Şimdi Ara

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] (2050. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
46.007
Cevap
245
Favori
2.619.505
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20482049205020512052
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

inşallah iptal olmaz aramızda bazılarıda mutlu olsun NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] 

• quote:

Orijinalden alıntı: Harmonyt

Ne yalan söyliyeyim içimde korku var, daha önce 3070 Aorus modeli denk getirmiştim. O siparişimi iptal etmişlerdi. Belki amazon germany satıcısı olduğundan olmuşta olabilir. Bu sefer amazontr stoklarından aldım umarım iptal etmezler.

İptal olmaz da, kaçıncı kart oldu sizin? 6800 XT - 3080, sonrasında ara geçişler şimdi tekrar 3080? Ufukta al-sat mı görünüyor? Yoksa iptal mi ediyorsunuz diğer siparişleri?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • REDSTONE kullanıcısına yanıt

6800XT ve 3080 model 2 ekran kartımı sattım, diğerleri iptal oldu. AMD modeli cyberpunk hype yüzüne diğer 3080 model kartımı ise işlemcimi yükseltmek için biraz kar koyup sattım. Sürekli al-sat yapmak gibi bir derdim yok. Bu siparişim de iptal edilmezse ekran kartlarıyla işim uzun bir süreliğine kesiliyor.

Not olarak eklemek istiyorum işlemciyi yükseltmek istememdeki sebep 5600x'in 3080 modeline darboğaz yapması ve yayın yapmak gibi bir maceraya başlamak istememden dolayı sattım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Harmonyt -- 21 Ocak 2021; 11:38:46 >
  • Harmonyt kullanıcısına yanıt
    Hocam hayırlı olsun güzel kart denk gelmiş
  • wildwachsend kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim, daha iyilerine sahip olmanız dileğiyle..

Teşekkürler hocam 👍
  • Relinquished06 R kullanıcısına yanıt
    aynı durum bende de var hocam. amazon ispanyadan rx 6800 aldım ve ödeme yöntemimi kabul etmiyor. iş bankası ve yapı krediyi reddetti. bugün de siparişin son günü maalesef

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Hayırlı olsun 3070 fiyatınagelmişNVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SertyAdams kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim. Moral bozukluğu ile neredeyse o fiyatı 3070 modeline verecektim zaten, denk getirmem iyi oldu.

• Al satçı kesim harici alan yok gibi duruyor.Ampere sayesinde yeni gelir kaynağı çıktı NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] 

Hocam kimseye hesap vermenize gerek yok, al-sat yapsanız ne oluyor boşverin gereksiz yorumları.

• NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]

yine almadım:)

• Bütün 3000 serisi kartların linki elinde olan var mı ? Visualping'e eklemek için

• BigOTTOMAN1453 kullanıcısına yanıt

Daha önce iletişimimiz ve üzerimde emeği olan bir kullanıcı kendisi, beni yanlış anlamasını istemediğimden açıklama yaptım.

Çok sevindim denk getirdiğine. Diğer arkadaşın söylediği gibi bence de açıklama yapmana gerek yoktu :) Al-sat yapmak suç değil. Güle güle kullanmanı dilerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erdo4 -- 21 Ocak 2021; 13:0:59 >
  • Amazon tr den alışveriş sitesi yaptım f5 liyorum yanda da ekran kartlarını açtım en yeniler dedim sıraladım f5 liyorum ama bulamıyorum nerde yanlış yapıyoruz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DukeMew -- 21 Ocak 2021; 13:0:23 >
  • Teşekkür ederim, sonunda kartımıza kavuşmaya az kaldı. Gerisini diğer warzone oyuncuları düşünsün :)

• DukeMew D kullanıcısına yanıt

Umudunu kaybetme NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] 

Güzel kart yakalamışsınız hayırlı olsun.

• 
Sayfa: önceki 20482049205020512052
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.