Şimdi Ara

NVIDIA RTX 3000 Serisi [ANA KONU] (1126. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
46.007
Cevap
245
Favori
2.619.496
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11241125112611271128
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Cod promosyonunu alabildinmi ? Bugün bende aynı karttan sipariş ettim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar gamegarajda stokta Palit RTX 3080 GameRock OC gözüküyor bu model acaba varmı yoksa ön ödememi alıyorlar bilgisi olan varmı?

• Amd kartlar gelmeden bu Nvidia akıllanmayacak.

• Bugün gidip alanlar oldu depodan büyük ihtimalle vardır ellerinde

• SertyAdams kullanıcısına yanıt

Asus kartları göndermeme kararı aldılar ve listede bile gözükmemeye başladı. Eğer göndermeyecek olsa bunları da listeye koymazdı veya Türkiye'ye gönderim yoktur derdi, sürekli vpn ile de bakıyorum ama stoklar aynı gözüküyor hiçbir şey değişmiyor.

• ugrpkr kullanıcısına yanıt

Dikey konumdayken fps kaybı veya %1 fps düşüşü oldu mu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Muten Baba

Zaten şuan 3080 altından hızlı yükseldi öyle diyim benim para altında 750 kazandı kurba gitti 1500 lira arttı   ben inat ettim AMD yi görmeyi düşünüyorum dişimi sikabilirsem

#Dayan Muten Baba 

• quote:

Orijinalden alıntı: OssiiE

Bugün gidip alanlar oldu depodan büyük ihtimalle vardır ellerinde

bayağı iyi bir kart gibi ne yapsam alsammı karar veremedim sadece tipi hoşuma gitmedi hiç

• Benim şüphem kalmadı artık, Nvidia madem eski kartların fiyatını düşürmüyor... Piyasada eski ne varsa 1000 serisi 2000 serisi,bunlar bitmeden 3000 serisini bollaştırmayacak. Amd'ye bir adım daha...

• Açıkçası bulduğun karta yapış. Eğer marka takıntın yok ise. Bu akşam bir arkadaş buraya test sonuçlarını atar büyük ihtimalle onada bakabilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: Alkımm

Ön yargıdan dolayı millet aylardır kartsız kaldı.Palit çok eski köklü bir firma bir ara Türkiye den çekildiler şuan EXA tarafından getirilip satılıyor.Yani nereden alırsanız alın o kart EXA garantili ve çıkışlı.Gelelim ses olayına bundan önceki kartım 2080ti msi trio-x di hiç bir fark sezmedim hatta kasam artık masada duruyor.Şöyle de ekleme yapayım palitten o kadar memnun kaldım ki Rog-Evga beklerken gene palit gamerock aldım.Ha neden aldım kasa pavyon gibi oldu son noktayı da koyayım diye.  Bu arada kartlara gene zam gelmiş 3 saat önce 9499 alınan kart şuan 9827 ki tekrar stok gelene kadar 10k olacak demektir bu.Hep yazıyorum gene yazayım beklemeyin ne bulursanız alın.

Sanırım en mantıklısı o olacak hocam herkes için dolarda uçuşa geçti zaten.

• Bugün aldım kargoya verdiler bile. Ellerinde var demek ki.

• quote:

Orijinalden alıntı: SertyAdams

newegg tr kart göndermeyi bırakmış sanki hiç stoğa giren bişey yok ordan ümidi kesin bence. amazon.com da asus kartları tr göndermiyor dün 3080 ve 3070 strix için mail geldi baktım tr gönderim yok şansımıza tüküreyim dedim.

Piyasa doyunca gönderecektir..

• quote:

Orijinalden alıntı: whitelated

niye bu kadar acele ediyorsunuz anlamıyorum 1 ay sonra palit 3070 in edeceği fiyat 6500 olacaktır

Belki fiyat düşecek ancak dolar aldı başını gitti,dahada yükselecek gibi duruyor.Tam tersi daha da artabilir fiyatlar.

• Harmonyt kullanıcısına yanıt

Yer yer oluyor hissedilmeyecek seviyede.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nomadio

Bugün aldım kargoya verdiler bile. Ellerinde var demek ki.

Anladım hocam hayırlı olsun OC versiyonu kötü durmuyor özellik olarak bir tipini beğenmedim ama kaç kere bakacam ki tipine beklesemmi alsammı gel gitler:)

• Arkadaşlar vatan istwest mağazasına ram almak için uğradım fakat bir sürpriz ile karşılaştım. 3080 asus rog mevcut almak isteyen acele etsin 😄

• ugrpkr kullanıcısına yanıt

Bende dikeye geçsem mi bilemedim ya. Bol rgbli bir model kasama da yakışır diye düşünüyorum. Bir türlü cesaret edemedim rekabetçi oynadığımdan. Kasamda cougar gemini t.

• quote:

Orijinalden alıntı: iexplore

Arkadaşlar vatan istwest mağazasına ram almak için uğradım fakat bir sürpriz ile karşılaştım. 3080 asus rog mevcut almak isteyen acele etsin 😄

İstwest?

Ayrıca sahibi vardır onların ön siparişe alanların.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • No Way Out kullanıcısına yanıt

@No Way Out Hocam 9600 TL idi. Şimdi 9800 TL olmuş. Dolar ve euro arttıkça o da uçuyor :((

• 
Sayfa: önceki 11241125112611271128
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.