Şimdi Ara

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] (1715. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
46.007
Cevap
245
Favori
2.619.505
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17131714171517161717
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tesekkur ederim bakacagim. Simdi bu kart turkiye icinde gigabyte garantilimi oluyor?

Sorun cikarsa giga turkiye servisine yollayabiliyormuyum?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ALONE06

Hocam forum da her 3 ilandan biri size ait en çok ürün satan ilan açan sizsiniz yani bu tespiti sizin yapmanız bana pek anlamlı gelmedi.. Tepkiniz kime nereye..

’Bu macera benim için burada biter Allah kart bulamayanın yardımcısı olsun...’  siz bu kelimeden ne anlıyorsunuz onu yazarmısınız neden lafı kıvırıyorsunuz.

Ben hangi aldığım kartta bunu yazdım? gösterebilirmisin.

Üstelik alıp satması umrumda bile değil isteyen istediğini yapabilir.

• Lenneth- kullanıcısına yanıt

Önceki mesajlara bakarsan benim yaşadığım sıkıntıyı görürsün Gigabyte şu an piyasadaki en tehlikeli kart. Yurtdışı forumları ve Reddit dolu şikayet mevcut. Bende bugün iade ettim kartı bakalım firma umarım sıkıntısız iade gerçekleştirir. Aynı üründen alan bir arkadaş daha var forumda onun güç kaynağı kablosu delikleri büyük olduğu için yada kart soket girişi sıkıntısız olduğu için kullanıyor. Tamamen şans işi... Bu arada üretim parti no 2043 hala bu sıkıntı yeni üretim kartlarda mevcut olduğunu belirten kullanıcılar mevcut.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wish26 -- 6 Ocak 2021; 20:37:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Bu konuda bilgim yok maalesef.

• 3080 eagle ekran kartımı model düşürme yaptım 😂 günde 2-3 saat anca vakit bulabildiğim için ve 3600 x ile ciddi darboğaz yaşadığım için en mantıklı seçim düşürmek diye düşündüm , alan arkadaş e spor cafe sahibiydi 5 farklı model vardı , içinden tuf oc yi seçtim, şuanlık bana yeten bir performansa sahip , 2 k da bazı oyunlarda 3080 den daha yüksek fps aldığımda oldu 😂 darboğaza dikkat etmek lazım çok fark ediyor harbiden , herkese keyifli alışverişler umarım kendine göre kart bulur herkes .

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]

• wish26 W kullanıcısına yanıt
    Gecmis olsun. Umarim bendede cikmaz... Amazon almanyanin iadede sorun cikaracagini sanmiyorum. Gelip gidene kadar cok zaman gecer sadece, hakkim var ise degisim isterim herhalde yenisi ile oyle bir durumda...

Kac gunde geliyor bu arada bilgin varmi? Erken geldigi olmuyormu? Sipariste yazan tarihtemi geliyor illa.
    Türkiye servisi bakmaz. Amazon Almanya ile irtibata geçmeniz gerekiyor.

Amazon’dan almadım ben alan arkadaşlar yazdı önceki sayfalarda incelersen görebilirsin ne kadar zaman aldığını.

• quote:

Orijinalden alıntı: komiks

Millet çakınca derken? kimseden gizlim saklım yok, kimseninde hesap sormaya hakkı yok. Satacak olsamda koyar satarım kimse bunu sorgulayamaz. insanların gözüne soka soka kart satanlara laf atıcaksınız. Kullanmak için kart arayıpta fırsatçılar yüzünden kart bulamayanlara değil...

Alıntıları Göster

Çakınca; millet anlayınca demek oluyor. Bu başlıkta sizin ilanı paylaşılmasaydı; ilanı kaldıracak mıydınız? Madem protesto ediyordunuz neden protestonuz ilanınız ifşa olunca hemen bitti peki?

Kimse satış/alış zabıtası falan değil, şakayla karışık yazdım ben zaten.. yoksa beni ilgilendiren bir şey yok aslında. İsteyen istediği fiyattan satar ve satıyor da zaten.

Benim üzüldüğüm parasını kıt kanaat biriktirmiş, bilgisayar toplayacak sınırlı bütçesi olanlar arkadaşlar için. Örneğin; Hepsiburada 6400TL'ye 3070 ilanı koyuyor uyanıklar hemen yapıştırıyor ertesi gün forumda ve ya sahibindende 7.000TL'ye ilanını görüyorsunuz.

• wish26 W kullanıcısına yanıt
    Amazon ile gorustum. Bir problem cikarsa sadece iade oluyormus. Degisim ve onarim mumkun degilmis.

Rtx 2000 serisinde gigabyte global garanti veriyormus ama 3000e veriyomu bilmiyorum..
    Bir arkadas vermiyor yazdi az once

Global garanti sadece Evga veriyor.

• 2070 Super alsak mı? 3060 ti falan kovalamaya gerek var mı o kadar?

• EleSuDökenSuat kullanıcısına yanıt

3060Ti'nin dengi 2080super modeli

• quote:

Orijinalden alıntı: end0plazmikretikulum

3060Ti'nin dengi 2080super modeli

O kadar fark var mı hakikatten ama pc lazım toplayacağız 10 hafta bir ekran kartının peşinde koşmak mantıklı mı?

https://www.guru3d.com/articles_pages/palit_geforce_rtx_3060_ti_dual_oc_review,1.html

Karşılaştırmalı oyun testlerine göz atabilirsiniz. Büyük stok sıkıntısı var evet bu yüzden fiyatlar da balonlaşmış durumda

• quote:

Orijinalden alıntı: end0plazmikretikulum

https://www.guru3d.com/articles_pages/palit_geforce_rtx_3060_ti_dual_oc_review,1.html

Karşılaştırmalı oyun testlerine göz atabilirsiniz. Büyük stok sıkıntısı var evet bu yüzden fiyatlar da balonlaşmış durumda

Oyundan ziyade render performansı veren bir bilgisayar kurmam lazım. İş amaçlı alacağız o yüzden. n11 sitelerinde 3070 lerde 7500 düzeylerinde onlar alınır mı?

Bir şey değişmeyecektir. 3070ler daha yeni 6400lerden satılıyordu ama nvidia kartlara zam yaptı da deniliyor, artık internetten iyice araştırıp karar verebilirsiniz. 5500 civarına 3060Ti'ler 6400lerde 3070ler satılıyordu daha yeni şimdi fiyatlar uçtu kimse ne olacağını da kestiremiyor açıkçası

• end0plazmikretikulum kullanıcısına yanıt
    Btc 35 bin dolar oldu. Cakilmazsa piyasa duzelmez.

Bu arada turkiyenin en ucuz 3070 kartini aldigimi gururla dh foruma bildirmek isterim. Çok zorlu bir surecti

Giga 3070 vision 4200 liraya geldi bana

O fiyattan nasıl aldınız hocam?

• Wadjet kullanıcısına yanıt
    MSI 5700 Evoke vardı bende 2800e aldım 3500e sattım. Üstüne 500 lira koydum Sapphire 5700 XT Nitro+ SE aldım forumdan. Onu aralık ayının son haftası 4700e sattım. Üstüne 700 lira koydum 5400 liraya geçen pazartesi msi 3060 Ti Gaming X Trio aldım. Dün o kartı 6200 liraya sattım. Bugünde üzerine 200 lira koyup Gigabyte 3070 Vision aldım.

Cebimden 4200 lira cikmis oldu totalde
  • 
Sayfa: önceki 17131714171517161717
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.