Şimdi Ara

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] (2049. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
13 Misafir - 13 Masaüstü
5 sn
46.006
Cevap
245
Favori
2.619.119
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20472048204920502051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: StreamRolleR

Yok kesinlikle banka kaynaklı.Amazon robot sistem zaten.

Başka banka ile deneyin. Genelde en kanser olmayanı garanti bank

Alıntıları Göster

Valla bi Ziraat banka kartım var onunla denemeye çalışıyorum yine hata veriyor benim sorunum biraz farklı arkadaş gibi hesabım askıya alınmadı ama ürün stoklarda olmadığı için ödeme yöntemimi dahi güncelleyemiyorum. Chat'e soruyorum evet güncellenmiyor kart stokta olmadığı için diyor. Stoklara girince tekrar deneyin diyor. Stoklara da aynı fiyattan girmiyor ki. Nerden tutsam elimde kaldı. Ürünü hala siparişlerim kısmında görüyorum siparişim aktif ama stok yok diye güncelletmiyor ödeme methodumu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Relinquished06 -- 21 Ocak 2021; 11:36:20 >

• Relinquished06 R kullanıcısına yanıt

Valla ben de amazon almanyada aynı şeyden korktum bıraktım suprimi NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]  sağlık olsun

• 3080 listesi olan paylasabilir mi sayfa yeniliyorum ama hic yakalayamiyorum.
  • lemartes kullanıcısına yanıt

Pny XLR8 Revel ve Suprim gelecek. İkisinden birini kullanıp diğerini satacağım. Suprim aradaki fiyat farkına değer mi sahip olduğu O.C potansiyeliyle?

• Relinquished06 R kullanıcısına yanıt

17 eylül evga siparişim var hala duruyor bir gün stok girerse gelir başka kart kovalamaya bakın şimdiden

• quote:

Orijinalden alıntı: sithicus

17 eylül evga siparişim var hala duruyor bir gün stok girerse gelir başka kart kovalamaya bakın şimdiden

Hala yazın stokların düzeleceğine inanan var bir de :)) Sıra gelir en kısa sürede umarım

• AVSEQ01.DAT kullanıcısına yanıt
    Amazon.tr'den mi aldınız
  • Venomancer kullanıcısına yanıt

evga us forumlarına baktım biraz üretimi yok, evga stokçular yüzünden sıralı sisteme geçmişti

sıraya giriyorsunuz email atıyorlar 8 saatliğine kartı size ayırıyorlar sipariş veriyorsunuz

evga ftw3 ultra alanlar herhalde en son ekim ayı siparişindeydi benimki gaming non-ultra

o sırayı bekleyenlerden kart alan kimse yoktur aralık sonu ocak başı

bazen böyle görüyorum o zaman hatırlıyorum siparişim olduğunu

bir de evga avrupaya elinde stok bollaşmadıkça ürün yollamaz muhtemelen

böyle böyle bana en son 3080 ti bir şekilde aldıracaklar beklete beklete

• 0rka kullanıcısına yanıt

yani 3070 aldım, 3060ti den daha performanslıyım ha ha olmuyor öyle. eğer işlemcin kötüyse 3070 i tam performanslı kullanamıyorsun demektir. Yani aldığın kart boşa. bileşenleri iyi gözden geçirmek lazım... @Halesia Carolina

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xit -- 21 Ocak 2021; 12:8:30 >
  • sithicus kullanıcısına yanıt

Geçen biri seviniyordu. 7 ekimde EVGA us de sıraya girmiş. sanırım dün sıra gelmiş ftw3 icin.NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] 

• NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]

İptal edilmezse sonunda fiyatına layık bir kart bulabildim. Bu fiyata 3070 i neredeyse kabulleniyordum az kalmıştı :)

• süper fiyat

• Harmonyt kullanıcısına yanıt

hala bu fiyata nasıl satılıyor ya, çok iyimiş.

• b0Ni kullanıcısına yanıt

Amazontr stoklarından satılıyor, son anda denk getirdim. Baya mutlu oldum şu anda anlatamam :)

direk tr ise 1 ay önce falan yine bu fiyata satmışlardı, iade ürün olabilir o zaman. iyi test edin alınca, hayırlı olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 21 Ocak 2021; 12:19:53 >
    Link var mi
  • b0Ni kullanıcısına yanıt

Test ederim geldiğinde, iade olması problem değil. Kart zarar görmediği sürece iade edilmesini önemsemiyorum.

Artık iptal edilmesin . Hayırlı olsun. NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] 

• byturkuaz kullanıcısına yanıt
  • Must Be kullanıcısına yanıt

Ne yalan söyliyeyim içimde korku var, daha önce 3070 Aorus modeli denk getirmiştim. O siparişimi iptal etmişlerdi. Belki amazon germany satıcısı olduğundan olmuşta olabilir. Bu sefer amazontr stoklarından aldım umarım iptal etmezler.

• 
Sayfa: önceki 20472048204920502051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.