Şimdi Ara

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] (1937. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
46.007
Cevap
245
Favori
2.619.308
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19351936193719381939
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben aldim rtx 3070 msi suprim'i. Kart modeli ve fiyati iyi midir? Bir de hic stok tarihi teslim tarihi falan yazmiyor ne zaman gelir acaba?

• @b0Ni sormayın o nedir ya :D insanlar şuan çok umutsuz. Önceki mining olaylarından daha kötü şuan. Pandemiden de kaynaklı. Gören ne olursa olsun almak istiyor.

Stok bitiyorsa gönderilemiyor diyor. Biz sepete atalım diyene kadar durum öyle oluyor. :D

• Daha önce verildimi bilmiyorum ama şöle bir amme hizmeti var

https://www.twitch.tv/falcodrin

• Arkadaşlar bir sorum olacak ben MSI RTX 3070 Game X Trio veya 3070 almayı düşünüyorum normalde tr fiyatları ne kadar garantili olarak ? yurtdışından da bakıyorum anlamadım stok yok ama stok normalinde ne olur acaba ? yurtdısı ve tr fiyatı konusunda yardımcı olursanız sevinirim.

• blackwar19 kullanıcısına yanıt

x ile farkı ne bilmiyorum ama bu listeye göre en iyi kartlardan biri, fiyat iyi belki uk daha ucuza gelebilir ama stok bulunmuyor.

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]

• HaXeRR kullanıcısına yanıt

eu/uk amazonları eklememiş bizim işimize yaramaz

• b0Ni kullanıcısına yanıt

X takısı sadece frekans hızını değiştiriyor. Diğer herşeyleri aynı. X olan daha yüksek frekans hızına boost oluyor. Daha yüksek derken 100-150 MHZ artış var. :)

• HaXeRR kullanıcısına yanıt
    last drop 01/15 dediği dün mü hocam? dünden beri amerikada stok gelmemiş mi? bir de avrupa amazonları göstermiyor mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • blackwar19 kullanıcısına yanıt

kaçtan aldın hocam ben de dün aldım teslim tarihi yazmıyor ama.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0rka -- 16 Ocak 2021; 19:42:56 >
  • Kurşun ata ata biter ekran kartı satıla satıla biter.

Bir sabah uyanmışsın RTX 4070 çıkmış ne yaparsın? Çıldırırsın.

• 0rka kullanıcısına yanıt

https://www.amazon.com.tr/dp/B08NW32F74/

böyle daha ucuza geliyor 5918 tl

• b0Ni kullanıcısına yanıt

Evet NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] 

• Erdo4 kullanıcısına yanıt

Sizlik bir şey yok hocam, ben genel olarak ikinci el piyasası için konuştum. Zaten ekran kartları bakımından da ikinci elden kartları çekenler suçludur al-satçıların ortaya çıkmasında. Buna gerçekten el atılması gerekiyor, bu insanlar piyasanın içine ediyor. Kart alıp sonra fiyatlar yükseldiği için satanlardan bahsetmiyorum, tamamen kart alıp satmaya odaklananları söylüyorum. Bu insanlar vergi falan da vermiyor ucuz kartları gördüğü yerde çekip üzerine kâr koyup satma peşindeler. Bu yüzden ikinci elden veya gittigidiyordan sıfır kart almamalı kimse ucuza da gelse.

• 0rka kullanıcısına yanıt

Sepete ekledim tam alıyordum ki 15 şubat- 1 mart teslim tarihini görünce iptal ettim.

• Shadow Ryzen kullanıcısına yanıt
    Siparisi verdim sonra iptal ettim 3070 sandım 5400e satıldı bu kart 6400 verilmez.
  • Bu ne demek ya ?

"Bu ürünü kısa süre önce bir başkası sizin için almış olabilir.

Evet, bu ürün sizin için satın alındı."

Tıkladığım zaman amazon böyle diyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0rka -- 16 Ocak 2021; 19:55:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

x ile farkı ne bilmiyorum ama bu listeye göre en iyi kartlardan biri, fiyat iyi belki uk daha ucuza gelebilir ama stok bulunmuyor.

stokta olmayan karti almisim musteri hizmetlerine yazdim. mail gelir tahmini kargo suresi stoka dusunce dedi. gg wp :D

• 5900'e Gaming Trio'yu görünce hemen yapıştırdım ama 3060Ti çıktı iyi mi? NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]  Hemen iptal ettim, arkasından da Amazon iptal etti, istesem de alamayacakmışım demekki, vay arkadaş...

• Hicks kullanıcısına yanıt

3070 trio bugün 6800 civarı satıldı.

• 
Sayfa: önceki 19351936193719381939
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.