Şimdi Ara

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] (1154. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
46.007
Cevap
245
Favori
2.619.533
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11521153115411551156
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dolara yatırsa 2 haftada güzel para kaldırır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gedikpasha

Hocam pek hayali değil sanki :D

Eeyyy inventus sen kimsin ya.

Güzel para kankaa..

Şaka bir yanada bunlar vergisiz mi geliyor 🤔 şaşırttı beni 3200 civarı gelmesi. Normal şartlarda Avrupa ülkesi olduğumuz için dolar değil euro bazında hesaplanıyor bunlar dolarla aldılar sanırım gerçi çokta fark yok aralarında neyse stok olursa hayırlı olsun. 😏

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ben aldim inventustan fatura cikti. pek hayal degil :D oteki yerler 3500e koymus bekledigim o fiyatti aslinda. neyse konuyu islemci yapmayalim zen 3 tarafina bekleriz :D

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Newegg'den aldığım Asus kartımı ihtiyaç sebebiyle sat....

Şaka şaka. Bunlar son fotolar. Olursa bir 3dmark koyarım. 3080 kulübünden yazarım artık. Darısı diğer arkadaşların başına.

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]

• Kartım Palit Gaming Pro 3080 Bir iki uak nahoş ayrıntı haricinde memnun olucam galiba ben bu karttan :)

MSI AfterBurner'da ekran istatistiklerini tam olarak gösteremedim ve daha da önemlisi CSGO'da ortalama 250-300 fps alıyorum 1280x960 özünürlükte. Furmark testlerinde kart normal görünüyor ama özellikle CSGO'da aldığım FPS biraz hayal kırıklığı oldu. Mutlaka bir yerlerde bir ayarı değiştirmem gerekli ama ne olduğunu şu an için kestiremiyorum.

(250-300 FPS'de yeterli oalbilir belki ama ekran kartı incelemelerinde 1080P Tam ayarlarda 400-450 fps alanları görünce bi yerlerde sorun oldğunu düşünüyor insan)

Dediğim gibi bana sonuçlar normalmiş gibi geldi ama siz ne dersiniz arkadaşlar?

Furmark sonuçlarım;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thyke.mc -- 5 Kasım 2020; 16:29:25 >

• Yeni 3080 sahibi arkadaşlar klüb konusu ( Redstone) gelip detaylı O.C sonuçları,Port Royal, vs. tarzında paylaşım yaparsa sevinirizNVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] 

• 3080 sistem toplayanlar bi özelden veyahut buradan sistemini bana atabilir mi ? Tahmini bir bütçe hesaplamam gerekiyor da

• Affetmeyin beyler.3070 3080 ne buluyorsanız yapıştırın.Fiyata bakmayın.

• Bugun amazon.de den kargom elime ulaştı sormak istediğiniz bir sey olursa yardimci olmaya calisirim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Vallahi alan aldı kartları, yoksa her yeni stokta fiyatlar daha da uçuyor, işin ilginci hala alan da çıkıyor 12-13k gibi uçuk fiyatlara.

Dünkü Palit Gamerock OC 3080 fırsatı güzeldi, kaçıranlara cidden kötü oldu.

• Dolar la bilmem neyle alakası yok bu işin , hepsi buradadan bir kaç hafta önce 8000 lere satılan kartlar 11000 lira olmuş.

Ne yani dolar 15 liramı oldu?

Çok şey yazmak geliyor içimden de neyse...

Almayan arkadaşlar biraz daha sabretsin acele etmesin.

• quote:

Orijinalden alıntı: xBatu7x

Bugun amazon.de den kargom elime ulaştı sormak istediğiniz bir sey olursa yardimci olmaya calisirim

Hayırlı olsun tekrardan. son kez sitem ettim amazon desteğe mail yolu ile. Benden sonra sipariş verenler ürünlerine kavuştu diye.

Sizden kaç para çekti amazon?

DHL ile geldi sanırsam, ek bilgi istedi mi DHL gümrükte?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [__Zahid__] -- 5 Kasım 2020; 17:40:22 >

• quote:

Orijinalden alıntı: EmreDFace

Dolar la bilmem neyle alakası yok bu işin , hepsi buradadan bir kaç hafta önce 8000 lere satılan kartlar 11000 lira olmuş.

Ne yani dolar 15 liramı oldu?

Çok şey yazmak geliyor içimden de neyse...

Almayan arkadaşlar biraz daha sabretsin acele etmesin.

8400₺ den satan Hepsiburada’nın kendisiydi burada başka bir firma satıyor.

• amazon.de ye ftw3 ultra için yazdığımda gelen yorum şu

Order is packed and ready to be shipped order will be dispatch within 48-72 hours.

48-72 saat içinde yollancak deniyor. Fakat ben pahalıdan alanlardanım ve fiyatının düşeceğini beklemek iyimserlik gibi geliyor artık. Yine de iptal etmeyeceğim görüp öyle iptal ederim sanırım. Ama kararsızım da aynı zamanda 11.200 tl'ye geliyor fiyatlar hep uçuyor zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rainmaker6666

Co.Uk de gigabyte 550-600£ fiyatlarda.

Şu tüm kartlara bakıyorum beğenilmeyen palit bile gigabytdan ustun tasarımda

bu gigabyte tasarimcisi ilkokul terk galiba peynir tenekesi gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: Tinúviel

8400₺ den satan Hepsiburada’nın kendisiydi burada başka bir firma satıyor.

Alıntıları Göster

Yani şöyle düşünüyorum.

Asus firması şimdi bu ürünü 12 bin liradan koyduysa , hepsiburada satıcı olduğunda bize önceden sattığı gibi 3-4 bin lira altı fiyattan koymayacak heralde.

• 
Sayfa: önceki 11521153115411551156
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.