Şimdi Ara

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] (1985. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46.005
Cevap
245
Favori
2.618.611
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19831984198519861987
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yav hocam sürekli görüyorum sizi bi stok bulamadınız niye böyle oluyor herkes alırken siz alamadınız bi türlü
  • https://www.hepsiburada.com/asus-geforce-rtx-3080-oc-10gb-320bit-gddr6x-dx12-pci-express-4-0-ekran-karti-tuf-rtx-3080-o10g-gaming-p-HBV00000XATX0

Bu ürün son baktığımda tam 15.999₺ fiyata sahipti. Eğer mağaza kendi kaldırmadıysa birisi bunu bile satın almış :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Harmonyt -- 18 Ocak 2021; 12:30:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Halesia Carolina

Fiyat neydi hocam
    7300 felandi galiba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • pilgrimage P kullanıcısına yanıt

Amazon tahmini ücret kesiyor vergi için , gümrükte vergi fazla çıkarsa amazon karşılıyor az çıkarsa fazla skınan kısım iade ediliyor ama ne zaman iade edileceği belli olmuyor siz herhangi bir başvuru yapmıyorsunuz

Bu arada series x de amazon uk de stoğa giriyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • avanak_abdi kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam. Ben de gece amazon tr den amazon germany satıcısından 3060 ti gaming x trio aldım. Buna türkiye servisi bakıyor mu sizin öneriniz nedir bi şey olursa direkt iade mi alalım. İlk defa nvidia ve ilk defa msi alıyorum
  • Halesia Carolina kullanıcısına yanıt
    Nasipsizim hocam özellikle 4 gündür sabahlıyorum yok yok bi wc ye gidiyorum, yemeğe gidiyorum o sırada gelmiş bitmiş oluyor

Ben de biraz farkli aralik :D 5. Februar 2021 - 10. Februar 2021

• Halesia Carolina kullanıcısına yanıt

Amazon Almanya'ya gidiyormuş sanırım, Msi Türkiye bakmıyormuş. TR'den almadım ben. Amazon TR'de Gönderen de ise, direk Amazon.de'den almayı tercih ederim şahsen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi avanak_abdi -- 18 Ocak 2021; 13:45:9 >
  • benim 3070 suprim içinde tahmini tarih verildi 10-15 şubat , hadi hayırlısı

• blackwar19 kullanıcısına yanıt

Sana daha erken tarih vermiş hocam :)

• Biraz ikilemde kalmistim 5000 TL'ye Palit Dual 3060 Ti alirken, su anki fiyatlari ve stok durumunu gorunce iyi ki almisim diyorum. Umarim almak isteyen herkes uygun fiyatlardan stok bulabilir.

• 2 yıl amazon.de destek sağlıyorsa (en son öyleydi) hiç endişelenmeyin tr'den çok daha iyi bir satış sonrası müşteri hizmeti deneyimi yaşarsınız, umarım olmaz tabiki ama olursa da amazon halleder

• Harmonyt kullanıcısına yanıt

Oradaki iki firma kaldırıp kaldırıp koyuyor tekrardan o kartları. bir tuf birde gigabyte var ezberledik artık.

• Kazasız belasız kart elime ulaşmadan içim rahat etmeyecek. 16 Ocak kart DHL'e verildi diye mesaj geldi ama o günden beri hareket yok.

@Harmonyt @Halesia Carolina

• Wadjet kullanıcısına yanıt

Muhtemelen kargoda çalındı. İade alana kadar stres yaşadım. O zamn anladım ki Tr gümrüğe girmeden rahat yok.

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]

Böyle bir şey olmadığını umuyorum. DHL'de sadece gönderi bilgisi alındı yazıyor. 2 gün olmuş.

İnşallah. Benim bir ay oldu, hala gönderi bilgisi alındı diyor. Amazona sorduğumda ''kargo depodan alınmış. Belki etiket yırtılmış yada düşmüş olabilir'' vs dediler. Önce 17 aralık, sonra 26 aralığa kadar beklettiler. Akabinde iade ettiler parayı.

benim ps5 siparişini de DHL 30 saat sonra teslim almıştı, arada oluyor böyle bugün hareket eder heralde.

• Beyler bende suprim vermiştim sabah hesabi bloke etmişler bir sürü siparisimin vardi kargolanacak ekstre istiyorlar ama PeP kart ile vermiştim suprimi ne yapayım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi altayturk -- 18 Ocak 2021; 14:9:5 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 19831984198519861987
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.