Şimdi Ara

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] (1888. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46.007
Cevap
245
Favori
2.619.493
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18861887188818891890
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bir bunlar, bir de şu fırsatçı satıcıların köküne kibrit suyu dökmek istiyorsanız birkaç ay almayın bak nasıl şenleniyor ortalık :) Hep söylerim de bizim millette o kabiliyet yoktur.

Edit : Arada konuyu okuyorum durum baya içler acısı.Al satçılar amazonun dibine ekmek banıyor, garibim pc toplayan adamcağızlar 9000 TL ye 3060-3070 falan alıyor çivisi çıkmış iyice  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ogami -- 15 Ocak 2021; 5:48:55 >
  • b0Ni kullanıcısına yanıt
    O canına yandığımının zotac ı bir türlü denk getiremedim hocam beyaz renk hep bakıyorum ama. Keşke alsaydınız :) stok tarihi ne diyordu
  • b0Ni kullanıcısına yanıt
    5100 e denk getirip nasıl almadınız ya hayret
  • RTX 3070’e kim daha iyi yoldaş olur ?AMD R5 5600X mi yoksa Intel i7 10700K mı ?
  • Biraz once Amazon UK uzerinde 13 adet Gigabyte 3070 satildi, umarim al-satci olmayan birileri almistir buradan, TR'ye gonderim acikti... Sonra 1 adet daha stok geldi, onda TR'ye gonderim kapaliydi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keyn -- 15 Ocak 2021; 8:36:22 >
  • Hicks kullanıcısına yanıt
    Eger oyun icin soruyorsaniz tabi ki de 5600x
  • melihcskn M kullanıcısına yanıt
    2 kartımda MasterCard :/ bakalım ikinci kart ne olucak daha haber gelmedi
  • keyn K kullanıcısına yanıt

Gigabyte kaçtığına kimse üzülmez sanırım. Pin girişleri sorunlu

• quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

bu zotac 3070 twin edge oc çok mu kötü? az önce stoğa girdi yine 5100 tl civarından alsam mı diye bakarken bitti. listede son sırada neredeyse var mı hiç burada kullanan  

• tech_00 kullanıcısına yanıt

Eyvallah. Yakın skorlar. Senin Ekran kartı önde benim işlemci öne çıkmış, sıvı soğutmadan dolayı boost hızı yüksek çıkmış olabilir..

• rtx 2060 dan 3050ti ye gecilirmi arkadaslar

• quote:

Orijinalden alıntı: tech_00

Üstadım 3080 Aorus xtreme deneyimleme şansınız oldu mu ?

uV olarak soruyorsan yapmadim. Pek tutulan bir model degil 1 mlcc 5 poscap ve AVG. bir pcb ye sahip.

Sizde varsa yardimci olurum oc uv ne istersen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hicks kullanıcısına yanıt

5600X alırdım.

• melihcskn M kullanıcısına yanıt

Isbank Visa kartimla aldim, Bu sabah itibariyle gonderim yapildi.

• Mobile 3000 serisi notebooklar için soruyorum ; Bu tür mobil laptopları almak için 2.serilerin piyasaya sürülmesi beklenmeli mi ? Belki ilk seriler hatalı/sorunlu optimizasyonu eksik vs olabilir mi ? Yani çıkar çıkmaz almak kumar mı olur ?

• Ixion kullanıcısına yanıt
    Hangi kartı almıştınız hocam ?msı Rtx 3070 için 18 ocakta stoğa gelecek diyorlardı
  • Amazon.jp'den siparişlerden biri provizyona düştü. İlk hesabım tamamen kapandı ondaki sipariş iptal oldu sanırım. İkinci hesapta hâlâ kanıt istiyor fakat yolladiklarimi kabul de etmiyor. Büyük ihtimalle ikinci hesaptaki sipariş. Aldık başımıza dert. Banka da ben birşey yapamam diyor. Anca kartı iptal edebiliriz diyorlar.
  • Ixion kullanıcısına yanıt

Kur u ne lmışlar hocam? Bnmde sipariş var da

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Galakuro kargoya verilmiş bugün, adresi bir garip yazmış çekik gözlü arkadaşlar ama sağ sağlim ulaşır umarım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 18861887188818891890
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.