Şimdi Ara

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] (1941. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
46.007
Cevap
245
Favori
2.619.493
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19391940194119421943
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Benden çekmiş Vision OC için :) Eskiden çekmiyordu. Bir ara çekmeye başlamıştı. Yine düzeltmişti. Sanırım stok sorunu vs var diye yine çekmiş.

• Benim kartı tüm gün çeşit çeşit oyunda test ettim. Bana mısın demedi. Bu modeli düşünenler varsa kesinlikle tavsiye ederim.

Zotac RTX 3070 Twin Edge OC

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]
  • avanak_abdi kullanıcısına yanıt

Teslimat tarihi yakın ise çeker hocam. Sizinkinin belli bir tarihi yok muydu?

• Shadow Ryzen kullanıcısına yanıt

Evet 3060Ti aldık ve iade etti arkadaşım zamanla. Elektronikçi diyorsunuz haklı olabilirsiniz ama kimse 5-6 bin lira verdiği kartı böyle kurcalamak istemez. Diyelim bir şeyler yanlış gitti tamamen bozuldu giriş yeri bu sefer aldığın yer için sen bunu kurcalamışsın almıyorum deme hakkı doğar, kimse de bu riski almaya pek yanaşmaz. @Huux35

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi end0plazmikretikulum -- 16 Ocak 2021; 20:54:39 >
  • https://www.amazon.com.tr/gp/product/B08LNQTSCT/

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]

Ahahahaha bu fiyattan stoğa girdi ve dakikasında alındı şaka gibi.

Eşeği sağlam kazığa bağlamak için sordum. Daha almadım 3070 bakıyordum listeye 3060 ti eklemeyede karar verdim. Sıkıntısızsa alacağım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MzBag

Benim kartı tüm gün çeşit çeşit oyunda test ettim. Bana mısın demedi. Bu modeli düşünenler varsa kesinlikle tavsiye ederim.

Zotac RTX 3070 Twin Edge OC

Hocam selamlar. Hwinfo veya gpu-z ile ekran kartının tam yükte çektiği gücü yazabilir misiniz? Sizin görüntüde %'lik dilim ile belirlenmiş. En fazla kaç w çektiğini merak ediyorum. Bir de 2000RPM için 70 derece pek iyi gelmedi ama twin modeli epey ufak olduğu için kabul edilebilir sanırım.

• 0rka kullanıcısına yanıt

''Şub 13-Mar 1 tarihleri arasında teslim edilecek''. Ama muhtemelen dediğiniz gibi yakın zamanda gönderecek. Series X siparişimde de tahmini teslimat tarihinden 2 hafta önce gelmişti.

• NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]

Dün amazon.com.tr den 3060ti aldım ama Almanya'dan geliyor.Neyse ki hemen kargoladılar.DHL Express yine son sürat getiriyor.

• end0plazmikretikulum kullanıcısına yanıt

Peki hocam dediğiniz gibi olsun söz konusu riskse yurtdışından almak da bana göre risklerin büyüklerinden. İnsanlık hali yanlış bir ürün yollarlarsa bu ihtimal de var.

• ASUS ROG Strix GeForce RTX 3090 mı yoksa Msı Rtx 3090 Suprim X mi iyidir. Seçim yapmak isterseniz kağıt üstünde ve gerçekte performans hangisi üstündür.

• mertyilmazdeu kullanıcısına yanıt

ventus 2x mi? bende tarih bile yok daha, gerçi ben akşam aldım birinin iptalini almış oldum heralde.

• omerfak kullanıcısına yanıt
    Almanya stoğu da var onlar icin önemsiz o fiyat farkı
  • Opinion kullanıcısına yanıt

İkisi'de aynı class aynı garanti süresi aynı uzunluk (neredeyse) bu durumda ucuz olanı tercih ederdim.Ama 2.el durumunu göz önüne alırsak Rog daha rahat satılır.

Bu arada gamegaraj akıyor

https://www.gamegaraj.com/urun/palit-rtx3070-gamerock-oc-8gb-256bit-gddr6//

bu fiyatta 3080 gamerock oc aldım ben be.

• ercani_38 kullanıcısına yanıt
    3080 suprim fiyatı 15 milyarmış hocam aradaki farkı nasıl verelim?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Opinion kullanıcısına yanıt
    3090 da sıprim x 3080 de strix

tabiki o da bir risktir. arkadaş Türkiye garantili aldı buradan en azından 1 hafta içinde iadesini alabildi sonradan güç bela ventus 3x bulabildi orası ayrı konu. önceki yorumumda dediğim gibi gigabyte alanlar özellikli yurtdışından alanlar kumar oynuyor, kazara denk gelir uğraş dur sonra. sorunun esası üretimde diğer markalar gibi güç konektörünü karta lehimlemek yerine 12 pinden 8 pine dönüştürücü kablo ile yapmaya çalışmaları. bu konektörün de kalite kontrolünü düzgün yapmayınca pinler içeride oynama yapıyor. Kimilerinde güç girişi zor oturuyor, kimilerinde hiç oturmuyor, kimisinde ise hiç bir sorun olmuyor şans işi.

• 
Sayfa: önceki 19391940194119421943
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.