Şimdi Ara

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] (1873. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
46.007
Cevap
245
Favori
2.619.320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18711872187318741875
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ben.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

yeni açtığım hesap öyle oldu

Onda da kişi ve kart mı aynı ama?

• Hicks kullanıcısına yanıt
    yok hocam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Omara

hocam şimdi kontrol ettim. siparişi verdiğim 18.48’de iş bankasından mesaj gelmiş kartınız e-ticarete kapalıdır diye. 20.04’te askıya alma e-postası gelmiş. 20.25’te de hesabınızı açtık e-postası. kartımı kimliğimle beraber fotoğraf çekip yüklemeyi denedim ama her seferinde sayfa sıfırlandı. ben de sisteme belge yükleyemediğimi ve kartımın kapalı olması sebebiyle çekemediklerini, şimdi çekebileceklerini söylemiştim sadece.

mail mi attınız hocam nasıl iletişim kurdunuz? bana olumsuz mail geliyor daha sonra hesaba gir tekrar bilgileri yükle diyor fakat hesapta hiçbir faaliyet gösteremiyorum hiçbir değişiklik vs yapılmıyor. Sadece fotoğraf yükleniyor kadar hiçbir şey yapamıyorum başka

• ben yeni hesap ve hesap sahibinin adına olan kartı kullandım yine aynı sonuç verdi

• SIKINTI MI VAR kullanıcısına yanıt
    hocam o otomatik açılan sayfanın altında bir yere tıklayınca mesaj yazacak yer açılıyor, oraya yazdım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • O zaman bu iş çok garip neye göre askıya alındığı belli değil, dün geceden beri 2 farklı sipariş verdim, hala askıya alınmadı. Şans artık...

• Ben de aşağıdaki linkten siparişimi geçtim arkadaşlar. June 22 de elimde olacağı yazıyor.d.d Umarım tarih güncellenir

amazon.co.jp

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kneestronk -- 14 Ocak 2021; 18:49:5 >

• Bu arada bana sistem önerebilecek elinde hazır konfigürasyon olan var mı RTX 3070 ile maksimum verim alabileceğim?

• quote:

Orijinalden alıntı: kneestronk

Ben de aşağıdaki linkten siparişimi geçtim arkadaşlar. June 22 de elimde olacağı yazıyor.d.d Umarım tarih güncellenir

amazon.co.jp

Hangi link?

• kneestronk kullanıcısına yanıt
    İnş birazdan bloklamazlar hesabını
  • quote:

Orijinalden alıntı: kneestronk

Ben de aşağıdaki linkten siparişimi geçtim arkadaşlar. June 22 de elimde olacağı yazıyor.d.d Umarım tarih güncellenir

amazon.co.jp

January 18 diyor June 22 nerden çıktı? NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] 

2 gün önce yeni hesap açtım bankadan 0.07 tl de çekti bekleyen işlemlerde gözüküyor sipariş geçtim 1 dk sonra direk dondu hesap uğraştım tüm belgeleri gönderdim kimlik ekstre vsç. hesabımı en son kapattılar açtıramadım :/

edit: bu arada kart ve uye ismi aynı hepsi tamamen

aklıma sadece bi ara amazon bankada kayıtlı adres ile ürünün gideceği adresi kontrol ediyor aynı değilse hesabı donduruyordu diye birşey hatırladım ondan dolayı olabilir mi ???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaos87 -- 14 Ocak 2021; 18:53:41 >
  • Şaka mı bu ya amazon japonya özür dileyip şimdi tekrar kart bilgileri girdiğim takdirde siparişimi işleyeceğini belirten mail arttı :DDDD 2 gün önce durduk yere kapatıp hesabı 30 kere istediklerini atmama rağmen hesabı kapatacağız demişlerdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darquesse30 -- 14 Ocak 2021; 18:55:19 >
  • kaos87 kullanıcısına yanıt
    Şans artık bende aynı şekil tüm belgeleri göndermeme rağmen olmuyor açmıyorlar bazı arkadaşlarında tekte açmışlar anlayamadım

benim de ana hesap komple kapandı heralde en son bunu yolladılar belge yükleme yeri de kayboldu. diğer hesaptan bir kağıda ad soyad - telefon - order no yazıp kimlik ve kart ile fotoğraf attım bu şekilde de açmazlarsa bir daha açmazlar artık

"Hello,

After a review of your details, we have determined it is necessary to close your Amazon.co.jp account. Any pending orders have been canceled.

We may not reply to further emails about this issue.

Sincerely,"

edit : yine ret geldi, uğraşmayacağım artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 14 Ocak 2021; 18:58:26 >
  • darquesse30 D kullanıcısına yanıt
    Mail mi yollamıştınız?
  • darquesse30 D kullanıcısına yanıt

en son ne demiştiniz ne belge göndermiştiniz ?

Hocam bankanın uygulamadan kart hareketlerinde japonya amazon 8 kuruş kesmişti onu ss leyip atmıştım.

Vallahi hocam yüreğime indi ama durun bakalım. Stoğa giriş tarihi 18 ocak bu ulaşım tarihi olarak girilmiş ama umarım hazirana kalmaz :D :D :D

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]
  • 
Sayfa: önceki 18711872187318741875
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.