Şimdi Ara

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] (1376. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
46.007
Cevap
245
Favori
2.619.490
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13741375137613771378
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

eeee burda incehesap,hepsiburada,tekramarket,vatan v.s yok.    

• Chrome ile ürünlerin fiyat düşüşü veya stoğa girdiğinde tarayıcı eklentisi ile kontrol etsem

Ve mobil uygulama yazsam oraya bildirim attırsam

Kullanılır mı? ben kendim için yapcam zaten

Evde bilgisarayı açık bırakcam her 10 saniyede sayfayı yenilicek ve istediğim kriterler olursa telefonuma uzun titreşimli ve özel sesli bildirim atcak

mantık lı mı, 😂 isteyen olursa kurarım onada
  • asdfafa AleynaFox nedir sdfşlsdlgsfs

• quote:

Orijinalden alıntı: FyKy

hani bu 3070'in fiyatı 499 dolar olacaktı. Kart resmen karaborsa olmuş. Milleti düdüklüyorlar.

ben aldığım fiyatın altına satıyorum kartta heryerde var bu kanıya nasıl vardınız

• qokhan11 Q kullanıcısına yanıt

Alsam mı acaba bende ? Gamerock 3080 oc var kutu içinden çıkanı beğenmediğim için takmadım.Benim kasanın kartı tutuğu yerler 4 adet vida elimle filan yokladım oynamıyor kart ama bilemedim.Ekran kartının altında ki bütün slotlar da parça takılı bu aparatın vida delikleri geniş belki üst üstte vida ile takarım denemek lazım.

• Alkımm kullanıcısına yanıt

Bu ürün inanılmaz kalite ve güzel bir ürün çok incelemesini izledim. Lakin benim kartı da iki vida ile tutturdum çokta sağlam oldu eğilme vs yok, o yüzden durduk yere bu ürüne para vermek istemiyorum. İlerleyen zamanlar da belki sarkma olabilir o zaman almak gerekir elbette.

• Sabitleyiciden Inno3D'nin kutusundan çıkıyor bu arada. Üzerinde Geforce RTX yazan metal bir aksam, o linkteki gibi RGB veya onun kadar uzun değil ama yeterince sağlam duruyor. Ben taktım.

• quote:

Orijinalden alıntı: KılarkGeybıl

Simdi fps oranlarini goster bakalim ucusu görelim

Öğleyin eve gidince bakayım.

Verdim siparişi incelemelerinde güzel duruyor benim kasasın fan düzeni ile de uyumlu durduk yere masraf çıktı. 

• Alkımm kullanıcısına yanıt

Hayırlı olsun.  bende ilkten illa alayım diyordum ama daha eksiğim var o yüzden onu 2. plana attım şimdilik. P500A kasam var kendi fanlarını kullanıyorum çok fazla gürültülü, önce onları değişmem lazım. Aklımda Corsair QL140 Fanlar var lakin bunlarda çok pahalı 2'li set 800-900 TL arası bana 4 adet lazım. Bakalım ne yapacam  

• pepe7115 kullanıcısına yanıt

• Arkadaşlar elimde gigabyte rtx 3070 gaming oc var sıfır aldığım fiyattan verebilirim 6800 ayrıca 3080 olanı da 9500 verebilirim. düşünen pm üzerinde dönüş yapsın.

• Sarı sitede rtx 3070 3 fanlı ventus 6500 tl tr garantiliymiş düşünen bakabilir
  • 499 dolar, stock kartın kendisi. OC yapılmış, RGB veya soğutma eklenmiş kartlar o fiyattan çıkacak diye bir şey yoktur. Türkiye fiyatlarını savunmuyorum ama o konuda bir yanlış algı var.

• quote:

Orijinalden alıntı: FyKy

Asus'un fiyatlarının bu kadar yüksek olmasının arkasında türkiye distribütörünün çakallığı da olabilir.

İnşallah MSI SUPRIM modeliyle birlikte birlikte bu rog serisinin yüzüne tüküren bile kalmayacak dilerim onun fiyatı Asus'tan uygun olur da, daha alınabilir olur.

Bir de 8500TL'ye 3080 bulabilecek zamanlar oluyor ara ara.. bu fiyatın üstüne %60 daha para verip de en fazla %5 daha fazla performans alacak arkadaşlar oluyor onlara de selam olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SLaYeR KiNG -- 25 Kasım 2020; 13:6:38 >

• -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AleynaFox -- 30 Ocak 2021; 23:40:8 >
  • AleynaFox kullanıcısına yanıt

13 bin verip rtx 3080 strix aldınız dimi yanlış anlamadım ?

• AleynaFox kullanıcısına yanıt

ben de gördüm demek ki tek stok varmış sonradan fiyat yükseldi

hazır ryzen sistem varken 6800 xt aib leri de görmek istiyorum

güle güle kullanın umarım sorunsuz bir kart gelir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sithicus -- 25 Kasım 2020; 13:7:30 >
  • JeaLeusy kullanıcısına yanıt

Bunun üstüne size müstehak diyerek sabahki fiyata cekti adamlarda fiyatı.

Corsair QL140 2 adet

COOLER MASTER SickleFlow 120 6 adet

Cooler Master MFL-B2DN-18NPA-R1 6 adet

Oldukça sessiz bir düzenek bu PHANTEKS ENTHOO 719 ile kullanıyorum.Destek aparatını bağlar komple bir foto atarım.Tek korkum ses kartı m2 kartları var alta onlara değmesin yeter.Palitin kutusundan çıkan plastik hem çok kaba hem çok kalın onu takım araya vida ile diğerlerini bağlayamıyordum bu biraz ince metal olduğu için takarım diye düşünüyorum.

• 
Sayfa: önceki 13741375137613771378
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.