Şimdi Ara

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] (2090. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
46.007
Cevap
245
Favori
2.619.307
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20882089209020912092
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dün 3060ti 6200 TL ye geliyordu almayın dedim ama aldınız :D 300-400 TL farkla 3070 almak varken sabreden dermiş muradına ermiş :))

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: gür@y

Merhaba ben de tuf 3070 yakaladım sizin sayenizde. 6.600 fiyat normal midir. En az 4 5 yıl kullanmayı düşünüyorum.

Hayırlı olsun hocam o fiyattan daha iyiye bulmanız zor şu sıralar. 4-5 yıl kullanırsınız üzmez, zaten tuf serisi kaliteli bir seridir, şansınıza kronik sorunlu cızırdayan bir kart falan gelmezse işiniz çözülmüş olur.

• Thathurts kullanıcısına yanıt

Amazon TR, ürün Almanyada geliyor. Amazon 2 sene garanti veriyor. Amazonun garantisi yeterli olur. Müşterisini üzmez kolay kolay.

• quote:

Orijinalden alıntı: Affection and Hatred

Hayırlı olsun hocam o fiyattan daha iyiye bulmanız zor şu sıralar. 4-5 yıl kullanırsınız üzmez, zaten tuf serisi kaliteli bir seridir, şansınıza kronik sorunlu cızırdayan bir kart falan gelmezse işiniz çözülmüş olur.

Alıntıları Göster

Teşekkür ederim hocam. Bu kartta sorun var mı normalde

• quote:

Orijinalden alıntı: Fenool

pny iptal ediyorum o zaman ama belki amazon tr asus siparişini iptal edebilir daha benden parayı çekmedi biraz bekleyeyim sonra pny iptal edeyim en iyisi.

Hocam 550 liralık farka değer mi emin değilim ya. Tuf serin çalışıyor falan da pny de boş marka değil tekrar düşünün bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: Thathurts

Hocam 6600 tlye tuf 3070 nerde var türkiye mi almanya mı?

Bitti maalesef hocam belki tekrar girerler.

• ASUS TUF ücretini Amazon az önce çekti.

• Arkadaşlar benim dün iptal edilen siparişi hatırlayan vardır belki, çok fena gelişmeler var. Ortalığı karıştıracağım, Amazon çalışanlarına fazla güvenmemek lazım :)

• Allahını seven üstüme tuf 3070 atsın. Yakalayamadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3070 ve 3080 için stok durumlarını haberdar eden site vs var mı? PS5 için discord grubuna girdik de, bu ekran kartları için ne yapayım bilemedim.

• Fenool kullanıcısına yanıt

Fark 350 TL falan olması lazım ?

• Amazon trde 2 fanlı 3070 var 11.500 tl o da..

• Affection and Hatred kullanıcısına yanıt

9 taksit üstelik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MALİ MÜŞAVİR -- 22 Ocak 2021; 20:52:9 >

• quote:

Orijinalden alıntı: gür@y

Teşekkür ederim hocam. Bu kartta sorun var mı normalde

Alıntıları Göster

Asuslarda cızırtı sorunu olabiliyor MSİ bu konuda çok başarılı. Aldığınız ürünün sayfasında 1 yorum var yorumu yapan kişi de biraz CW(cızırtı) olduğundan bahsetmiş. Kart gelene kadar daha uyguna msi denk getirirseniz onu alıp iptal edersiniz bunu. Yine de sorun olmaz büyük ihtimalle biraz da şansa kalmış, psu'nuz kaliteliyse sorun olmaz diye tahmin ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Affection and Hatred -- 22 Ocak 2021; 20:51:13 >

• SaBoTeUr kullanıcısına yanıt
    500 lira hocam yalniz asusu hizli kargo yaptim +50 fark ordan
  • Affection and Hatred kullanıcısına yanıt
    Tier list ve karsilastirmalarda asus tuf onde hocam sanirim almisken bi kereden iyi kart olsun kafasinda davranacagim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fenool -- 22 Ocak 2021; 20:52:2 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KavunluDondurmaa

Dün 3060ti 6200 TL ye geliyordu almayın dedim ama aldınız :D 300-400 TL farkla 3070 almak varken sabreden dermiş muradına ermiş :))

bugün 5700 den gitti iptal etti ama amazon sağolsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fenool

500 lira hocam yalniz asusu hizli kargo yaptim +50 fark ordan

İptal ederken haber et de hocam biz alalım:)

• 
Sayfa: önceki 20882089209020912092
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.