Yüzbaşı
08 Nisan 2018
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 151 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Merhabalar öncelikle 1 ay önce aldığım inno3d rtx 3060ti twin x2 oc yi kullanıyorum bugün star wars battlefront oyununa girdim ve biraz oynadım ama 1 saat sonra pc ye yeşil ekran gelip dondu ve açıldığında bu şekildeydi
Sizce sorun neyden kaynaklanır olabilir ve çözüm için ne yapmam lazım? 2 Yıllık garantisi var ama para iadesi mi istesem ya da onarım mı istesem kararsızım büyük hasarlı ekran kartlarının tamiri ne kadar sağlam olur bilemiyorum.

merhabalar öncelikle yeni bir sistem kurdum anakartım asus rog b550 f gaming. Ekran kartım şuan yok ama almadan önce bi sistemi kurup e hazırlıyım dedim. Sistemi başlattığım zaman vga (beyaz) normal olarak yanıyor ama birde boot ( yeşil ) led de yanmaya başlıyor boot ışığının yanması normal mi acaba ? şimdiden teşekkürler

Anakart : Asus Rog B550 F Gaming

Ram : Team T-force Tuf 2x8 3200mhz CL16

Kasa : Msı Mag Force 100R

Depolama : Sandisk 3D Ultra M2 500GB

Psu : High Power Element Br 750Watt 80+ Bronze

Monitör : Casper Excalibur e-27qhd 2K 144hz

Sistem için üstteki parçaları aldım sadece işlemci ve ekran kartı kaldı 6k - 7k ya kalan parçları da halletmek istiyorum tavsiyeleriniz nelerdir.?

Hakkında
Forum İmzası:
Sistem : MSI Mag Force 100R - Ryzen 5 5600x - Asus Rog B550 F Gaming - İNNO3D RTX 3060Tİ TWİN X2 OC - Team T-Force Vulcan Tuf 2x8 3200mhz Cl16 - Sandisk 3D Ultra M.2 500GB - Sharkoon WPM 750W 80+ Gold Yarı Moduler
Sistem ve Tercihleri
İşlemci
Ryzen 5 5600x
Anakart
Rog B550 F Gaming
Sabit Disk
SanDisk 3D Ultra 500gb M.2
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 ay önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 374
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 6)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 616 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.