Şimdi Ara

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] (1718. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
46.005
Cevap
245
Favori
2.618.606
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17161717171817191720
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

kaça aldın bide hangi kartı

• Saka gibi ya bu nedir. 4500 tl'lere 2070s almadim dolar karsiligini tutup yeni seriyi bekleyeyim dedim. 3000 serisi cok guclu ve goreceli olarak ucuz gelince oley bekledigime degdigini dusundum ve olan oldu. 1k dolara kart bulunmuyor tr'de. 2080s fiyatina 3060 ti satiliyor. Istedigin modeli bulamiyorsun. Ustune zam geldi. Ustune amd(yillar sonra duzgun bir kart cikartti****) afk duruyor kart satmayi durdurdu full konsollara kart uretecek heralde. Ee simdi yari yariya fiyatla ayni performans olmasi gereken kartlar hem bulunmaz hem de daha pahali oldular. Hadi neyse ucuz bir kart alayim 1080p oynayayim diyorum 2060 olmus 5k tl. 1660 ti 3k tl. 1 gram istek kalmadi icimde

• imparator632 kullanıcısına yanıt
    6400, gigabyte 3070 vision hocam
  • Lenneth- kullanıcısına yanıt

vay anansını benim kardeşim kazık yemiş ozaman diyimde iptal etsin 7400 e gaming oc olanını aldı NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] 

Suan zam geldi gibi gozukuyo etmeseniz daha hayirli gibi ama bilmiyorum
  • Lenneth- kullanıcısına yanıt

Bugünmü aldın reis sen kaç gibiydi

Aksam 7de aldim. Ama oncesindede stoga girdi 2 3 kere gordum yakalayamadim. Toplu alinmasin diye tek tek mi koyuyolar napiyolar bilmiyorum
  • Amazonmuydu bite taksit varmi tek cekimmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Ben tek cekim aldim, amazon tr uzerinden amazon almanya gonderimli taksiti bilmiyorum
  • kafalarına göre fahiş fiyattan bize kart satan tüm sitelerin buradan a.... k......

fiyatlar artacak diye önceden kart stoklarını kaldıran tüm sitelerin a.... k......

adamlar bir karttan 1-2 bin tl kazanıyor minimum allah böyle düzenin belasını versin yeter artık olan hep son kulanıcıya bize oluyor alt tarafı akşamlar 2-3 saat oyun oynayacağım daha çok yazarım da neyse...

• quote:

Orijinalden alıntı: Finwe.

3060 Ultra 3070den daha mı iyi olucak?

Hayır.

• 3090'la nvdia dünyasına adım attım bakalım.

• RDR 2 de 2K, herşey ultrada deneyip, fps ve mhz değerini paylaşır mısınız?
  • 793€ hocam normalde 650 falan amerikadan almanyaya geliyor almanyada yasiyorum amazon gümrük vs aldi 800 den biraz az oldu ama iyi yani fiyat olarak millet 1k ya satiyor.

@kaos87 https://discord.com/invite/EqXTNc2F ben bu discord adresini kullaniyordum hocam oyundayken direk bildirim geldi stoga girdi diye cat aldim amazonda one click buy aktif diger türlü imkansiz alamazsiniz kart gireceksiniz vs.

• NoSebo kullanıcısına yanıt
    Oyunun kendi benchmarkında ve oyun içi değerleri, rdr de 1950 1980 lerde kalıyor mhz 100% optimize mi emin değilim , extra grafik ayarlarınıda alabildiğim en yükseğe aldım , biraz karışık bu oyunun grafik seçenekleri 😂

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-CA06FE1EE -- 7 Ocak 2021; 5:55:4 >
  • SIKINTI MI VAR kullanıcısına yanıt

Bunu denetleyen bunu yapanların tepesine çökecek al sana 1 milyon ₺ ceza şimdi sat bakalım diyecek bir mekanizma yok. Herkes tuttuğuna geçiriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snakefatih -- 7 Ocak 2021; 8:19:39 >
  • TeşekkürlerNVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] 

• 
Sayfa: önceki 17161717171817191720
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.