Şimdi Ara

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] (1872. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
46.007
Cevap
245
Favori
2.619.504
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18701871187218731874
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hocam benim sanal kartım kapalı olduğu için hesaptan 1 yen çekemedikleri için kapatıldı. hiçbir belge yüklemeden; kartımın internet alışverişlerine kapalı olduğunu, şu anda açık olduğunu ve tekrar deneyebileceklerini söyledim. sonra açtılar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Enpara ile sorun mu oluyor amazon.co.jp Cunku Bende enpara banka kartı ile alacaktım.Kesin sorun var ise hangi kart sorunsuz vakıfbank veya ziraat banka kart calısır mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Omara

hocam benim sanal kartım kapalı olduğu için hesaptan 1 yen çekemedikleri için kapatıldı. hiçbir belge yüklemeden; kartımın internet alışverişlerine kapalı olduğunu, şu anda açık olduğunu ve tekrar deneyebileceklerini söyledim. sonra açtılar.

Bende de iş bankası banka kartı var. Sipariş verdim ama 1 yen çekmeyi falan denememişler öyle bekliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: _mabolla_

Haha bizim forumda ingiltereden 3090 beklerken 3070 gelen arkadaş da satılıga çıkarmış :)
    Bakma Burdakilerin Kart Bulamıyorum Vs Diye Söverek Ağladığına %90ı Al Satçı Kesiliyo Piyasa Yükselince

• Relinquished06 R kullanıcısına yanıt
    belki de ben öyle sanmışımdır hocam kapanma sebebini :)

• Omara kullanıcısına yanıt

Benim karttan sipariş sonrası 1 yen çekilmesine rağmen hesap askıya alındı. Bunu gösteren dökümü de gönderdim. Tek verdikleri cevap ödemeyi doğrulayamıyoruz ki işlem referans numarası falan var gönderdiğim dökümde. Ama hesabı açmadılar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pilgrimage P kullanıcısına yanıt
    ing visa banka kartımla deniyorum 1 kuruş bile çekmiyorlar sonra hesap bloke yiyiyor ve açamıyorum hiçbir şekilde sürekli aynı maili atıyorlar bana
  • rotten81 R kullanıcısına yanıt

739TL'ye Kraken X62 almıştım, bir süre sonra bozuldu, yenisi 1.050TL'ye satılıyordu o dönem, değişim yerine para iadesi yaptınız. "6 yıl garantiyi NZXT veriyor biz vermiyoruz, 2 yılı geçmiş size iyilik yapıyoruz aslında" tarzı şeyler söylediniz üstelemedim ürünü NZXT'ye rma'ya göndermekle falan uğraşmamak için, gidecek gelirken tekrar gümrük yiyecek vs. Şimdi tekrar girdim sitenize baktım, yine garanti 6yıl yazıyor NZXT soğutucuların sayfasında. Bu ürünü alanlarada bana verdiğiniz cevabımı veriyorsunuz bilmiyorum kendileri keşfederler artık arıza durumunda. Herneyse elinizde ürün varken bana para iadesi yaptınız, benim gibi daha nicesi vardır sanıyorum. Bu konu bu gibi şeyleri konuşmak için açılmadı. İsterseniz öyle bir konu açın benim gibi mağdur arkadaşlar tecrübelerini paylaşsınlar.

Hocam benim sürekli kullandığım kart ile denedim her türlü alış verişe açık kart fakat kabul etmiyorlar
  • Amazon.com.tr den de 3070 vwntus 2x aldım almanya üstünden ama iptal ettim aynı gün hala oradan kart kovalıyorum taksit olduğu için çünkü diğer kart biraz kasacak beni ödemesi

benim para çekiliyor onda sıkıntı yok, istedikleri her şeyi attım ama açmıyorlar.

ilki iptal olduktan sonra başka hesap açıp direk kredi kartı ile aldım onu da hemen iptal ettiler arkadaşın dediği gibi kartın fotoğrafını falan da attım şimdi ekstre ile birlikte yine unable to verifiy cevabı gelip duruyor. anlamadım ne istiyorlar  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 14 Ocak 2021; 18:24:27 >
  • b0Ni kullanıcısına yanıt
    Benden para çekmediler fakat unable diyor sürekli mal bunlar heralde
  • melihcskn M kullanıcısına yanıt

hocam aynısını denedim kabul etmediler. son 4 hane harici kapatıyorum paint ile. yalnız benim isim yazmıyor kartın üzerinde, sizde yazıyor mu?

• b0Ni kullanıcısına yanıt

Buda heykeli ile fotoğrafımı çekip göndereceğim. Bir de öyle deneyelim.

• quote:

Orijinalden alıntı: StG 44

hocam aynısını denedim kabul etmediler. son 4 hane harici kapatıyorum paint ile. yalnız benim isim yazmıyor kartın üzerinde, sizde yazıyor mu?

Yazıyor hocam, kartta sadece kart numarasının son 4 hanesine kadar kapalı diğer yerleri gözüküyor.

• Benden para çektiler ancak yinede askıya aldılar hesabımı herhangi bir işlem yapmasam para falan çekilmez değil mi ?

Kart siparişi 15'inde stok giricek şekildeydi şuan 17'sine ertelemiş bir de zam yapılmış  

• Hiç sipariş iptali yapmadığı halde Amazon.jp hesabı askıya alınan var mı?

• hocam şimdi kontrol ettim. siparişi verdiğim 18.48’de iş bankasından mesaj gelmiş kartınız e-ticarete kapalıdır diye. 20.04’te askıya alma e-postası gelmiş. 20.25’te de hesabınızı açtık e-postası. kartımı kimliğimle beraber fotoğraf çekip yüklemeyi denedim ama her seferinde sayfa sıfırlandı. ben de sisteme belge yükleyemediğimi ve kartımın kapalı olması sebebiyle çekemediklerini, şimdi çekebileceklerini söylemiştim sadece.

• Hicks kullanıcısına yanıt

yeni açtığım hesap öyle oldu

• quote:

Orijinalden alıntı: Omara

hocam şimdi kontrol ettim. siparişi verdiğim 18.48’de iş bankasından mesaj gelmiş kartınız e-ticarete kapalıdır diye. 20.04’te askıya alma e-postası gelmiş. 20.25’te de hesabınızı açtık e-postası. kartımı kimliğimle beraber fotoğraf çekip yüklemeyi denedim ama her seferinde sayfa sıfırlandı. ben de sisteme belge yükleyemediğimi ve kartımın kapalı olması sebebiyle çekemediklerini, şimdi çekebileceklerini söylemiştim sadece.

Sizin senaryo farklı galiba, 1 yen çekemediği için başınıza gelmiş sonra açılmış, diğerleri sanki hep sipariş iptali. Sizde sipariş iptali var mı?

• 
Sayfa: önceki 18701871187218731874
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.