Şimdi Ara

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] (1716. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
46.007
Cevap
245
Favori
2.619.494
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17141715171617171718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aslinda 3080 yapacaktim 300 lira daha koyup ama ureticiler zam yapti riske girmek istemedim
  • Lenneth- kullanıcısına yanıt

Ben de indirim falan oldu diye düşündüm. Bu hesapla bedavaya alacağım belki de kart düşürebilirsem. NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] 

• Lenneth- kullanıcısına yanıt
    Luffwaffe tactics tebrikler.
  • Wadjet kullanıcısına yanıt
    Aslinda 3080 istiyodum, 4500 4600 e alirdim 3080 guzel bi model ama 1080pde oynuyorum, zamda geldi dedim bosver ne gerek var
    Bu arada aksam ustu Qp bilisimi aradim. Yarin 12 den sonra asus 3060 ti ve 3070 girecekmis stoga. Asus yuzde 20 zam yapti onu yansiticaz dedi ama fiyat vermedi. Alacak varsa haberi olsun..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lenneth- -- 6 Ocak 2021; 22:17:0 >
  • 3070 tuf oc , saat hızı 2100 e sabitleniyor, 4 k valhala ultra da 50 fps ortalama , gayet iyi , 3080 ile 4-5 fps fark var , tabi giriş seviyesi kartıydı 3080 bu kart harika gibi🤭

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]
  • Arkadaşın biri fiyatlar düşecek almayın diyordu. Evet haklıymış en ucuz satan sitelerin birinde fiyatlar dip yapmış.

• MALİ MÜŞAVİR kullanıcısına yanıt

Onu deyip de almayın konusunu açan arkadaş, kartını aldı. Hatta aldığı karta konu açtı :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeGetBe -- 6 Ocak 2021; 22:44:28 >
  • hoaydaa, arkadaş intihar ederken, forumun ve dünyanın sesi olmuş, ona bir de stok oyunlarını eklemek lazım, 2021 medeniyetinde, stok yetiştirilemiyormuş, yersen, şu saaten sonra bence bekleyebilen beklesin, 3060 ultra ile 3070 ultra da gelir 20 gb 3080 gelir, bunlar utanmadan, 50 dolar zamlı çıkarır, üzülürsünüz, nvidia sever böyle işleri, amd ise eminim xt serisi ile bu nesli kapatır, geçen nesilde de olduğu gibi, olması gereken bu, nvidianın ayarlarıyla oynamalarını da unutmamak lazım, bu 12 gb lik kartları çıkartan tamamen amd bence, ihtiyaç yoksunluk vs değil, olsa 3070 3080 e bunları koyardı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • D.Va kullanıcısına yanıt

Bakınız bu resim toptancının bayiye satış fiyatı. Geçen hafyaya kadar 650-700 dolardı 900 dolar çekiyor şimdi toptancı.

• arkadaşlar ben Palit 3070 GamePro kartımı direkt distribütör üzerinden aldım, merakımdan her gün saplantılı şekilde sürekli e ticaret portalları üzerinden stoklarına ve gelecek mallara bakıyorum.

sitelerinde Palit ve Inno3D 3060 ve 3070 kartlar yolda gelecek görünüyorken şu an kartların stok isimleri bile sistemleri üzerinde görünmüyor, siteden kaldırmışlar, 3 hafta önce konuştuğumda kartlar iki haftaya gelecek diyorlardı üstelik.

keza bir kaç dsitribütör sayfasında daha ne kart stoğu var ne de yolda gelecek ürün görünmüyor...

velhasıl bu durumlar hayra alamet değil...

bu mining bizi fena vurdu ve vurmaya devam edecek gibi.

etrafımda casual oyun oynayan, mining ile hiç alakası olmayan bazı arkadaşlarım bile bir kart alıp mining yapsam da 6 ayda kartın parasını çıkartsam demeye başladı.

• MuratBayrakçı kullanıcısına yanıt

Hocam el altından satıyorlarlar artık o yüzden gözükmüyor.

• eğer bu gerçek ise daha da söyleyecek bir şey kalmadı...

• simdi zammi asus mi yapti nvidia mi ? diger markalarda bi artmis gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarin QP bilişime asus 3060 ti ve 3070 girecek oglen 12 den sonra. Dual,tuf falan varmis. Alacak varsa alsin kurtulsun cok ararsiniz bu fiyatlari.

Qp daha uygun satar digerlerine gore hem.
  • @ZacDoUrden mesaj yazamıyorum hocam, sms onayım olmuyor buradan cevap vereyim.

çalıştığım firma distiribütörün bayisi konumunda, ürünü direkt çalıştığım firmaya alıp, çalıştığım firma üzerinden adıma şahsi fatura kestim.

• Psikobat P kullanıcısına yanıt

Tekrar deneme için 6 saat çalıştırdım

88 mh ile aylık 198 dolar gözüküyor.Benim açımdan değmez ama yapılabilir gibi.

• 
Sayfa: önceki 17141715171617171718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.