Şimdi Ara

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] (1127. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
46.007
Cevap
245
Favori
2.619.488
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11251126112711281129
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bilemiyorum hocam satılık mı dediğimde evet cevabını aldım. Arayıp sormak lazım. 11750 tl denildi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • iexplore kullanıcısına yanıt

Yuh be kardeşim kaç dolar da o parayı istiyor bunlar. Gerçi 3070 9bini geçmiş vatanda normaldir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkdevil35

Belki fiyat düşecek ancak dolar aldı başını gitti,dahada yükselecek gibi duruyor.Tam tersi daha da artabilir fiyatlar.

Alıntıları Göster

belki merkez bankası faizi 600bp artıracak ? kim bilebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi whitelated -- 3 Kasım 2020; 19:35:55 >

Gamerock oc ile 2bin fark var şaka gibi fiyat hadi bin lira olsa neyse. Vatan a geliyorsa hb amazon tr ye de düşebilir. Asus un tr distiribitörü penta mıydı?

Stok ne sitelerinde nede kendilerinde gözükmüyor. Özellikle aradım.

• zotac 3070, 471 pound idi, bitti 2 saniyede.

https://www.amazon.co.uk/dp/B08HRBR7K9

• Selamlar; merak edenler icin yaziyorum bende yardimi olur belki

Sabah 9 sularinda Gamegarajdan Palit Gamerock 3080 OC aldim.

Aksam 5 sularinda mail gelmisti kargo takip no ile.

Yani yalan yok aninda kargo yapiliyor.

• Evet arkadaşlar bekleyen kişiler için atıyorum bu mesajı.

Dikey montaj aparatı gelmiş arkadaşlar. Almak isteyen kaçırmasın. Ne yazık ki geleceği söylenen fan kontrolcü gelmeyecekmiş. Belki bir sonraki ürün çekmede getirtirler.

Sonra yok benim haberim yoktu yok bana biri haber vermedi vs demeyin tamam mı? NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] 

https://www.qp.com.tr/phanteks-dikey-ekran-karti-kiti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi defaulticus -- 3 Kasım 2020; 19:57:12 >

• parça güzel de kablo kalitesi nasıl acaba?

• SertyAdams kullanıcısına yanıt

Kablo pci-e 3.0 destekli ama buna göre alın derim.

pci-e 4.0 için de kablo yok o sebeple pci-e 3.0 ayarı yapılmalı anakart üzerinden.

• Güzelde, cidden çok pahalı değil mi ya ? bu paraya RGB'li orta ayarda kasa alınıyor. Bu tar ürünlerin en fazla 300 TL olması lazım. Bayağı abartı bir fiyat bu

• quote:

Orijinalden alıntı: defaulticus

Kablo pci-e 3.0 destekli ama buna göre alın derim.

pci-e 4.0 için de kablo yok o sebeple pci-e 3.0 ayarı yapılmalı anakart üzerinden.

Ayar yapılmasına gerek yok 4,0 a taksanda 3,0 olarak çalışıyor zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: qokhan11

Güzelde, cidden çok pahalı değil mi ya ? bu paraya RGB'li orta ayarda kasa alınıyor. Bu tar ürünlerin en fazla 300 TL olması lazım. Bayağı abartı bir fiyat bu

Aynen öyle zaten sadece kablo isteyen buradan alabilir fiyat gayet uygun.

https://urun.n11.com/kablolar/thermaltake-pci-e-x16-riser-cable-ac-053-cn1otn-c1-P351101766

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NoSebo -- 3 Kasım 2020; 20:24:12 >

• quote:

Orijinalden alıntı: SertyAdams

parça güzel de kablo kalitesi nasıl acaba?

Phanteks kaliteli markadır. Dikey montaj yeri olanlar sadece riser kablo yeterli olur ekstra holder almaya gerek yok.

• qokhan11 Q kullanıcısına yanıt

Yapacak bir şey yok. Ülkede herşey pahalı. Büyük ihtimal 8.5tl ile ülkeye girmiştir ürünler. Aşağıda amazon linki de var. Kendin sipariş versen yaklaşık aynı paraya geliyor.

https://www.amazon.com/Phanteks-PH-VGPUKT_02-Universal-Vertical-Pci/dp/B07MW73HTJ/ref=sr_1_1?dchild=1&keywords=phanteks+vertical+gpu-bracket&qid=1604422953&sr=8-1

• newegg deki fiyatlar neden daha ucuz? tr ye gelince vergi odenecegi icin mi?

• Aynen sadece kablo için güzel tercih olur fiyatı da gayet iyi

• quote:

Orijinalden alıntı: bekoc

newegg deki fiyatlar neden daha ucuz? tr ye gelince vergi odenecegi icin mi?

Hayır bildiğim kadarıyla Türkiyede vergi ödemiyorsun vergi dahil fiyatı. Newegg'den alışveriş yapanlar varsa ve vergi konusunda bizi aydınlatırlar ise sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NoSebo -- 3 Kasım 2020; 20:31:53 >
  • Dediğin gibi hocam amazonda aynı fiyata geliyor hemen hemen, ben p500a kullanıyorum çokta memnunum. Alırsam yine bu ürünü alırım kasamla uyumluluk açısından. Sanırım biraz daha beklerim fiyatların düşmesini acelem yok zaten ekran kartı içinde 2021 i bekliyorum. Tabi o tarihe kadar bu ürün tükenmezse.

• 
Sayfa: önceki 11251126112711281129
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.