Şimdi Ara

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] (1905. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
46.007
Cevap
245
Favori
2.619.488
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19031904190519061907
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Garantisiz karta 10bin vermeyi göze alamadım yoksa çok güzel kart.

• wildwachsend kullanıcısına yanıt

Hocam gönül ister beyaz ama şu ortamda bence bulduğumuza şükredicez :)

• Drazen016 kullanıcısına yanıt
    Öyle tabi hocam sadece o kartı değil 3070 denk getiremedim 3060ti de hep ucundan kaçtı :)) denk gelsinde pembede olsa önemi yok
  • 0rka kullanıcısına yanıt
    Gene kaçtı

5 şubatda stoklardaydı 6550 tl idi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 0rka -- 15 Ocak 2021; 20:14:9 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EMRE_RUSLAN

Hemen çekiyormu ücreti? Şuan benim paralar altında olduğu icin sadece pazartesi çekmesi lazım

Alıntıları Göster

Hocam ben dün verdim hala bir şey çekmedi. Kredi kartı ile alan arkadaşlardan deneme amaçlı 1 yen vs. çekmeye çalışıyorlarmış. Hesabınızda 10 20 tl var ise sorun olmaz. Ama kartı sipariş verdikten sonra iptal etmeniz vs. durumlarında (bazen iptal etmeseniz de bilinmeyen sebeplerden dolayı) banlanıyorsunuz. Ben banka kartı ile sipariş verdim. Ne para çekmeye çalıştılar ne de banlandım öyle bekliyorum.

İnan bildirim gelince girdim dh ye linke tıkladım sen postu yazdıktan sonra 30 sn sürmüştür ama yok arkadaş valla yok yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Relinquished06

Hocam ben dün verdim hala bir şey çekmedi. Kredi kartı ile alan arkadaşlardan deneme amaçlı 1 yen vs. çekmeye çalışıyorlarmış. Hesabınızda 10 20 tl var ise sorun olmaz. Ama kartı sipariş verdikten sonra iptal etmeniz vs. durumlarında (bazen iptal etmeseniz de bilinmeyen sebeplerden dolayı) banlanıyorsunuz. Ben banka kartı ile sipariş verdim. Ne para çekmeye çalıştılar ne de banlandım öyle bekliyorum.

Alıntıları Göster

Bende de encard var acaba banka döviz dönişümünden ne kadar pay alır?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Gigabyte sipariş veren arkadaşlar güç girişi soketlerinin sıkıntılı olduğu söyleniyor. Yurt içi olmadığı sürece gigabyte versiyonlara dikkat edin aman diyeyim sonra uğraşmak zorunda kalırsınız.

@EMRE_RUSLAN

Önceki sayfalarda iş bankasından birisi almış yanlış hatırlamıyorsam 30-40 dolar arası bi fazla çekim olmuş. Ben de iş bankasından sipariş verdim. Çekim olursa kaçtan çektiğini söylerim size.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Relinquished06 -- 15 Ocak 2021; 20:16:50 >

Bu çok hızlı tükendi.

• Relinquished06 R kullanıcısına yanıt
    Forumdan bir arkadaş 3070 aorus aldı problem yok

Aynen hocam. Link için teşekkürler genede.Ufakda olsa heyecan yaptık  

• quote:

Orijinalden alıntı: _mabolla_

Forumdan bir arkadaş 3070 aorus aldı problem yok

Aorus sürümünde zaten sorun yok eksik yazmışım. Aorus harici modellerde Eagle vs. onların pin girişleri sorunluymuş.

• AmazonTR de tık yok ya. Yaprak kımıldamıyor :)

• Arkadaşlar takibini yapan birisi hangi sitelerde hangi şartlarda garanti var yazabilir mi? Gaza geldim, işlemci anakart vs hepsini yurtdışından alacağım.

• Relinquished06 R kullanıcısına yanıt
    Bu 3000 serisi sadece gigabyte çalışıyor galiba stoktaki ürünlerin çoğu gigabyte
  • quote:

Orijinalden alıntı: _mabolla_

Bu 3000 serisi sadece gigabyte çalışıyor galiba stoktaki ürünlerin çoğu gigabyte

Ya da alanlar iade mi ediyor acaba  

• Harmonyt kullanıcısına yanıt
    bitmiş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 19031904190519061907
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.