Şimdi Ara

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] (1983. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
46.007
Cevap
245
Favori
2.619.487
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19811982198319841985
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dün Amazon.com.tr'den Zotac 3070'i 26 TL'ye alan arkadaşlar. Hesaplarınızı kontrol edin siparişi iptal etmiş arkadaşlar ama paralarınızı çekmişler. Çakallık yapmaya çalışırken dolandırılmayın. Onlar daha uyanık çıktı :)

• Relinquished06 R kullanıcısına yanıt
    Şans faktörü işte hocam. şuan en kötü senaryo para iadesi gibi hem kartsız kalıcam hemde fiyatlar daha da yükselmişken stok kovalıyıcaz
  • wildwachsend kullanıcısına yanıt
    Yok hocam gigabyte aorus master 3070
  • ziondasonisyan kullanıcısına yanıt
    Direkt gpu kendini salmış geçmiş olsun

İnşallah düzelir hocam bu dediğimi yapın çünkü aynı durumu ben de yaşamıştım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Shadow Ryzen kullanıcısına yanıt
    Tekrardan sağolun umarım siz herhangi bir hatayla karşılaşmazsınz

Gpu yada vram sizlere ömür, servis zamanı gelmiş.

• quote:

Orijinalden alıntı: oup59

Pahalı değil mi ya. Dün 26TL'ye sattı. Hem de Amazon Türkiye 

Hayırlı olsun.

Paranoyak ettiniz beni vallahi iptal edicem simdi

• quote:

Orijinalden alıntı: wildwachsend

Hocam hayırlı olsun. Bu canına yandığmın kartı hep gece yarısı çıkıyor kaçırıyorum. Kaç TL ye geldi acaba

5600e geldi ama kararsızım. Şu an hala çekmedi ücreti

• quote:

Orijinalden alıntı: stridR

MSI GEFORCE RTX 3080 SUPRIM X 10GB GDDR6X 320bit NVIDIA Ekran Kartı

11.876TL

https://www.vatanbilgisayar.com/msi-geforce-rtx-3080-suprim-x-10gb-gddr6x-320bit-nvidia-ekran-karti.html

İstanbul Topkapı şubesinde varmış, telefonla almak istedim, müşteri hizmetleri sadece ekran kartlarına özel olarak telefonla siparişin mümkün olmadığını söyledi. İhtiyacı olanlar faydalanabilir, avantajı; taksit + 2 yıl TR garanti

Hocam bende gozukmuyor öyle bir seçenek.

• ForceBeWithYou kullanıcısına yanıt

Hocam şimdi çok bilmişlik gibi olmasın ama daha önceki ekran kartlarımdan anladığım kadarıyla ekran kartı bozulduğu zaman sürücü devreye girdiği an bilgisayar ya mavi ekran verir ya da direk kendini kapatıyor. Bu çizgili durumların anakartın PCI Express yuvasıyla kaynaklandığı hatta bazen statik elektrikten dolayı olduğunu biliyorum bugüne kadarki deneyimlerimle. Yani ekran kartı gittiği zaman tam gidiyor sürücü devreye girince pc açıldığında. Çünkü sürücü devreye girdiğinde güç çekmeye, çalışmaya başlıyor. Burada arkadaş başlatma kısmında bile çizgili durum yaşıyor, sürücü yani daha devreye girmemişken bile. Bu videoyu izlemeni tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shadow Ryzen -- 18 Ocak 2021; 12:16:40 >

• Shadow Ryzen kullanıcısına yanıt
    Benim deneyimlerim gpu nun kendini saldığı yönde
  • SaBoTeUr kullanıcısına yanıt

parayı anında çekiyor zaten, iptal edince de geri iade ediyorlar o da anında edildi. gelir 1-2 güne şu an gözükmüyorsa

• quote:

Orijinalden alıntı: ForceBeWithYou

Benim deneyimlerim gpu nun kendini saldığı yönde

GTX 285 AMP! 'da aynı şeyi yaşadım. GPU ölmüştü. 3 yıl geçtiği ve garanti kapsamında olduğu için para iadesi vermişlerdi.

• Erdo4 kullanıcısına yanıt
    Aynen bende 780 classified yerine 980 classified almıştım garantiden.fx5200 yerine de fx 5500 göndermişlerdi.
  • Aldılar zaten? Stok sorunu olmasaydı yine alacaktı herkes. Nvidia 1200 dolara sattığı ürünün aynı performans verenini 400 dolara çıkarırsa ne yapalım? Ama 2000 serisi alanlara enayi demek saçma tabiki
  • ForceBeWithYou kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar genelde;
    1)Ekranda görüntü bozuklukları gpu dan
    2)Isınma, ısınıp kapanma, donma gibi problemlerde karttan kaynaklıdır
    2. Seçenekteki problemleri yaşamamak için bilindik kartlara yönelmeniz mantıklı olacaktır. Tüm nvdia kartların gpu su nvdia tarafından diğer şirketlere satılır bu asustur msı dır bu şirketlerde soğutma ve pcb tasarımını yaparlar
  • Msi suprim 3070 var stokta gördünüzmü bilmiyorum
    https://www.vatanbilgisayar.com/msi-geforce-rtx-3070-suprim-8g-8gb-gddr6-256b-dx12-nvidia-ekran-karti.html

• A.M.G kullanıcısına yanıt
    Stok gelince fiyatı güncellenir hocam. Bu fiyattan bırakmazlar.
  • meself kullanıcısına yanıt

Stoktaki magazalara bakabilirsin İstanbul’un çoğu semtinde var gözüküyor

• 
Sayfa: önceki 19811982198319841985
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.