Şimdi Ara

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] (1938. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
46.007
Cevap
245
Favori
2.619.270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19361937193819391940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

para çekmiyor nasılsa beklesin NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] 

• quote:

Orijinalden alıntı: 0rka

3070 trio bugün 6800 civarı satıldı.

Kaça satıldığı beni pek ilgilendirmiyor ben o chipe o parayı vermem. NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] 

• quote:

Orijinalden alıntı: Hicks

5900'e Gaming Trio'yu görünce hemen yapıştırdım ama 3060Ti çıktı iyi mi?   Hemen iptal ettim, arkasından da Amazon iptal etti, istesem de alamayacakmışım demekki, vay arkadaş...

Hocam biz Galakuroları beklemeye devam edelim NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] 

• 0rka kullanıcısına yanıt

Evet yazmiyor ins yaza falan gelmez :D 793 euro ithalat ve kargo dahil. Senin?

• quote:

Orijinalden alıntı: Relinquished06

Hocam biz Galakuroları beklemeye devam edelim  

Alıntıları Göster

Onlar cepte ama seneye gelir umarım. NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] 

• quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

para çekmiyor nasılsa beklesin  

Aynen karti kapattim yurtdisi ve online alisverise orada tarihi gorene kadar acmam NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] 

• blackwar19 kullanıcısına yanıt

Aynı fiyat hocam.

• quote:

Onlar cepte ama seneye gelir umarım.  

Alıntıları Göster

Ben hala cepte göremiyorum ya. 16 Şubat teslimat diyor tamam bekleriz 16 Şubat'ı ama benim karttan hala bir şey çekmediler. Her an banlanacakmış gibi hissediyorum NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] 

• quote:

Orijinalden alıntı: Relinquished06

Ben hala cepte göremiyorum ya. 16 Şubat teslimat diyor tamam bekleriz 16 Şubat'ı ama benim karttan hala bir şey çekmediler. Her an banlanacakmış gibi hissediyorum  

Alıntıları Göster

Göndermeden çekmezler, ban konusu sıkıntılı, kime ne zaman nasıl denk geleceği belli olmuyor ama banlayacak olsalar şimdiye kadar yaparlardı bize...NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] 

• uckaktm kullanıcısına yanıt

Sağolun yanıt gönderildi için, işlemci ısısını haya düşürmüş sıvı soğutma.

Bir çok yorumda sıvı soğutmanin faydasız olduğu yazıyor ama gördüğüm faydası var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Göndermeden çekmezler, ban konusu sıkıntılı, kime ne zaman nasıl denk geleceği belli olmuyor ama banlayacak olsalar şimdiye kadar yaparlardı bize... 

Alıntıları Göster

Deneme amaçlı 1 2 yen de çekmiyorlar ki hesapta hiç hareketlilik olmadı. Hadi hayırlısı caponlar bizi üzecek gibi geliyor ama bakalım. Kafamdaki tek soru işareti tek 8 pinli güç girişi. Çalışma prensibinden vs anlamam ama avantajı dezavantajı var mıdır bilemiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Relinquished06 -- 16 Ocak 2021; 20:10:27 >

• @Hicks Benden çektiler dün akşam üzeri parayı. Teslimat ocak 27 görünüyor bakalım ne olacak. Merakla bekliyorum. :D

• quote:

Orijinalden alıntı: zipcikti88

@Hicks Benden çektiler dün akşam üzeri parayı. Teslimat ocak 27 görünüyor bakalım ne olacak. Merakla bekliyorum. :D

Bize teslimatı 16 Şubat göstermişler hocam. Sizde mi galakuro 3 fanlı aldınız?

Hangi banka ve kuru kaçtan almışlar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Relinquished06 -- 16 Ocak 2021; 20:11:12 >
  • Shadow Ryzen kullanıcısına yanıt

Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • blackwar19 kullanıcısına yanıt
    NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]

Bir gariplik var dün verdiğim siparişte teslim tarihi yok iken biraz önce verdiğimde 19 şubat 2 mart diyor NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] 

• Relinquished06 R kullanıcısına yanıt

Ben Msi trio aldım hocam. Kur 0.0718 di sanırsam. 92.545 Yen 6642 TL olarak çekildi.

Bakalım ne zaman gönderecekler merakla bekliyorum. Teslimat öyle yazıyor ama uyacaklar mı gecikecek mi bilmiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: zipcikti88

Ben Msi trio aldım hocam. Kur 0.0718 di sanırsam. 92.545 Yen 6642 TL olarak çekildi.

Bakalım ne zaman gönderecekler merakla bekliyorum. Teslimat öyle yazıyor ama uyacaklar mı gecikecek mi bilmiyorum

Hangi banka hocam? Dolar euro ekstreniz mi vardı yoksa düz aldınız mı tl hesabınızdan.

• arkadaşlar botu güncelledim, problemleri giderildi (stok varmış gibi gözüken bazı siteler vardı)

Spoiler,

mesajı görmek için tıklayın.
    https://forum.donanimhaber.com/stock-tracker-nvidia-geforce-rtx-3060-ti-3070-3080-stok-arama-programi-turk-e-ticaret-siteleri--146943984

dökümanı güncelledim, bütün amazon(tr dahil) linklerini güncelledim. türk satıcılarındaki linkleri güncellemedim, eksik daha sonradan eklenmiş kartlar olabilir.

docker container linux ortamda çalışmaktadır, windows ortamı için "Dockerfile" düzenlemesi yapacağım.

ayrıca forumda telegram veya discord linkleri paylaşmak yasak mı? ona göre diğer kısımlar ile uğraşacağım. botta başka bir eksik kalmadı test ettim herşey sorunsuz çalışıyor şuan.

docker container kurmak için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz. sanallaştırma sayesinde ram cpu kullanımı ciddi bir şekilde düşmektedir.

https://docs.docker.com/engine/install/ubuntu/

https://desktop.docker.com/win/main/amd64/Docker%20Desktop%20Installer.exe

not: docker composer ile projeyi çalıştırma: "docker-compose up"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anaksimenes35 -- 16 Ocak 2021; 20:29:33 >

• quote:

Orijinalden alıntı: 0rka

Bir gariplik var dün verdiğim siparişte teslim tarihi yok iken biraz önce verdiğimde 19 şubat 2 mart diyor  

parayı o zaman şubat başında çeker ?

böylece stoklara ne zaman gireceğini görmüş olduk.

• 
Sayfa: önceki 19361937193819391940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.