Şimdi Ara

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] (1801. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
46.007
Cevap
245
Favori
2.619.318
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17991800180118021803
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bluepower

Amazon japonyadan rtx3070 aldık bakalım her şey dahil 73.863 Yen (5300 lira) , kargo tarihi belli değilmiş.

Amazon JP'nin ABD ve Avrupa bölgesi amazonlardan farkı var mı ?

• Arkadaşlar amazon japonyada her şey dahil 3060 ti eagle model 4800 gibi bir şey tutuyor. Siparişimi verdim ama tarih verilmedi. Ödeme için japon yeni bir hesap mı gerekiyor yoksa süreç nasıl işliyor? Bir de sıkıntı olur mu kullanan oldu mu hiç amazon japonya' yı?

• Hızlı teslimatı mı seçtiniz? Uyku sersemliği ile standart seçtim ben.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hicks

Hayırlı olsun... Hangi ürün?

Alıntıları Göster

Eyvallah hocam aşağıdaki kart

https://www.amazon.co.jp/-/en/gp/product/B08P6XTZTC/ref=ppx_od_dt_b_asin_title_s00?ie=UTF8&psc=1

Msrp fiyatına alma fetişi yüzünden biraz kumar oynuyoruz ama amazondan çıktığı gün 850 liraya aldığım tek fanlı zotac 1060 hala taş gibi çalışıyor tüm şansımı onda tüketmemişimdir umarım. NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] 

• Bluepower kullanıcısına yanıt
    Kargo hakkında bilginiz var mı?
  • Bluepower kullanıcısına yanıt

Bu fiyata vergiler dahil mi?

• quote:

Eyvallah hocam aşağıdaki kart

https://www.amazon.co.jp/-/en/gp/product/B08P6XTZTC/ref=ppx_od_dt_b_asin_title_s00?ie=UTF8&psc=1

Msrp fiyatına alma fetişi yüzünden biraz kumar oynuyoruz ama amazondan çıktığı gün 850 liraya aldığım tek fanlı zotac 1060 hala taş gibi çalışıyor tüm şansımı onda tüketmemişimdir umarım.  

Alıntıları Göster

66.000 Yen'e neden aşağıdaki ürünü almadınız?

https://www.amazon.co.jp/-/en/gp/product/B08LGWB8RN

• quote:

66.000 Yen'e neden aşağıdaki ürünü almadınız?

https://www.amazon.co.jp/-/en/gp/product/B08LGWB8RN

Alıntıları Göster

Bunda Currently unavailable. We don't know when or if this item will be back in stock. yazıyor hocam fiyatı da görünmüyor, ama takibimde iptal edip kasama sığıyorsa ona geçebilirim teşekkürler bilgi için.

@Furkan Aran

Tüm kalemler :

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]

@SIKINTI MI VAR

Tarih belli değil amazon priority shipping ile gönderilecekmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bluepower -- 12 Ocak 2021; 18:9:41 >

• quote:

Bunda Currently unavailable. We don't know when or if this item will be back in stock. yazıyor hocam fiyatı da görünmüyor, ama takibimde iptal edip kasama sığıyorsa ona geçebilirim teşekkürler bilgi için.

@Furkan Aran

Tüm kalemler :

@SIKINTI MI VAR

Alıntıları Göster

Ben yazdığımda 66.000 + 4.000 kargo şeklindeydi fiyatı, takip edin bence. Kartın detaylarını yukarıda verdim Galax ile aynı kart. 15 Ocak'ta stokta olacaktı, pre-order...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hicks -- 12 Ocak 2021; 18:11:30 >

• Gold Man kullanıcısına yanıt

Evet gördüm 2 yıl yazıyor. Asuslar'a baktım onlarında 3 yıl olduğunu biliyordum onlarda 3 yıl yazıyor. Yazım hatası da yapmış olabilirler, emin olamadım ya arayıp sormak ya da garanti kartına bakmak lazım gelince.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NoSebo -- 12 Ocak 2021; 18:11:46 >
  • quote:

Şu arkadaşlardan kullanmak lazım mı? Suprim içerisinden çıkıyor sanırım ekstra olarak:

https://www.amazon.com/dp/B08KXYXTWY

Kart nizami dursa bile uzun vadede kullanmakta fayda var. Malum yeni kartlar oldukça irice. RGB düşünenler aşağıdaki modeli de tercih edebilir.

Asus Aura Sync, Gigabyte RGB Fusion, MSI Mystic Light Sync uyumlu.

https://tr.aliexpress.com/item/1005001464218591.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.52334c4d6I9WEZ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackEagle -- 12 Ocak 2021; 21:31:9 >

• Gigabyte Rtx 3070 gaming oc’de sıkıntı yaşadım. Her modelinde güç girişi kaynaklı hata çıkma ihtimali var. Yurtdışı forumlarında ve Reddit’te bununla ilgili resim ve videolar mevcut hatta atayım fotoğraf mevcut elimde. Güç girişi bu kadar giriyordu. Eski tip kalın pin ve kalitesiz üretim kablo bile içinde dolanıyor hava deliğini kapatıyordu.

• wish26 W kullanıcısına yanıt

Aorus Master'larda böyle bir problem gözünüze çarptı mı yabancı forumlarda?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

@Furkan Aran

Tüm kalemler :

@SIKINTI MI VAR

Alıntıları Göster

5570 TL, galax marka ekran kartlarının üreticisiymiş biraz araştırdım. adamlara mail atıp garanti konusunda bilgi almakta fayda var...

• Hicks kullanıcısına yanıt

Çİft fanlıyı alacaktım. Sizin mesajı gördüm, aldım. Allah sonumu hayır etsin NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] 

• wish26 W kullanıcısına yanıt

Bugün bu kartın siparişini Inventus' dan vermiştim. Stok kalmadı diye iptal ettiler. Anlaşılan hayırlı bir durum olmuş.

• Wadjet kullanıcısına yanıt
    Böyle problem çıkarsa saç baş yolarım herhalde
  • quote:

Orijinalden alıntı: wish26

Gigabyte Rtx 3070 gaming oc’de sıkıntı yaşadım. Her modelinde güç girişi kaynaklı hata çıkma ihtimali var. Yurtdışı forumlarında ve Reddit’te bununla ilgili resim ve videolar mevcut hatta atayım fotoğraf mevcut elimde. Güç girişi bu kadar giriyordu. Eski tip kalın pin ve kalitesiz üretim kablo bile içinde dolanıyor hava deliğini kapatıyordu.

Bu sorun kardeşime aldığım 3080 Gaming OC sürümünde de var. Daha önce bu başlıkta bir link vermiştim, herkes isyan.

Güya benimki revizyona girmiş sürüm ama tamamiyle rezalet. İki adet 8 pin güç pinini takmak 1 saat sürermi? Gigabyte ise evet sürüyor. Kardeşim de tez canlı olduğu ve kartsız da kalmamak için iade etmedi, ben yüz kere iade etmiştim.

Gigabyte globale mail attım, pinleri söküp açılı foto çekermisiniz diyor, 1 saat daha uğraşamıyacağım için sökmedim tabii ki.

Bu yüzden gigabyte 3070 veya 3080 alacaklar dikkat etsin, piyango size de çıkabilir.

https://forums.overclockers.co.uk/threads/3080-3090-3070-gigabyte-eagle-gaming-oc-vision-power-connector-concerns.18900176//

• 
Sayfa: önceki 17991800180118021803
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.