Şimdi Ara

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] (1940. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
46.007
Cevap
245
Favori
2.619.493
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19381939194019411942
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Almanya 3070 suprim

• Sanki ekran kartı aldıktan sonra halen stok takibi yapacağıma dair içimde bir his var. Bağımlılık yaptı.

• 0rka kullanıcısına yanıt

Şimdi mi verdiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gigabyte' ın 3060 Ti serisi de mi hatalı?

Shadow Ryzen kullanıcısına yanıt

Ben de dün verdim. Henüz bir çekim teşebbüsünde bulunmadılar. Bakalım ne olacak bu suprimler.

Aynı durum bende de var. Laptop kapatıp içeri gidiyorum tv bakmaya. en fazla 1 saat sonra tekrar dönüyorum. :D @Shadow Ryzen

Euro bazında sormuştum hocam. Bu arada hayırlı olsun. 😁
  • Evet. Biraz önce

Benim kartta okadsr para yokki şubatta ödeme alırlar diye düşündüm
  • Huux35 kullanıcısına yanıt

Ya arkadaşlar içinize kurt düşürmeyin bir elektronikçiye gidin 2 dakikada halleder o ters pin işini.

• 1 tanede suprim 3070 ben yakaladım. Hedefim 3080 suprim almak. 3080 i olanla takaslayabiliriz farkını vererek tabi gelirse sipariş gelirse. Bugün gelen 5590 a aldığım 3060ti msi trioyuda suprim gelince forumda söz verdiğin arkadaşa verecem. Birbirimize destek olmalıyız miningcilere karşı 😂
  • ercani_38 kullanıcısına yanıt

Hocam birşey soracağım bende 3070 superim verdim ama gönderim tarihi belli değil ödeme alırlar mı şuan kartımdan para yokta :(

• Dün ki Gigabyte RTX 3070 Vision OC için ödemeyi çekmiş. Almanya ara ara böyle saçmalıyor nedense.

• Para çekmiyor hocam kartı onaylama işlemi para kargoya verileceği zaman çekilecek sadece yeterli bakiyeniz olduğunu kontrol edin dediler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0rka -- 16 Ocak 2021; 20:41:19 >
  • Daha önce benden gönderim tarihi belli olunca çekmişlerdi hocam erdo4 isimli arkadaşımız daha deneyimli sorarız ona

Banka kartı ile verdim hocam

• Orka cevap vermiş zaten 👍
  • Japonya'dan Msi 3070 Gaming Trio geliyor, fazlalık. Satış önceliğim forum içi olacak. 😄
  • 1 - 1.5 ay süre var o zamana kadar piyasa düzelirse stoklar artarsa zaten iptal ederim siparişleri.

Hocam ozaman şubata kadar para çekilmez yani

• Almanya TR gibi değil hemen para çekmiyor hocam. Önceki siparişlerimde de hemen çekmiyordu. Şubata kadar çekilmez muhtemelen.

• 
Sayfa: önceki 19381939194019411942
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.