart kargo ile geliyor. biraz daha sürebiliyor. :)

• 
Sayfa: önceki 20902091209220932094
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.