Şimdi Ara

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] (1377. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
46.007
Cevap
245
Favori
2.619.316
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13751376137713781379
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• pepe7115 kullanıcısına yanıt

500 dolar mı bu fiyatlar?

• 12-13k ya asus rog alan insanları da anlamıyorum ha.Ver 3 daha en ucuz 3090 nı al o zaman her şekilde daha iyi NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] 16-17 e gamerock 3090 oc var mesela .

• quote:

Orijinalden alıntı: Alkımm

12-13k ya asus rog alan insanları da anlamıyorum ha.Ver 3 daha en ucuz 3090 nı al o zaman her şekilde daha iyi  16-17 e gamerock 3090 oc var mesela .

palit kartlar tiplerinden kaybediyor direk ya biri kurba gibi diğeri pavyon gibi isterse 20 fps çok versin yine ısınamam ben ona kasasının içi gözükmeyenler yada önemsemeyenler düşünebilir NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] 

• AleynaFox kullanıcısına yanıt

Kasada gözüküyor diye ilk 3080 gamepro aldım sonra gamerock oc ile değiştirdim.Kurbağa candır bu süreçte hiç kartsız kalmadım hatta 9800 e asus rog denk geldim memnunum diye almadım bile.NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] 

• quote:

Orijinalden alıntı: ForqotteN

500 dolar mı bu fiyatlar?

nerede yaşıyorsunuz ülke olarak ben türkiyede yaşıyorum ülkenin geçim kaynağı vergi adam 500 dolara satıyor zaten başka ülkelerde burası türkiye 1 araba almak için 3 araba parası ödüyorsunuz 1 telefon almak için 2 telefon parası ödüyorsunuz bu sorduğun soruyu bu ürünlere çok çok fazla vergi koyan hükümete yazmalısın cimere filan yazın tüketici hakem heyetlerine gidin kalabalık meydanların birinde sesinizi duyurmak için kendinizi yakabilirsiniz 500 dolar nerde diye

iphone 12 pro max 1150 dolar satış fiyatı geçenlerde tr fiyatları açıklandı 16.999 tl

ve siz halen kalkmış türkiyede 500 dolar nerde diye soruyorsunuz

• ben 10k üzeri herhangi bir rtx 3080'i alanı anlamıyorum. Biraz sabırla yurtdışından 10 k altına alınıp geçilmeli. İlla garanti konusu dert ediliyorsa da 10k'ya kadar alınır geçilir Türkiye'den.

Daha dün RTX 3080 Evga XC3 Ultrayı 9300 liraya geliyor diye iptal ettim siparişi amazon.de'den. Önceden aldığım Palit gaming Pro OC 8300 liraya geldi. Şuan İstanbul'da. Palit gibi standart bir kart yerine strix falan alınca 10fps bile artısı olmayacak performans için 3-4 bin fazla ödemek çok enteresan. Ses için falan deniyorsa onda da kartın fanlarını biraz kısarsın daha sıcak çalışsın hiçbirşey olmaz. Bir de kasa içi görüntü deniyorsa, özel bir kasa seçilip, kasanın içine temel donanımlar hariç ekstra masraf yapılıp, kaliteli fan vs ya da custom sıvı soğutma yapılmadıysa palit gözükse ne olur gözükmese ne. Bir tek gerçekten özenerek bir kasa içi düzenleme yapıldıysa o zaman gidip de fazla para vereni haklı bulurum. Çünkü o iş bir nevi hobiye girer. Hobilerin de maliyeti gözetilmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZvAnA -- 25 Kasım 2020; 14:12:5 >

• Alkımm kullanıcısına yanıt

Pavyon gamerock olsa su an direk basarım. Haksızlık ettik o karta zamanında

• lemartes kullanıcısına yanıt

Oh olsun Kurbağa düşmanlarına NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]  Bu ön yargı kırıldı artık satışlarda iyi Palit sağlam döner Türkiye pazarına.3Dmark sayfasının güncel haline bir bakın isterseniz ilk 100 de 20 tane gamerock oc var NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] 

• quote:

Orijinalden alıntı: KılarkGeybıl

Simdi fps oranlarini goster bakalim ucusu görelim

Malesef pek de uçmadı hocam, galiba CPU hakikaten leş benim.

Aynı ayarlar, VSYNC off, MSAA X4:

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]

Aynı ayarlar, VSYNC off, MSAA off, FXAA on:

• İncehesaptaki diğer Strixte 14bucuktan gitti galiba. Daha çok bekler insanlar fiyat düşecek diye.

• LeftEyeNine L kullanıcısına yanıt
    60 a sabitlemis buda başarı hocam ama yeni cpu sart
  • lemartes kullanıcısına yanıt

Aynen şaka gibi. Adamlar 14-15k'ya alıyor. Sırf onlar aldı diye biz de oturuyoruz böyle.

• İnce hesap indirimleri inanılmaz gerçekten. Hepsiburada'nın 6.300₺ ye sattığı kartın fiyatını 12.758,42₺ olarak belirlemiş sonra %22 indirim yapıyorum bak size demiş 9.965,77₺'ye düşürmüş yetmemiş hadi bide cuma indirimi %17 demiş 8.299₺ ye alın gidin demiş. Güzel indirim gerçekten NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] 

200, 300 Bindirip indirirsin de bu kadar da bindirip indirilmez ya indirim yok bindirim var resmen. İşin acı tarafı da bu kartları aa indirim varmış diye alan insanlar var yazık valla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlperJk -- 25 Kasım 2020; 14:34:22 >

• AlperJk A kullanıcısına yanıt

Acımazdım. Sizde aynısını yapardınız. Malınız var adam 14binden almaya razı. Kim ayıp olur 11 e satamam lazım derki?

• Alkımm kullanıcısına yanıt

Aldığınız aparat sorun çıkarmaz diye düşünüyorum dediğiniz gibi metali ince olduğundan, bu ara da sizin kasa da kaç adet fan var hocam öyle NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]  QL140 lardan memnun musunuz ? bende öne 3 tane arkaya egzoz olarak 1 tane alacağım. QL140 lardan.

• quote:

Orijinalden alıntı: KılarkGeybıl

60 a sabitlemis buda başarı hocam ama yeni cpu sart

Eli kulağında ya, 2 haftaya bir şey patlatırım. Büyük ihtimal 5600x.

• LeftEyeNine L kullanıcısına yanıt
    Bende 5600x var ayni red dead de msaa fxaa kapali 2 k da 75 fps aliyorum 3070 le ve benim 5600x defult halde
  • 7 - 8k lık kartları 13k dan 14k dan almaya devam ettikçe çok bekleriz fiyatların normal durumuna gelmesini artık

• 3070i r5 3600 stock clockla kullanan var mı
  • 
Sayfa: önceki 13751376137713781379
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.