Şimdi Ara

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
44.443
Cevap
325
Favori
2.427.687
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 1 sa.
  • Cevaplayan Üyeler 1796
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 72
  • Ortalama Mesaj Aralığı 9 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 3
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 77
  • Favoriye Eklediklerim 326
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • lemartes (850 mesaj) REDSTONE (841 mesaj) OssiiE (564 mesaj) ugrpkr (551 mesaj) Manyaqçocuk (520 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (31913 mesaj) Mobil (7819 mesaj) Mini (944 mesaj) Uygulama (3767 mesaj)
  • @
88 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> Ekran kartı >> NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU]
Giriş
    3898 Mesaj
    Ve marşa bastık. Kart tek başına neredeyse bütün kasanın rgblerini bastırdı :)

Aslında gif yaptım ama yüklenirken kötü geldi mesajı sildim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çavuş
    65 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: SertyAdams

Oyunu gforce exp. uygulaması üzerinden talep ediliyormuş şartlar ve koşullarda öyle yazıyor. bayi kanalı üzerinden değilmiş.

Düzeltme: kod kampanyaya dahil ürünler satın alındığında birlikte verilecektir diyor ama dahil ürünler listesi falan yok. bayinin vermesi gerekiyormuş.

Ben sipariş geçmeden önce canlı destekle görüştüğümde " Kart elinze ulaştığında bize ulaşın kodunuzu veriyoruz " yanıtını almıştım. Sen firmadan böyle bi talepte bulundunmu kartı aldıktan sonra

• Yarbay
    7411 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: carman1tr

Hocam heves kırmak gibi olmasın ben de bugün basıp alacaktım ama olmamış bence tasarım olarak. RGB seviyorsanız ne ala bol bol var :)

|
    |

• Yarbay
    3656 Mesaj

Kod veriliyorsa tamam teşekkürler bilgi için. Kartı almadım alırsam verirler mi diye merak ediyordum. 3090 hevesim var ama bi taraftan da o kadar gerek yok diyorum düşünüyorum falan karışık:)

|
    |
    titi001 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Onbaşı
    33 Mesaj

amazon.co.uk 625 sterlin tüm vergiler dahil ama pahalı geldi bana 11tl olduğunu düşünürsek 6875TL burada zaten 7300tl çok fark yok. Yine de linki vereyim.

https://www.amazon.co.uk/Palit-GamingPro-Ray-Tracing-Graphics-DisplayPort/dp/B08LDT6HQ5/ref=sr_1_7?dchild=1&keywords=3070&qid=1604429511&s=computers&sr=1-7

|
    |
  • Yüzbaşı
    963 Mesaj

Güle güle kullanın.

Test sonucu atarsanız 1 adet memnun olurum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    carman1tr kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Kurmay Yarbay
    20750 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: carman1tr

Özel mesaj attım hocam hayırlı olsun tekrar bence değişik bir kart sempatik :)

|
    |

• Teğmen
    133 Mesaj

Newegg'de msi ventus 3070 toplam 6019 TL'den stoğu açıldı, place order diyemeden bitti...

|
    |
  • Yarbay
    3898 Mesaj

Teşekkür ederim.

3DMark var zamanında steam de indirime girmişti almıştım. Onu yapayum. Sizin istediğiniz bir program varsa onu da yazın yapayım.

@Daxteroy hocam RGB kapatılabiliyor. Veya değişik efekler mümkün. RGB kısmı çok büyük sizi rahatsız etmesi anlaşılır bir durum.

|
    |
    Bahsedilenler: Daxteroy, OssiiE kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    7411 Mesaj

Güle güle kullanın tekrardan hayırlı olsun :)

|
    |
  • Yüzbaşı
    963 Mesaj

3Dmark yeterli.

|
    |
  • Teğmen
    138 Mesaj
    İncehesap’ tan kart alıp, Legions kodu alabilen var mı? Yaklaşık 2-3 haftadır oyalıyorlar beni sürekli.

|
    |
  • Yüzbaşı
    546 Mesaj
    |
    |
  • Yüzbaşı
    273 Mesaj
    https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/be/0b/62/be0b621cd9dd3ced74dc9a4830961c2e.png&t=0&width=480&text=1

Türkiyeye göndermiyor))

• Uzaklaştırılmış 5 gün cezanın, 4 gün 6 saat 42 dakika kadarı kaldı.

Bence güzel duruyor baya. H.o.

|
    |
  • Yüzbaşı
    273 Mesaj
  • Onbaşı
    36 Mesaj

garantisi olmuyor değil mi amazondan.co.uk tan alırsak

|
    |
  • Yüzbaşı
    963 Mesaj

Çalışırken Kartın görünümü nasıl foto atma imkanın var mı ? Birde test mümkünse

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OssiiE -- 3 Kasım 2020; 22:16:13 >
  • Yüzbaşı
    698 Mesaj

Bir Süredir TR stoklara 3080 girmiyor mu? eskiden burda an ve an link girilirdi. bende o şekilde hepsiburadadan aldım mesela 3080. Ama şimdi hiç görmüyorum. Acaba stoklar durdu mu? yoksa kavgalar münakaşalar uzayında topluluk uzaklaştı mı burdan?

• Yüzbaşı
    745 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: OssiiE

Çalışırken Kartın görünümü nasıl foto atma imkanın var mı ? Birde test mümkünse

whatsaptan yollarım görüntüyü çekip test için hangi programı istersen yapayım

Reklamlar
Radyo Dinle
Pubg mobile uc
Masal Oku
Ko Cuce
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,641
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.