Şimdi Ara

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] (1714. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46.006
Cevap
245
Favori
2.619.133
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17121713171417151716
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Allah'tan ilk çıktığı sıra almışım kartı.

• Bana cevap verebilecek bir arkadas yok mu :(
  • https://www.amazon.com.tr/GEFORCE-TUF-RTX3070-O8G-GAMING-GDDR6-256bit-2xHDMI/dp/B08LLG9KQT?psc=1 evet zamlar yansımaya başlamış heralde..

edit: 7600+100 tl idi satıldı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheBrandy -- 6 Ocak 2021; 19:33:30 >
  • MALİ MÜŞAVİR kullanıcısına yanıt

Anlamadığım nokta şu kartı alan arkadaş hangi amaçla kullanacağını size bilgi vermek zorunda mı bu yaklaşım yanlış bence...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Protesto amaçlı ilan açmak sonra da millet çakınca da hemen ilanı kaldırmak..

koptum valla :) alemsiniz ya..

• ALONE06 kullanıcısına yanıt

burada alsatcılara yer yok  

Buradaki forumdaşlar, ellerinden geldiği kadarıyla kart bulamayanlara ve kart ile ilgili sorun yaşayanlara yardımcı olmak için konuya giriyor, link paylaşıyor. Al-sat yapmak isteyenler için ben kendi adıma paylaşım yapmam açıkcası. Bu yüzden boşu boşuna konuyu işgal etmek gereksiz olmakla birlikte ve gerçekten kart almak isteyen forumdaşları konudan uzaklaşmasına neden oluyor. İlave olarak al-sat yapma zihniyetteki insanlar yüzünden dolaylı kart enflasyonu oluşuyor ve zaten fiyatlar uçmuş durumda olduğundan uygun fiyata kart bulmak zorlaşıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NoSebo -- 6 Ocak 2021; 19:50:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SLaYeR KiNG

Protesto amaçlı ilan açmak sonra da millet çakınca da hemen ilanı kaldırmak..

koptum valla :) alemsiniz ya..

Millet çakınca derken? kimseden gizlim saklım yok, kimseninde hesap sormaya hakkı yok. Satacak olsamda koyar satarım kimse bunu sorgulayamaz. insanların gözüne soka soka kart satanlara laf atıcaksınız. Kullanmak için kart arayıpta fırsatçılar yüzünden kart bulamayanlara değil...

‘’Bu macera benim için burada biter Allah kart bulamayanın yardımcısı olsun...’’ bunu okuyunca siz ne anlıyorsunuz acaba. Ben kullanmak için aldığını anlıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NoSebo

Buradaki forumdaşlar, ellerinden geldiği kadarıyla kart bulamayanlara ve kart ile ilgili sorun yaşayanlara yardımcı olmak için konuya giriyor, link paylaşıyor. Al-sat yapmak isteyenler için ben kendi adıma paylaşım yapmam açıkcası. Bu yüzden boşu boşuna konuyu işgal etmek gereksiz olmakla birlikte ve gerçekten kart almak isteyen forumdaşları konudan uzaklaşmasına neden oluyor. İlave olarak al-sat yapma zihniyetteki insanlar yüzünden dolaylı kart enflasyonu oluşuyor ve zaten fiyatlar uçmuş durumda olduğundan uygun fiyata kart bulmak zorlaşıyor.

Hocam buraya link paylaşım yapanların, yorum yapanların çoğunluğu sizin dediğiniz sınıfa girmiyor. Ucuz bulup karla satmak için burayı takip eden fırsatçılar tanıyorum...

• Winter Is Coming kullanıcısına yanıt

Forum da ki kullanıcıların çoğu al satci olmuş haberin yok galiba.. Malı müşavir adlı kullanıcı kartları hangi amaçla kullandığını soylebilir misiniz..

• Eğer siz o amaçla almadıysanız zaten bahsettiğim gruba girmiyorsunuz, içiniz rahat olsun. Ben al-sat zihniyetiyle buraya giren herkesi kastediyorum. Ve o arkadaşlar aslında kendi kuyularını kazıyorlar, çünkü dolaylı olarak kendilerinin de işi zorlaşıyor, en azından kar marjları düşüyor 

• komiks kullanıcısına yanıt
    Madem lafı ortaya attın ve tanıyorsun devamını getir hepsini teker teker yaz buraya. Ak koyun kara koyun belli olsun. Eğer devamını getiremiyorsan orası başka.

Burada aylardır kart bekleyenler almaya çalışanlar var, burada alsatcı miningci tiplere yer yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.amazon.com.tr/GEFORCE-ROG-STRIX-RTX3060TI-O8G-GAMING-256bit-1890MHz-2xHDMI/dp/B08NW3TVRT/

ASUS GEFORCE ROG-STRIX-RTX3060TI-O8G-GAMING 8GB GDDR6 256bit 1890MHz OC 2xHDMI 3xDP RGB EKRAN KARTI

₺7.432,33 + ₺107,39 Kargo ücreti

Pahalı ama belki isteyeni vardır.

Yanlış hatırlamıyorsam o da alsatcı geçen ay birkaç adet Asus satıyor idi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Winter Is Coming

Madem lafı ortaya attın ve tanıyorsun devamını getir hepsini teker teker yaz buraya. Ak koyun kara koyun belli olsun. Eğer devamını getiremiyorsan orası başka.

Burada aylardır kart bekleyenler almaya çalışanlar var, burada alsatcı miningci tiplere yer yok.

Merak etmenize gerek yok ifşa benim işim değil, forum ahalisi zaten kim nedir ne değildir biliyor...

• Burdakiler herseyin en pahalisini almayi hakediyorlar.Fahis fiyatlar hepinize layik.Satici istedigi fiyattan satmakta ozgurdur alan enayiler varken niye satmasinlar.

Akil yok mantik yok bu kisilerde 3070 gibi karta 11k vermek nedir yada 3080e 15k veriyolar.Alan oldukca satilir bak firmalar zam yapiyor neden millet aliyor cunku.

Amann banane ya isteyen istedigi fiyati verir.Sanki buraya yazinca vermiyorlar mi zevkle istekle veriyorlar.

• komiks kullanıcısına yanıt

mesela ben bilmiyorum beni bilgilendirebilirsiniz, kim bunlar ? yani burada kendinizden emin bir şekilde "Ucuz bulup karla satmak için burayı takip eden fırsatçılar tanıyorum... " yazdığınıza göre ifşa felan umrunuzda değildir diye düşünüyorum. lafı attınız devamını getirmeniz gerekiyor bence.

• Lenneth- kullanıcısına yanıt

Merhaba,

Ekran kartınız hayırlı olsun. Ekran kartı elinize ulaşır ulaşmaz seri numarasını kontrol edebilir misiniz? Seri numarasının ilk iki hanesi üretim yılını, üçüncü ve dördüncü haneleri ise üretim haftasını gösteriyor. Kullandığım ekran kartı, 2020 yılının 42. haftasında üretilmiş ve pinlerde herhangi bir problem yok. Pin probleminin 39. hafta ve sonrasında düzeltildiği konuşuluyor. Yaşadığım tek sıkıntı coil whine. Sanırım Nvidia'nın 3xxx serisinde coil whine'sız model bulmak piyango tutturmak gibi bir şey.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ..Knight.. -- 6 Ocak 2021; 20:11:39 >
  • MALİ MÜŞAVİR kullanıcısına yanıt

Hocam forum da her 3 ilandan biri size ait en çok ürün satan ilan açan sizsiniz yani bu tespiti sizin yapmanız bana pek anlamlı gelmedi.. Tepkiniz kime nereye..

• 
Sayfa: önceki 17121713171417151716
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.