Şimdi Ara

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] (1800. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
46.007
Cevap
245
Favori
2.619.490
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17981799180018011802
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kimlerin canını yakmadıki hocam ahh ahh
  • quote:

Orijinalden alıntı: board728

Yarın ethereum yine 100 dolara düşerse 5 ayda parası mi çıkıyor başka bir şey mi bakalım :)

O zaman da 1 senede çıkar ama elbet çıkar. NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] 

• maxpeck M kullanıcısına yanıt

Tüm dünyada "koşulsuz" iade süreleri 30 gündür, satıcı ne olursa olsun. Fakat amazondan alışveriş yapıyorsan ve satıcı amazon ise hem 30 gün içinde "koşulsuz" iade edebilirsin hem de 2 yıl amazon garantisi olduğundan dolayı 2 sene içinde bir "sorun" olursa iade edebilir/değişim isteyebilirsin.

• MSI RTX 3080 SUPRIM X TR de kaç yıl garantili ?

• dcorp D kullanıcısına yanıt

Euro ile alışverişi dolar ekstresiyle almak hata olmuş. O şekilde olunca önce tlye, sonra tekrar dolara çevriliyor, 2 kere komisyon kesiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • NoSebo kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam açıklayıcı oldu
  • MysticDesign kullanıcısına yanıt

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] 

• Gold Man kullanıcısına yanıt

3 yıl kesin üzerini bilemem.

• Yahu 1000 dolarlik kartin parasini cikartmaya calisan insan zaten gelecegi planlamada pek basarili degildir.bi olta atiyorlar nasip diyorlar.
  • Gamegaraj da 3080 oc gamerock tükenmiş gözüküyor. hakikaten aldımı birileri acaba 12bin tl den?

Bunun üstüne adam OC olmayanıda aynı fiyata cıkarmıs, baktı her türlü gidiyor.

• NoSebo kullanıcısına yanıt
    Vatanda 2 yıl gozukuyor ama anlamadım
  • lemartes kullanıcısına yanıt

Madencilerin bitmesini bekleyeceğiz, şimdiki artış biraz madencilerle ilgili diye düşünüyorum. Bizler gibi oyun oynamak için değil ticaretini yaptıklarından fazla ödemek onlara koymuyor. Naılsa para kazandıracaklar onlara.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Harmonyt -- 12 Ocak 2021; 16:37:43 >
  • lemartes kullanıcısına yanıt
    Aldın aldın iade ettin,şimdi pişmansın değil mi 😒

Parası 3080 e yetmeyenler Rtx 3090 alsınlar artık bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: exclbr

O nasıl marka öyle ilk defa duydum  

Alıntıları Göster

Galax kart, aynısı link'tekinin:

https://www.galax.com/en/graphics-card/30-series/3070-series/geforce-rtx-3070-sg.html

Hem de 4 fanlı, 3 de değil, bir fan yanında geliyor kartın arkasına takıyorsunuz. Şu şekilde:

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]

https://www.kuroutoshikou.com/uploads/sites/3/1-clip_booster_QIG_r1.pdf

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hicks -- 12 Ocak 2021; 17:49:11 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Enhyy170431

kaça gitti hocam

Alıntıları Göster

4700

• quote:

Orijinalden alıntı: Shadow Ryzen

4700

Alıntıları Göster

5500 liraya ilanda olan karta son kaç olur diyerek 6000 teklif eden vardı, noldu o iş? NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] 

• Amazon japonyadan rtx3070 aldık bakalım her şey dahil 73.863 Yen (5300 lira) , kargo tarihi belli değilmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bluepower -- 12 Ocak 2021; 17:47:0 >
  • ForceBeWithYou kullanıcısına yanıt

vicdan azabı içindeyim hiç sorma. Bu gece 3080ti detaylarını görürsek eğer, ilk gördügüme basarım. yetişemezsek 3090NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] 

• quote:

Orijinalden alıntı: Bluepower

Amazon japonyadan rtx3070 aldık bakalım her şey dahil 73.863 Yen (5300 lira) , kargo tarihi belli değilmiş.

Hayırlı olsun... Hangi ürün?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hicks -- 12 Ocak 2021; 17:50:13 >
  • Gold Man kullanıcısına yanıt
    Garanti belgesine bakmak lazım. O yazılar standart ürünler için geçerlidir diye düşünüyorum. Her kart için uğraşmıyor olabilirler. Ben Gaming X Trio sahibiyim ve garanti belgesinde 3 yıl yazıyor. Bu sebeple suprim de 3 yıldır diye düşünüyorum. Ayrıca ben şu an baktım ürün gözükmüyor siz nereden baktınız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NoSebo -- 12 Ocak 2021; 17:52:59 >
  • 
Sayfa: önceki 17981799180018011802
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.