Şimdi Ara

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] (1799. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
46.007
Cevap
245
Favori
2.619.304
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17971798179918001801
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bakalım bu akşam göreceğiz en azından artık ne çıkacaksa ama stok olarak umudum pek yok. Amazon'dan ne denk getirebilirsek o olacak ancak işte.

• Bluepower kullanıcısına yanıt

Hocam laptopların Allah belasını versin. Sırf taşınabilir diye hayvan gibi fiyat farkı var. Asıl şu durumda benim komiğime giden bazı dizüstülerdeki ekran kartının masaüstü versiyonu laptopun kendisinden daha pahalıya satılıyor NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] 

• Merhaba 3060ti ve 3070 piyasası nedir? 6k bulabiliyor muyuz bir şekilde acaba hangi modeller vs bilgilendirebilecek var mı?

• dcorp D kullanıcısına yanıt

Olaya gel, 1719 euro güncel kurdan 2088 usd olarak çevriliyor. Çok sevgili bankam 2160 usd olarak çevirmiş ve bana 72 usd esktra maliyet çıkartmış. Arayıp sordum diyor banka kurları böyle...

72 usd dediğin 540 tl, bana ekstradan 540 tl kitlediler. Bu durumda kart bana 16210 liraya gelmiş oldu ki işte bu rakam şimdi üzdü beni. 15.5k falan psikolojik olarak daha iyiydi...

İyi ki usd ekstre alıyorum bir de usd yi try ye çevirseler ne olacaktı kimbilir... Euro ekstre de olsaydı keşke..

İyi patladım, geçmiş olsun bana. (gerçi elimde ucuzdan alınan dolarlar var ama ne olursa olsun, her türlü 72 dolar geçirdiler)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dcorp -- 12 Ocak 2021; 16:46:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hicks

O nasıl marka öyle ilk defa duydum NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] 

• Hicks kullanıcısına yanıt

bilinmedik marka çünkü, alacaktım ben cesaret edemedim

• quote:

Orijinalden alıntı: kartalım

bilinmedik marka çünkü, alacaktım ben cesaret edemedim

Ne farkeder chip aynı chip bunlardan bol bol alıp şöyle bir şey mi kursak, ayda temiz 20.000$ kazandırır. NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] 

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: Shadow Ryzen

RX 5700 XT'yi sattığıma göre sanırım benim için PC oyunculuğu bitti  

Stok yok kartlarda. Yakında bu oyun konsollarındaki kartları söküp mining yapmaya başlarlar diye korkuyorum.

kaça gitti hocam

Çift kişilik divanı bitcoin düzeneğine çevirmişler, 78 ekran kartı koymuşlar. Biz olsak bu düzenekle RDR 2 oynardık. Vizyonsuzuz demek ki.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nicholai Hel

Çift kişilik divanı bitcoin düzeneğine çevirmişler, 78 ekran kartı koymuşlar. Biz olsak bu düzenekle RDR 2 oynardık. Vizyonsuzuz demek ki.

100k USD maliyeti var, 5 ayda kendini amorti ediyor, sonra gelsin ayda temiz 20.000 USD. NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hicks -- 12 Ocak 2021; 17:10:27 >
  • coil whine ile ilgili bi sorum var arkadaşlar gigabyte 3080 oc vision ekran kartımda +300 fps almaya başlayınca çok sessiz ortamda coil whine duyuyorum fakat 250fpslere sabitleyince ses yok fps ile alakası ne bu durumun anlamadım fps arttıkca ses artıyor gibi

• Amazon germany kargo durumlarını merak edenlere 10 ocakta verdiğim siparişi bugün kargolandı.

• MysticDesign kullanıcısına yanıt

Konu dışı ama avatarınızda bulunan kağıt canımı çok yaktı zamanında, görünce eski duygularım canlandı NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] 

• MysticDesign kullanıcısına yanıt

Kısaca söyleyim ekran kartından çekilen Watt arttıkça cw artar. Deneyimlerime göre kartına göre değişmekle birlikte yaklaşık tüm sistemden çekilen güç 300-350W dan sonra başlıyor cw. Benim sistemim boşta 90-100W güç çekiyor, ekran kartı özelinde konuşacak olursak demek ki ekran kartı 150w dan sonra cw başlıyordu 3070 Gaming X Trio'ya kadar. Bu kart gayet sessiz hem soğutma hem de cw konusunda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NoSebo -- 12 Ocak 2021; 17:23:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dcorp

Olaya gel, 1719 euro güncel kurdan 2088 usd olarak çevriliyor. Çok sevgili bankam 2160 usd olarak çevirmiş ve bana 72 usd esktra maliyet çıkartmış. Arayıp sordum diyor banka kurları böyle...

72 usd dediğin 540 tl, bana ekstradan 540 tl kitlediler. Bu durumda kart bana 16210 liraya gelmiş oldu ki işte bu rakam şimdi üzdü beni. 15.5k falan psikolojik olarak daha iyiydi...

İyi ki usd ekstre alıyorum bir de usd yi try ye çevirseler ne olacaktı kimbilir... Euro ekstre de olsaydı keşke..

İyi patladım, geçmiş olsun bana. (gerçi elimde ucuzdan alınan dolarlar var ama ne olursa olsun, her türlü 72 dolar geçirdiler)

hocam o yüzden ben 16k dedim size zaten. ince yaptım orada görmediniz.

herkes öper de banka boş durur mu ama değil mi... NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] 

dua edin de gece geç saatlerde makas açıkken çekmedi ücreti. yoksa dolar 7.5 iken direk acımadan 8.0 falan alıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Paradoxe -- 12 Ocak 2021; 17:22:15 >

• Hocam, iade süresi ne kadar ? amazon tr gibi 2 aya yakın süre veriyor mu ? birde iade için ptt, dhl vs. kendimiz bir kargoya verip ücretini mi sonradan istiyoruz eski amazon.de günleri gibi. Amazon.com.tr üzerinden "amazon germany" satıcısı ile alınan ürünlerden bahsediyorum tabi direk amazon.de değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: maxpeck

Hocam, iade süresi ne kadar ? amazon tr gibi 2 aya yakın süre veriyor mu ? birde iade için ptt, dhl vs. kendimiz bir kargoya verip ücretini mi sonradan istiyoruz eski amazon.de günleri gibi. Amazon.com.tr üzerinden "amazon germany" satıcısı ile alınan ürünlerden bahsediyorum tabi direk amazon.de değil.

20 Şub 2021 tarihine kadar iade edilebilir yazıyor. Kart için ise 21 ocakta teslim gözüküyor. İlk siparişi geçtiğimde 23 ocak-1 şubat arası teslim yazıyordu.

• Evet rtx 3070 gaming pro az once yola cikti ingiltereden. Amazon stok veriyorsa para cektiyse 2-3 gun icinde kargoya cikariyor demektir bu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Yarın ethereum yine 100 dolara düşerse 5 ayda parası mi çıkıyor başka bir şey mi bakalım :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 17971798179918001801
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.